karyola? beşik? park yatak?

benimde hem yatak odamda hemde diğer bir odamda gömme dolabım var onlardan birini kullanmayı düşünüyorum.

Benim odamda bebeğimin bir çift çorabına bile yer olmadığı için bebeğime oda yapmayı ya da en kötü ihtimalle şifonyer almayı düşünüyorum. Eğer benim gibi dolabı yeterli gelmeyen varsa şifonyer tavsiye ederim çok iş görüyormuş. İkea'da güzel şifonyerler var ama daha karar veremedim. Ne kararsızız biz ya, almaktan çok karar vermek zormuş. Karı-koca ikimizde birbirimizin ağzına bakıyoruz, daha kızıma isim bile bulamadım.

KRAFT LÜKS OYUNCAKLI PARK

oyunirkra804ax1.jpg

oyunirkra804l3ju2.jpg

oyunirkra804l6oo0.jpg

* Farklı yaşlarda kullanım için iki ayrı katı bulunur.
* Beşik olarak da kullanılabilir.
*Üzerine monte edilebilen alt değiştirme ünitesi vardır.
* Yan tarafında ekstra oyuncak torbası e katlanabilir güneşliği vardır.
* Müzikli gece lambalı ve titreşimlidir.
* Sevimli oyuncakları ve cibinliği bulunur.
* Tekerlekleri sayesinde kolayca hareket ettirilebilir.
*Tekerlekli sapı ve özel kılıfı sayesinde kapalıyken az yer kaplar kolay taşınır.
* Kapatılıp özel kılıfı içine konduğunda, tekerlekleri üzerinde hareket edebildiğinden taşıması kolaydır.
* Açık halde:70cmx102cmx78cm
* Kapalı halde:25cmx30cmx80 cm

KDV Dahil 228,92 YTL / 228.920.000 TL

COMFY ULTRA TENTELİ YATAK (TİTREŞİM VE MÜZİK KUTUSU HEDİYELİ)

vvvjx8.jpg

oyunpegtentenkxy5.jpg

oyunpegtentenldv7.jpg

* Tekerlekli
* Çıkabilen ve katlanabilen yan raf
* Altaçma kat
* Katlanabilir altaçma
* Hamak katı
*Oyuncak tente
* Yuvarlak köşeler
* Sallanabilir
*Kolat katlanma
* Çift emniyet kilitli
* Ebeveynin eğilmesini kolaylaştıran eğimli yan kenarlar
* 118*83*76

KDV Dahil 119,18 YTL / 119.180.000 TL

kızlar internetten üzerinden alışverişi anlatırsanız çok memnun olurum email mi göndriyoruzz

Bu da benim kızımın park yatağı, chicco'nun. Titreşim, müzik, üzerindeki oyuncaklar ve gece lambası var. Sanırım bayramdan sonra gelecek.

KRAFT LÜKS OYUNCAKLI PARK

oyunirkra804ax1.jpg

oyunirkra804l3ju2.jpg

oyunirkra804l6oo0.jpg

* Farklı yaşlarda kullanım için iki ayrı katı bulunur.
* Beşik olarak da kullanılabilir.
*Üzerine monte edilebilen alt değiştirme ünitesi vardır.
* Yan tarafında ekstra oyuncak torbası e katlanabilir güneşliği vardır.
* Müzikli gece lambalı ve titreşimlidir.
* Sevimli oyuncakları ve cibinliği bulunur.
* Tekerlekleri sayesinde kolayca hareket ettirilebilir.
*Tekerlekli sapı ve özel kılıfı sayesinde kapalıyken az yer kaplar kolay taşınır.
* Kapatılıp özel kılıfı içine konduğunda, tekerlekleri üzerinde hareket edebildiğinden taşıması kolaydır.
* Açık halde:70cmx102cmx78cm
* Kapalı halde:25cmx30cmx80 cm

KDV Dahil 228,92 YTL / 228.920.000 TL

canımcım bızde kraftınkını aldık emınonunde bayılığınden nakıt aldık ve 160 mılyona geldı.netten alısverıs her zaman kazandırmıyor doğrusu..

CIVIL CIVIL PARK YATAK

59152180vv1.jpg

Disney Üç Katlı Müzikli, Titreşimli, Sallanabilir Oyun Parkı (8409)

Üç katlı kullanılabilir hamak
Müzik ve titreşim özellikli
Beşik gibi sallanır özellikli
Emniyet kemerli alt açma
Malzeme cebi
Ekstra cibinlik
Frenli tekerlekler
Kapandığında çantası ile az yer kaplar rahat taşınır
Boyutları : 70 x 110 cm

Üç katlı kullanılabilir hamak (8409)

Müzik ve titreşim özellikli
Beşik gibi sallanır özellikli
Emniyet kemerli alt açma
Malzeme cebi
Ekstra cibinlik
Frenli tekerlekler
Kapandığında çantası ile az yer kaplar rahat taşınır
Boyutları : 70 x 110 cm

165 YTL

canımcım bızde kraftınkını aldık emınonunde bayılığınden nakıt aldık ve 160 mılyona geldı.netten alısverıs her zaman kazandırmıyor doğrusu..

GÜLE GÜLE BÜYÜT BEBEĞİNİ.

TABİİ YERİNDEN ALMAK ÇOĞU KEZ DAHA KARLI OLUYOR.
VAKTİ OLMAYANLAR İÇİN İNTERNETTEN ALIŞVERİŞ RAHATLIK SAĞLIYOR,
KISMET OLUPTA BEN DE ANNE OLURSAM BİRGÜN,
BEBEĞİMİN BÜTÜN İHTİYAÇLARINI ELİMLE TUTUP, GÖZÜMLE GÖRÜP ALMAK İSTERİM.

SEVGİLER...

dün mothercare den aldığım karyola geldi kızlar. iyiki almışım dedim valla. önündeki korkuluk aşağıya iniyor bunun dışında tamamen cıkıp alta raf bileoluyor. yatagıma sıfırlayıp gece rahat emzirmemi sağlayacak. 7 akdemesi var. tekerlekli ve cok hafif. kullanımı cok kolay. dişlikleride var kenarında. fiyatına değecek inşallah. %100 kayın ağacı. boya falan yok

kızlar ekstra bilgi olsun. 60x120 karyolama yatağı idaşta buldum. yataş üretmiyormuş. 130 ytl yün olan. 120 pamuk olan. yün olandan aldım. gayet güzele benziyor. bilginize.......

Güle güle iyi günlerde, bebişinle mutlu sağlıklı kullanın inşallah. Clementine daha evvelde söylemiştim ben kızımın odasını daha almadım, park yatağı yaza kadar yatak odamda kullanıp sonra odasında yatıracağım kızımı. Mothercare den aldığın yatağa uygun dolap ve şifonyer bulursan banada haber verirsen sevinirim. Hala oda konusunda kararsızım nereden alsam nasıl alsam.

sağol canım. ben buldum şifonyer aynı renkte.ikeada. dolap düşünmediğimden bakmadım. ama ikeadakini de henüz alamadım. heemn tükeniyor gelir gelmez. telefonla takip ediyorum. krşıya gecmek sorun. haftasonu oraya girilmiyor. haftaiçide calışıyorum. bakalım inşallah alacaz. 6 cekmeceli. saf ahşap 250 milyon
sevorane, evet canım boya yok

Selam biz de bebişimizin odasını Mothercareden aldık 1 hafta içinde gelecek toplam 5 parçadan oluşuyor ayrıca yine mothercareden 70 e 120 boyutlaında bir karyola aldık onu da yatağımızın yanına koyacağız kenarı çıkyor yatakla sıfır hale geliyor inşallah hepimiz mutlu sağlıklı bir şekilde aldıklarımızı kullanırız:))

Selam biz de bebişimizin odasını Mothercareden aldık 1 hafta içinde gelecek toplam 5 parçadan oluşuyor ayrıca yine mothercareden 70 e 120 boyutlaında bir karyola aldık onu da yatağımızın yanına koyacağız kenarı çıkyor yatakla sıfır hale geliyor inşallah hepimiz mutlu sağlıklı bir şekilde aldıklarımızı kullanırız:))

ŞÜKOCUM HAYIRLI OLSUN CANIM İYİ GÜNLERDE KULLANIN İNŞALLAH.BEBİŞİN MIŞIL MIŞIL UYUSUN İÇİNDE:emir_bebek::nazar:

X