Kasım ve Aralık da çift çizgiyi görmek isteyenler listeye

gunaydinnn.....destny hakikaten cozemedin sanirim bu isi :KK70: bize katilmak istiyorsan niye kontrol hapi kullaniyorsun...at onu, yak ne bileyim lavaboya dok....:KK70: saka bir yana tedavi icin mi kullaniyordun hapi? yoksa ilk denemelerinizi mi oynayacaksiniz

dost tavsiyesi, kafana takma, stres yapma, hormon testlerini yap...yumurtalik takibini yap ve yine stres yapma :KK70: ...sevgiler....

bende listeye girmek istiyorum belki uğur getirir. bugün adet oldum. periyodum 26-31 arası değişiyor en geç, 26 aralıkda olmalıyım umarım liste şans getirir. henüz 2. ayımdı denemeye başladığımız ama bu ay olmayınca çok üzüldüm. çünkü düzenli ilişki olmuştu ve yumurtlama günümüde belirleyebilmiştim. hemen kötü şeyler geliyor aklıma acaba sorun mu var hiç mi olmayacak. stres olmamalı deniyor ama insan çok kötü stres yapıyorya.

ben 5aylık evliyi 2 aydır korunmasız ilişkiye giriyoruz adetim yeni bitti inşallah bu ay çift çizgiyi görürüm her adet olduğumda üzülüyorum allah isteyen herkeze hayırlısıyla bebek nasip etsin

bu yaz bebek istesek de korunduk şimdi tatile gidince ilk aylar bir şey olur belki. ramazanda korunduk şimdi oruç tutacağım belki sorun yaşanır. sanki hemen hemile kalacakmışım gibi. eğer böyle olacağını bilseydim...

kızlar benim kasım ayıda olmadı test yaptım negatif 19 aydır olmuyor böyle gidersede olmayacak galiba olcagı varsaydı şimdiye kadar olurdu zaten

kızlar benim kasım ayıda olmadı test yaptım negatif 19 aydır olmuyor böyle gidersede olmayacak galiba olcagı varsaydı şimdiye kadar olurdu zaten

canım ya öyle söylemeyin benim daha 2 ay oldu ama bunları duydukça çok korkuyorum. ya hiç olmazsa diyorum kendi kendime :çok üzgünüm:

ya kızlar ben kasım ayında adet olmadım sadece leke geldi hamile değilim aralıkta ayın kaçında adet olacağımı bilmiyorum nasıl hesaplıcam ya

angel cim internette arama yap, hesaplayicilar var...ama pek guvenilir degil...normalde adet dongunden 14 sayisini cikariyorsun. kalan sayinin iki gun gerisi ve ilerisindeki tarihler arasinda yumurtlamanin olmasi gerekiyor...

bu hesap bana uymuyor ama...bir de adetinin duzenli olmasi gerekli

bende bir takvim var deneme 1 aylik ama hos bence notlar falan ekleyebiliyorsun
Order Advanced Woman Calendar bir bak, belki yararli olur

arkadaşlar adete 8 gün kala belirti olurmu gebelikte bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

gunaydinnn.....destny hakikaten cozemedin sanirim bu isi :KK70: bize katilmak istiyorsan niye kontrol hapi kullaniyorsun...at onu, yak ne bileyim lavaboya dok....:KK70: saka bir yana tedavi icin mi kullaniyordun hapi? yoksa ilk denemelerinizi mi oynayacaksiniz

dost tavsiyesi, kafana takma, stres yapma, hormon testlerini yap...yumurtalik takibini yap ve yine stres yapma :KK70: ...sevgiler....

sen çözdun bu işi tatlım aferın aferın bu arkadaşayapmmaışın sakayı:)

bende listeye girmek istiyorum belki uğur getirir. bugün adet oldum. periyodum 26-31 arası değişiyor en geç, 26 aralıkda olmalıyım umarım liste şans getirir. henüz 2. ayımdı denemeye başladığımız ama bu ay olmayınca çok üzüldüm. çünkü düzenli ilişki olmuştu ve yumurtlama günümüde belirleyebilmiştim. hemen kötü şeyler geliyor aklıma acaba sorun mu var hiç mi olmayacak. stres olmamalı deniyor ama insan çok kötü stres yapıyorya.

edranıl liste yenilendiginde listeye senide alıcaklar daha 2. ayın üzülme benimde 2.ayım bakalım tutcak mıfisfisfistutmazsada denicez canım napalım kafaya takmıcaz ki çabuk olsun elbet bizde birgün kupayı kaldırırız kızmet dimi kızlarrkaydirigubbakcemile5

arkadaşlar adete 8 gün kala belirti olurmu gebelikte bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

yegane herkesin regl öncesi sendromlari farkli olur. ama benim regl öncesi agri diye tanimladigim agrilar bende de bayagi erken baslamisti ve hamileyim. gerci daha kese görünmedi ama hayirlisi. regl agrisi gibi sürekli ama arada bir artan agrilardi.

X