karyola? beşik? park yatak?

Ben de çok araştırdıktan sonra park yatak almaya karar verdim.Kraftın üzerinde oyuncakları ve güzel renk altermatifleri olan bir modeli var.Onu alacağım.Bence en uygun fiyat internette..199 lira civarı..

selam kızlar bende şu sıralar park yatak konusunda düşünenlerdenim.ama merak ettiğim bişiy var.bunların içinde yatak olarak sadee o şiltelermi kullanılıyo.ben chicco nun bir tane sordum çok güzeldi.yatak nasıl olcak içine dedim şilte kullanabilirsin yalnızca dediler

canım e bebekte park yatak için ölçülü nomal yataklar vardı ben gördüm. istediğin yatakçıdan ölçüsünü verip alabilirisin.

Kızlar biz netten 98 milyona park yatağı, içine yatağı da 60 milyona aldık. Nukoland'dan. Çok memnunuz, titreşimli, sallanıyo, gece lambalı, 2 katlı, oyuncaklı.

nukoland'den aldık canım, yatağı da satılıyo orda.

demekki park yatağı ayrı alıyoruz yatağınıda ayrı alıyoruz .ben hepsi içinde sanıyosum...bizde bunu beğendik..
ama içinin yatağı nerde satılıyto görmedim öyle bişey.bilen arkadaşlar yardımcı olurmu acaba..

valla kızlar en sonunda bugün mother care den bir karyola aldım. kayın ağacı. bir tarafındaki korkuluk ayarlanabiliyor. hatta cıkarılıyor, yatak odasında kendi yatagımıza yapışık koyulabilsin diye. 7 kademesi var yatagının. birde tekerlekli. 60x120 boyutunda. oldukca begendim. şimdi sıra şifonyerde

Mothercare'in karyolalarını biz çok beğendik ama tamamlamak zor diye karar veremedik. Sen uygun şifonyer ve gardırop bulabilecek misin? Bulabilirsen bana da haber verirsen çok sevinirim. Biz oda konusunda hala karar veremedikte, bu arada iyi günlerde kullanın inşallah.

ben pierre cardin in park yatağını aldım 220 ytl ye...içinede kayınvalidem yün yatak yaptı benim....

ben pierre cardin in park yatağını aldım 220 ytl ye...içinede kayınvalidem yün yatak yaptı benim....

canım pierre cardinin yatağını ben inceledim gerçekten çok sağlam duruyor.fiyat olarakta aşagı yukarı senınkıyle aynıydı.ama biraz daha bakınıcam başka alternatif çıkmazsa bende ondan alıcam.

canım daha hesaplıları var ama bunun boyutu diğerlerinin kinden büyük ve gerçekten çok sağlam...

Ms.Eda cım dediğin cok doğru. dün bütün gün şifonyer baktım. ikeada begendim ahşap 6 lı ama kalmamış. bayrampaşa şubesini ekliyorum. ben kayın ağacı karyola almıştım. daha zor bulmam. ama cam olana uygun kolay oluyor. dolap zaten her renk var mobilyacılarda. gerci ben dolap düşünmüyorum şimdilik.alırsan ağacını bil sonra ona göre ararsın canım. ben odayı biraz büyüynce yaparım diye düşündüm birde.

benim kendi küçük dolabım var ona koyacağım birazını birde evimde çok amaçlı bir dolap vardı.yatak odasında geniş yerim vardı onu da oraya koydum o şekilde kullanacağım...

Bizde de yatak odasında fazladan gömme dolap var. Onu kullanıyorum. Ufak tefek günlük ihtiyaçlarını park yatağın yanında cep var, oraya koyabilirsin.

Bende Evdeki Dolabimi Kullancam şimdilik Kendi Yatak Odasi Takimimin Parçasi .şimdilik Idare Etcez Artik..

X