Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları ** Kasım Bebeklerinin Cicileri,Hazırlıkları **

Ya kıslar siz cinsiyetleri ögrendiniz sanırım aldıgınıza göre bendaha bilmedigim icin almıorum hic bisi :KK43:

Yok canım ne gezer :)

ben bu montu bi arkadaşın oğluna,tulumuda başka bir arkadaşın oğluna almıştım.
bebek görmeye geç gidince bunların yerine başka şeyler aldım gittim.

Bunlarıda beğendiğimden kendime sakladım.

Genelde renkler sarı yada yeşil bak dikkat et :))) Her ikiside giyebilir.

Yalnız benim tulum mavi.

Olsun kızımada yakışır mavi :))))))))))

Ya bende diorumki ben nie almadım kii bendemi bi eksiklik war :çok üzgünüm: Dimek sizde bilmionuz bebişlerin cinsiyetini hii o zmn oldu simcik :dance:

:emir_bebek:a.s.evet cnm bende bılmıyorum benımkılerde sarı ve fıstık yesılı ıkısıde gıyebılır oyuzden aldım dayanamyıp ne yapayım

kızlar buda hastane cıkısımız ama degıstırcem cınsıyetı bellı olduktan sonra

Bu renk te güzelmiş.Hiç değiştirmesende olur cidden.

bende chiccodan beğendim hastane çıkışı ama henüz internet bankacılığını kullanmıyoruz.İlerde kullanır da alırsam koyarım resimlerini.

Kızlar ben kendime havlu yaptım,doğumdan sonra gelen giden çok olcak diye sonra onların resimlerini bi de bebeğimin dolabının resmini çeker koyarım.

Resmi çekmek sorun değilde resmi bilgisayara atmak beni biraz uğraştırıyor.Sonra yaparım artık :KK66:

TaTLıMeLeK güle güle kullanın canım.Daha varsa resimleri bekliyoruz.

cnm aynen ben pcnınkınden cekıyorum net cıkmıyo baksana makınadan cekıldımı daha net aslında benım tel bıle pcnınkınden daha net cekıyo tsk ederım cnm sızde gulle gule kullanın

cnm bende ınternetten hıc bakmadım bakıcam yavas yavas begendıklerımı sıparıs ederım ama tereddutum var elıne gecıyo demı netten aldıklarımız

cnm bende ınternetten hıc bakmadım bakıcam yavas yavas begendıklerımı sıparıs ederım ama tereddutum var elıne gecıyo demı netten aldıklarımız

bende netten hiç almadım da kardeşlerim alışverişlerinde sık sık kullanırlar interneti.
İnternette bazı ürüler daha uygun oluyor.

Kardeşime bugün sordum netten alışverişi.Banka kartınızı limitli bir şekilde internet bankacılığına açtırın dedi.

Zaten bankaların güvenlik önlemleri varmış+ sanal klavye kullanılarak yapılınca Pc ye yada başka bir şekilde şifrenin kopyalanması mümkün olmaz dedi.

bende ilerleyen zamanlarda bazı ürünler için kullanmayı düşünüyorum internetten alışverişi.Belli bir miktarda yapınca kargo ücreti de ödenmiyor.

kızlar maşallah hepside çok güzel..güzel günlerde giysinler bebişleriniz..
biz daha bişey almadık şimdilik..sizlere demiştim bir imrenip içinde bebek bakım rehberide olunca molfix hoşgeldin bebek bezi aldık...:)) sizlerden duynca doğuma kadar bez almayacağım.. bababamız sabırsızlanıyor bu yakınlarda bişeyler alırız bizde..

Kızlar biz de annemle birlikte geçen gün dayanamayıp 3 tane penye battaniye aldık. İlk aldıklarım onlar oldu artık devamı gelir heralde. biraz fazla oldu ama birini annem çok beğendi ama rengi mavi olduğu için bir de sarı aldık. bir de daha ince köşesinde başlık kısmı olanlardan aldık. resimlerini çeker koyarım buraya. :icecream:

ne cici o mont falan. ben de 10. haftamdayım. sabırsızlıkla bekliyorum bebeğimin cinsiyetini öğrenmeyi.o zaman başlıcam inş ufak tefek bişeyler yapmaya,almaya... Rabbim o günleri göstersin inş.. hepinize sevgiler a.s.

bizde 4 tane yelek örüldü bir hırka ve bir kazak örülüyor bidane altdan cıtcıtlı badialmış teyzesi bitane patik bi patikde ben aldım tarak ve fırcamız hediye geldi ama resimleri yok cekersem koyarım buraya

bende bugün kontrolden çıkınca dayanamayıp bebek mağazasında aldım soluğu
çok cici turuncu bir takım aldım içinde tulumu şapkası eldiveni çıtçıtlı badisi yeleğiayaklı pijama takımı önlüğü var kampanyadaymış şansımıza
fiyatı 39,50 den 20 ye düşmüş
birde minicik yeşil renkte atlet ve kilot aldım
çok çok çok güzel kızlar
resmini çekebilirsem size de gösteririm

bu arada benim anneannem bir yelek örmüş
annemde güzel bir battaniye örüyor
yavaş yavaş hazırlanıyoruz artık
Allah hepimize sağlıkla giydirmeyi nasip etsin inşallah

slm kızlar bende gecen gün dayanamadım ve cok güzel bi ayakkabı aldım ama o kadar ufakki minicik bi şey ya..cinsiyetini bilmedigim için yeşil renginden aldım.ananemiz de iki tane yelek örmüş bize.. babamızda küçücük eldiven almış cok heyecan verici bi şey ya....kızlar bir şey söyliyeyim mi iyi ki hamile kalmışız biz ya...ne güzel bi duygu bu allah herkese nasip etsin degil mi

ben bişi alamıyorum henüz.ikiz oldukları için premature bebek elbiselerinden almam gerekiyormuş.normale göre küçük oluyorya ikizler.hatta onlar bile büyük geliyormuş.onuda heryerde bulamıycam.nasip artık cinsiyetleri belli olsun ozaman

X