Kayinpeder ve kaynanayla karakolluk olduk

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bize kimse ev falan vermedi. 4 kardesin soz hakki olan bir eve ayrica da babanin kafasi bozulunca cikin evimden dedigi bir eve mutfak yapacak kadar salak degilim. Ha yapacaksam da kendi evime tadilat yaparim.
Çok mu ihtiyacınız vardı o eve de hamile halinizle ordan oraya taşınmayı üstüne bir de tadilat sıkıntılarını göze aldınız? Zaten aç açıkta değilmişsiniz neden illaha o eve taşınmak için hırs yaptınız ki?

Bu durumdan once evlenirken de ona onu yaptiniz bize bunu yapin da dediniz mi ? Bana takilan altinlari karsilastiran gelin tipi gibi geldiniz.Cocugunuz olunca da ayni karsilastirmayi yapacak misiniz?
Cingene degilim Aksine abisi ceyrek altin takti nikahta. Hala bunun lafini esime etmis degilim. Anladiniz mi

Baba kendi anlatmisti bana bu kafar detayi
İyi vallahi aklınızda kalmış onca şey
Benim kafamda beni ilgilendirmeyen şeyler durmuyor hiç
Dinleyemiyorum daha doğrusu
nDinlermiş gibi yapıp unutuyorum

Demek ki çevrenizde herkes tuhaf
Bi siz karı koca pür-i paksınız
Talihsizlik olmuş sizin için
Üzüldüm

Y

Üzüldüm
Ya zaten burdaki kadinlara da bakinca herkes bir anda tok gozlu oluverdi yorumlarda... Herkes kaynanaci kayinpederci. Vallahi gercekten oyleyse sevindim. O zaman kaynana dedikodusu yapanlar kimler?

Tabi ki vermicektik. Diger kardeslerden birine Istanbulda arsa hediye edildi. Digerine de ev almasi icin nakit gonderildi. Obur abiye yillar once arsa verildi dugunler yapidi ve emekli olmasi icin sigortasi odeniyor. Ha simdi de baba para koklatmiyor kimseye o ayri. Dedigim gibi biz cebimize hibe istemedik
Adamin kendi ebine tadilat istedik. Yani bizi kovsa ev yine onun.parasini evini bi yere goturmuyoruz
siz babasının malı mülkü parası içinmi oğlu ile evlendiniz ne mecburiyetleri var bide çocuklarına ne aldığının ne verdiğinin hesabını sorar gibi seceresini tutmussunuz sizi ilgilendiren bir durum yok ortada cebinizden çıkan parada yok onun için k. babanıza hesap sorma yada talepde bulunma gibi lüksünüz de yok

Üzüldüm
Benim de kayinvalidem bana sürekli bir seyler anlatir ama asla aklimda tutamıyorum 😄bazen sana anlatmistim ya diye devamini anlatir bozuntuya vermemeye calisirim ama cogu zaman unuttuğum anlasiliyor🤦‍♀️🤭

siz babasının malı mülkü parası içinmi oğlu ile evlendiniz ne mecburiyetleri var bide çocuklarına ne aldığının ne verdiğinin hesabını sorar gibi seceresini tutmussunuz sizi ilgilendiren bir durum yok ortada cebinizden çıkan parada yok onun için k. babanıza hesap sorma yada talepde bulunma gibi lüksünüz de yok
Benim.malim mulkum bana yeter. Bakin su an Allaha sukur kimseye muhtac degiliz.

Benim de kayinvalidem bana sürekli bir seyler anlatir ama asla aklimda tutamıyorum 😄bazen sana anlatmistim ya diye devamini anlatir bozuntuya vermemeye calisirim ama cogu zaman unuttuğum anlasiliyor🤦‍♀️🤭
Tabi tabiii biz biliriz o aklinda tutamamalari. Aksam da gidip kocisinin basini yersin annen boyle dedi vs diye 🤣🤣

Y

Ya zaten burdaki kadinlara da bakinca herkes bir anda tok gozlu oluverdi yorumlarda... Herkes kaynanaci kayinpederci. Vallahi gercekten oyleyse sevindim. O zaman kaynana dedikodusu yapanlar kimler?

Ben yapıyorum kv demin dedikodusunu ama burada konuştuklarımı yüzüne de söylüyorum.
Beni sevsin diye kırk takla atmıyorum mesela ya da ev para meselesinin arkasına düşmüyorum.
Evinizi bana verin iyice de tadilat yaptırın demiyorum.
Hoş evleri yok zaten :KK70:

Bu arada görümcemin biri de bana çeyrek taktı düğünde bende yarın başsavcıya gidip şikayet dilekçemi vereceğim skdlsdşs

Y

Ben de değilim, kaynanam kayınpederim yok.

Evlenirken babamın oturun diye verdiği eve de kendim kredi çekerek tadilat yaptırdım. O zaman buraları okuyup cinlik öğrenememişim demek. Bileydim babamın yakasına yapışırdım sen yaptır diye 😂

Tabi tabiii biz biliriz o aklinda tutamamalari. Aksam da gidip kocisinin basini yersin annen boyle dedi vs diye 🤣🤣
Yok kız valla unutuyorum 😂 kayinvalidem esimin annesi degil, bana cok büyük şeyler de anlatir aile ile ilgili ama ben nato kafa nato mermer🥲🤦‍♀️😄

Benimkiler de cok sukur iyiydiler canim.buyuk konusma 😏
Sizinkilerin iyi olmadığını eşiniz biliyormuş
Kendi çocuklarına bile bakmamışlar sonuçta anlattığınıza göre
Ben sizin gibi temizliğe de gitmem, her eksiğine de koşmam, evlerini de beklemem
Üstelik sizin gibi karı koca ikişer dairemiz de yok
Ona rağmen mesafeli bi ilişkimiz var
O yüzden sonradan kötü olsalar hayatım çok az etkilenir 🤷‍♀️

Ben yapıyorum kv demin dedikodusunu ama burada konuştuklarımı yüzüne de söylüyorum.
Beni sevsin diye kırk takla atmıyorum mesela ya da ev para meselesinin arkasına düşmüyorum.
Evinizi bana verin iyice de tadilat yaptırın demiyorum.
Hoş evleri yok zaten :KK70:

Bu arada görümcemin biri de bana çeyrek taktı düğünde bende yarın başsavcıya gidip şikayet dilekçemi vereceğim skdlsdşs
Canim benim ben sikayet etmedim. Okumadin sanirim bir an.once show yapmakmisyemenin verdihi rehavetle... Onlar sikayetci oldular..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X