Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları ** Kasım Bebeklerinin Cicileri,Hazırlıkları **

Arkadaslar Selam, (11+2)
Ben hic birsey alamadim. Gectigimiz yıl hamile kaldigimda bebegimi kaybettigim icin bayagı bir akıllandım ve de cesaret edip birsey alamadım ama bugun dogum gunumdu.
Ben birsey almadım ama sagolsun etraftan bir suru hediye geldi. Veeee sizlere arkadasımın Amerikadan cilginlar gibi ucuz paralara getirdigi ilk yurume ayakkabılarını, Polo tulumları, mama onluklerini, annemin bebeklerim icin yaptıgı sus yastıklarını, kardesimin aldıgı sterilizatörü, arkadaslarımdan gelen biberon, emzik ve karyola ustunde donen birkac süsü takdim etmek isterim.
Tabii bu arada annem bos durmaz benim, simdilik tosuncugumun birinin nevresim takımı hazır, ayıcıklar var üstünde, diğeri için de bir konsept dusunuyoruz, karar verince onun için de bir nevresim yapacak. Tabii birer tane daha yapmak lazım... Annem ufak tefek tulumlar, bodyler falan almış ama cinsiyet belli olmadığı için henuz renkler unisex.
Simdi cok heyecanlandım yaaaaa. Hepsi de cok sekerler, tosuncuklarım benimmmmmm.

[img=http://img361.imageshack.us/img361/840/img1171xo2.th.jpg]

[img=http://img377.imageshack.us/img377/9669/img1172wg1.th.jpg]

[img=http://img220.imageshack.us/img220/8342/img1173cl9.th.jpg]

[img=http://img220.imageshack.us/img220/3200/img1174dm8.th.jpg]

Iste bu da 7 haftalıkken tosuncuklarımın resmi:

[img=http://img238.imageshack.us/img238/3161/bebeklerimrk0.th.jpg]

Son düzenleme:
Arkadaslar Selam, (11+2)
Ben hic birsey alamadim. Gectigimiz yıl hamile kaldigimda bebegimi kaybettigim icin bayagı bir akıllandım ve de cesaret edip birsey alamadım ama bugun dogum gunumdu.
Ben birsey almadım ama sagolsun etraftan bir suru hediye geldi. Veeee sizlere arkadasımın Amerikadan cilginlar gibi ucuz paralara getirdigi ilk yurume ayakkabılarını, Polo tulumları, mama onluklerini, annemin bebeklerim icin yaptıgı sus yastıklarını, kardesimin aldıgı sterilizatörü, arkadaslarımdan gelen biberon, emzik ve karyola ustunde donen birkac süsü takdim etmek isterim.
Tabii bu arada annem bos durmaz benim, simdilik tosuncugumun birinin nevresim takımı hazır, ayıcıklar var üstünde, diğeri için de bir konsept dusunuyoruz, karar verince onun için de bir nevresim yapacak. Tabii birer tane daha yapmak lazım... Annem ufak tefek tulumlar, bodyler falan almış ama cinsiyet belli olmadığı için henuz renkler unisex.
Simdi cok heyecanlandım yaaaaa. Hepsi de cok sekerler, tosuncuklarım benimmmmmm.

[img=http://img361.imageshack.us/img361/840/img1171xo2.th.jpg]

[img=http://img377.imageshack.us/img377/9669/img1172wg1.th.jpg]

[img=http://img220.imageshack.us/img220/8342/img1173cl9.th.jpg]

[img=http://img220.imageshack.us/img220/3200/img1174dm8.th.jpg]

Iste bu da 7 haftalıkken tosuncuklarımın resmi:

[img=http://img238.imageshack.us/img238/3161/bebeklerimrk0.th.jpg]
çok güzellermiş canım allah iiiii günlerde kullunmayı nasip etsin

ya bende kendimi zor tutuyorum almamak için.benim dr %90 kız dedi ama ne olur ne olmaz diye bi şey almadım henüz.haziranda muayenem var artık orda da kzı derse o zman baslıcam almaya.sadece bir tane babet aldım bebişime süprizzzzz

Canım banada % 80 kız dedi ama hala kesin diil dedigi icin bisi almıorum :KK43: Acaba kızmıdır gercekten hep erkek hissediodum bende yaw istedigim kızdı ama sanki erkek gibi geliodu hep rüyamdada erkek görüodum herkes erkek diodu alla alla :)) Gerci ilk bebişim ne olursa olsun saglıklı olsunda ! Almayalım daha bişi en iisi dimi :)

Ayyyy ya sakura çok tatlılar, iki tane küçücük, ne sevimli. bizim sevincimiz birken seninki iki maşallah :) Bu ultrasonda kaç haftalıklar? Sağdaki daha mı büyük? Çok güzel insan bunları her dakika görmek istiyor :)

Canım banada % 80 kız dedi ama hala kesin diil dedigi icin bisi almıorum :KK43: Acaba kızmıdır gercekten hep erkek hissediodum bende yaw istedigim kızdı ama sanki erkek gibi geliodu hep rüyamdada erkek görüodum herkes erkek diodu alla alla :)) Gerci ilk bebişim ne olursa olsun saglıklı olsunda ! Almayalım daha bişi en iisi dimi :)

ya eet almayalım da duramıorm ki :1rolleyes: ya varya aslında bana da herkes erkek falan dedi.hatta baya güzelleşmişim hamile olunca dediler ki kesin erkek cunku kız olsa annenin güzelliğini alır kız seninki erkek dediler ama :bbo: gerçi kocakarı işleri bunlar :1rolleyes: bakalım hayırlısı.benimki bir dahaki muayenede belli olur heralde.hepimiz için sağlıklı olsun da cinsiyet önemli değil ya :nazar:

Ayyyy ya sakura çok tatlılar, iki tane küçücük, ne sevimli. bizim sevincimiz birken seninki iki maşallah :) Bu ultrasonda kaç haftalıklar? Sağdaki daha mı büyük? Çok güzel insan bunları her dakika görmek istiyor :)
Julianne,
Orada henuz 7 haftaliklar. Dedigin gibi birisi daha buyuk. Buyuk olan babasına benziyor. Babası benden cok uzun 30 cm. kadar Adı da Sarp. Cinsiyetleri henuz belli degil ama biz gelisimine gore adını oyle koyduk. Kucuk olan bana benziyor , zayıf ve narin. Adı: Derin. Ve de annesi gibi sürprizi cok seviyor cunku ilk ultrasonda yoktu, Sarp'ı yalnız bıraktı ama sonra 7. hafta ultrasonunda bize guclu kalp atıslarıyla merhaba dedi. O yuzden bu resim benim icin cok onemli.
Allah hepimizin bebeklerine saglik versin canım benim.
Sevgiler

Sakura zaten duygusalım bugünlerde önümde sarılan iki insan görünce bile gözlerim doluyor. Sen de yaşlı yaşlı yaptın gözlerimi. Ne güzel sevgini dile getirmişsin... Kendi bebeğim gibi sevindim seninkileri görünce :) Sarp'la Derin... Allah onlara uzuuuuuuuuun ömürler versin. Doğsunlar da o zaman da göreceğiz inşallah fotoğraflarını :)

Sakura zaten duygusalım bugünlerde önümde sarılan iki insan görünce bile gözlerim doluyor. Sen de yaşlı yaşlı yaptın gözlerimi. Ne güzel sevgini dile getirmişsin... Kendi bebeğim gibi sevindim seninkileri görünce :) Sarp'la Derin... Allah onlara uzuuuuuuuuun ömürler versin. Doğsunlar da o zaman da göreceğiz inşallah fotoğraflarını :)

Canım benim cok tesekkur ederim,
Sen de beni duygulandırıyorsun ama....
Allah bebekerimizin hepsine saglıkla dogmayı nasip etsin insallahhhhhhhhhhhh...:nazar:

Julianne,
Orada henuz 7 haftaliklar. Dedigin gibi birisi daha buyuk. Buyuk olan babasına benziyor. Babası benden cok uzun 30 cm. kadar Adı da Sarp. Cinsiyetleri henuz belli degil ama biz gelisimine gore adını oyle koyduk. Kucuk olan bana benziyor , zayıf ve narin. Adı: Derin. Ve de annesi gibi sürprizi cok seviyor cunku ilk ultrasonda yoktu, Sarp'ı yalnız bıraktı ama sonra 7. hafta ultrasonunda bize guclu kalp atıslarıyla merhaba dedi. O yuzden bu resim benim icin cok onemli.
Sevgiler
canım ya benim duygularıma ne kadar benziyor oh isimleride belli maşallah..
benim meleklerde önce iki kese vardı am tek kesede beişi ve kalp atışalrını görmüştük minik olana doktor pek ihtimal vermemişti ama 2 hafta sonra kardeşine yetişti bazen bizde diyoruz oğlumuz çabuk gelişti kızımızda pek nazlı sonradan gösterdi kendini diye ama kısmet sağlıklı olsunlarda kucağıma alıp ikisinde kokularını içime çekyimde başka bişey istemiyorum doğrusu..bu arada benimkilerdearalrında bir hafta var gelişim olarak biri büyük üstte diğeri küçük altta....)) :eek:

Julianne,
Sevgiler
benim meleklerde önce iki kese vardı ama tek kesede beişi ve kalp atışalrını görmüştük minik olana doktor pek ihtimal vermemişti ama 2 hafta sonra kardeşine yetişti bazen bizde diyoruz oğlumuz çabuk gelişti kızımızda pek nazlı sonradan gösterdi kendini diye ama kısmet sağlıklı olsunlarda kucağıma alıp ikisinde kokularını içime çekyimde başka bişey istemiyorum doğrusu..bu arada benimkilerdearalrında bir hafta var gelişim olarak biri büyük üstte diğeri küçük altta....)) :eek:

benim meleklerde önce iki kese vardı ama tek kesede beişi ve kalp atışalrını görmüştük minik olana doktor pek ihtimal vermemişti ama 2 hafta sonra kardeşine yetişti bazen bizde diyoruz oğlumuz çabuk gelişti kızımızda pek nazlı sonradan gösterdi kendini diye ama kısmet sağlıklı olsunlarda kucağıma alıp ikisinde kokularını içime çekyimde başka bişey istemiyorum doğrusu..bu arada benimkilerdearalrında bir hafta var gelişim olarak biri büyük üstte diğeri küçük altta....)) :eek:

Nazlıcıgım,
Ne guzel degil mi, içinde iki tane canlının sana sıkıca tutundugunu bilmek. Allahım dileyen kimseyi bebeksiz bırakmasın....
Bak ne guzel sen ogrenmisin gelisimlerinin farkını. Ben paranoya kılıklı bir kadın oldugumdan doktorum da 5 yıldır beni cok iyi tanıdıgından bana tehlike arzeden durumlar dısında fazla gelişimle iligli bilgi vermiyor. Ben surekli sorup kurcalıyorum, niye Derin kucuk kaldı, yasayacak mı diye ama bilgi vermiyor. Boyle onlarca bebek dogurttum ben diyor. Ve sonrasında da basını cok agrıtacagım ve internette kurcalayıp yine ayarlarımı bozacagım için pek gelişimle ilgili bilgi alamadım. Ama şunu biliyorum, bu bebekler saglıkla dunyaya gelebilecek kapasitede gorunuyorlar...
Canım benim dilerim kokularını duyacagımız gunler cabuk gecer...

Nazlıcıgım,
Ne guzel degil mi, içinde iki tane canlının sana sıkıca tutundugunu bilmek. Allahım dileyen kimseyi bebeksiz bırakmasın....
Bak ne guzel sen ogrenmisin gelisimlerinin farkını. Ben paranoya kılıklı bir kadın oldugumdan doktorum da 5 yıldır beni cok iyi tanıdıgından bana tehlike arzeden durumlar dısında fazla gelişimle iligli bilgi vermiyor. Ben surekli sorup kurcalıyorum, niye Derin kucuk kaldı, yasayacak mı diye ama bilgi vermiyor. Boyle onlarca bebek dogurttum ben diyor. Ve sonrasında da basını cok agrıtacagım ve internette kurcalayıp yine ayarlarımı bozacagım için pek gelişimle ilgili bilgi alamadım. Ama şunu biliyorum, bu bebekler saglıkla dunyaya gelebilecek kapasitede gorunuyorlar...
Canım benim dilerim kokularını duyacagımız gunler cabuk gecer...
canım,çok güzel bir duygu tarifi yok gerçekten.. bak sende diyorsun 5 yıldır beni tanıyor diye yinede bir sorun görseydi söylerdi diye düşünüyorum.. merak etme derin bebeğin gelişimi iyi gidiyordur sen kendini iyi hissettiğin, herhangi bir kanama yaşamadığın sürece bebişlerin güvende.. sen demiştin sanırım kasık ağrılarımız yada kakmalar onların gelişimini gösteriyor öyle düşün ben öyle düşünmeye çalışıyorum..hem son kontrolünde gelişimleri kalp atışları normalse endişe etme bence ben bu cuma meleklerimi göreceğim bakalım neler olacak..

Aman Nazlıcıgım,
Bizi bilgilendir emi, nasıl oldukarını gelişimlerini tum detayları anlat ne olur, duydukca içim rahatlıyor sekerim benim yaaa.
Sevgiler

Sakura cicileriniz çok şeker.Güle güle giydirirsin inşallah minik kuşlarına.
Resimleri de minicik ya bakarken kıyamıyoruz.Doğunca naparız.Allahım esirgesin.Hepimiz hayırlısıyla dünyaya getiririz inşallah.

Halecim sende babatini güle güle giydir.Seninde resimlerini bekliyoruz:

Annaem bugün pelüş battaniye siparişi vermiş 7 ytl imiş.2 tane vermiş siparişi ama ben 3 olsun anne dedim.Çok mu abarttım :)) Ama biri annemlerde kalcak.
Biraz da penye alırız.Ohhhh mis gibi bebişlere.

ya kızlaaarr... çok tatlı cicileriniz.. ağız tadıyla sağlıklı günlerde giydirin.. allahım bağışlasın bebişlerimizi bizlere... kıskadı benim Mercimeğim.. neden benimkileride koymuyosun annecim dedi... bizde koyacaz.. ama önce resimlerini çekmem lazım.. a.s.

ya kızlaaarr... çok tatlı cicileriniz.. ağız tadıyla sağlıklı günlerde giydirin.. allahım bağışlasın bebişlerimizi bizlere... kıskadı benim Mercimeğim.. neden benimkileride koymuyosun annecim dedi... bizde koyacaz.. ama önce resimlerini çekmem lazım.. a.s.

Tabi Koymassan kızar öyle :)

Bencede çek ve en kısa zamanda koy.
Ne kadarlık bebeişin?

Biz bugün 13 haftayı doldurduk..:nazar:

X