karyola? beşik? park yatak?

benim eltim park yatak kullanıo çocuk onda yatıyo düşme tehlikesi yok çocuk kalkınca kendide çıkamıo.ben çocuk odası alıcam ama park yatakta mutlaka alıcam çok kullanışlı.

Bence Buyuyen Karyola Alirsan Daha Ekonomik Ve Kazancli Olursun
Hem Bebek Karyolasi Hemde Genc Odasi Olarak Kullanirsin Ileride
Simdi Bunlar Moda

evet canım bende öyle düşünüodum karyolasını.kısmet artık saglıkla bi kucagıma alsam bebişimi :)))

şükocum benim karyolamda mothercare den. aynı dediğin gibi kenarı cıkıyor. yataga sıfılanıyor. 60x120 benimki. şifonyeri ikeadan aldık.karyolayla aynı renk değil. ama evde olan dolabımı modifiye edip takım haline getirdik.

karyolahi4.jpg

buda oğlumun karyolası kızlar 80+180 ebatı ıcınde kendı ebatına uygun yatak var komıdın ve yan korumalar sokulunce kendılıgınden yatak oluryo

Bende karyola aldım. Pendikde Palmiye denilen yerden. cok memnunum . Taksitle 290-a medefe

Fiyatlar cok uygun.

bende park yatak aldım dolap ve şifonyeride çilekten aldım ilerde istediğin parçayı alabiliyorsun ben çok memnun kaldım sevi baby park yatağın markası

Park yatak aldım pek tavsiye etmem.Sallanan beşiklerden aldım başlığıda olanlardan ondan çok memnunum tavsiye ederim..İlk başta parkyatak için olumlu düşünüyordum ancak kullandıkça memnun kalmadım.

yaseminsenın besığı cok kullanışlı tavsiye ederım ben oyun parklı aldım birde yuasemınsenınkınden ikiside avantajlı ama oyun parklı sallanmıyo cnm

Ayy arkadaşlarım, hepinize teşekkürler...

Kesinlikle park yatak alacağım.. O kesinleşti..

Fakat bir sorun daha var.... Şu sallanan akülü beşikler var.
hiç kullanan var mı?
Memnun musunuz?
Almak istiyorum..

kızlar ben bebişim 2 aylıkdan beri slepper kullanıyorum
imkanı olan herkes alsın derim
gerçekten büyük kolaylık
ve kızım içinde çok mutlu

canım ne alırsan al ama geniş olmasına dikkat et ben özenip karyola aldım 60 cm idi genişliği yan korumaları falan takınca bayağı küçüldü oğlum artık rahat dönemiyor diye bugün gidip park yatak aldım 80 cm yayla gibi döne döne uyudu yavrum

canım ne alırsan al ama geniş olmasına dikkat et ben özenip karyola aldım 60 cm idi genişliği yan korumaları falan takınca bayağı küçüldü oğlum artık rahat dönemiyor diye bugün gidip park yatak aldım 80 cm yayla gibi döne döne uyudu yavrum

bizimkinin yatağı da 60cm
valla 1-2 aya ben de değiştiricem galiba:KK43:

Arkadaslar satis linki verip yönlendirme yapiyorsunuz mesajlarinizda onlar silindi, lütfen sadece foto ekleyin, iyiniyetli oldugunuzu biliyorum ama bu tür link vermeler yasak sitemizce, daha dikkat olur mu

Sevgilerimle...

X