Kayınvalidemin sürekli küslüğü

Yani sizde bı garipsiniz telefonunuza dönmeyen insanı niye sürekli arıyorsunuz?
Eşinize söyleyin anneni aradım aramızda bir sorun yok ama kendi kendine küsmüş sebebini bilmiyorum diye.
Ayrıca kendisine de direkt sorun yani ne oldu hayırdır diye ?
Eğer doğru düzgün cevap vermeyip bu kuslugu devam ettirecekse de ben gitmezdim yanına ne gerek var ayağına kadar gitmeye.
Ayrıca sizde 10 gün fazla kalmışsınız eşiniz olmadan gerek yok yani böyle bir şeye zaten sömestrda gidecekmissiniz ne diye çocukla kendinizi yordunuz ki ?
Ki zaten görüldüğü üzere de yaranamamış üstüne de kabahatli olmussunuz.

Yani sizde bı garipsiniz telefonunuza dönmeyen insanı niye sürekli arıyorsunuz?
Eşinize söyleyin anneni aradım aramızda bir sorun yok ama kendi kendine küsmüş sebebini bilmiyorum diye.
Ayrıca kendisine de direkt sorun yani ne oldu hayırdır diye ?
Eğer doğru düzgün cevap vermeyip bu kuslugu devam ettirecekse de ben gitmezdim yanına ne gerek var ayağına kadar gitmeye.
Ayrıca sizde 10 gün fazla kalmışsınız eşiniz olmadan gerek yok yani böyle bir şeye zaten sömestrda gidecekmissiniz ne diye çocukla kendinizi yordunuz ki ?
Ki zaten görüldüğü üzere de yaranamamış üstüne de kabahatli olmussunuz.
İşte takılıyorum işte kendi kendime acaba bozuk ya ondan mı görmedi diye arıyorum kafaya takıyorum kendisi ile konuşamadığımız için soramıyorum ki sorsam da sinir olcam verdiği cevaba eminim normalde 15 tatilde gitmeyecektik o yüzden gitmiştim şimdi farklı bir sebepten gitmemiz gerekti

kayınvalideniz torununu görsün diye neden o kadar yol çektiniz anlamadım. Gereksiz bir hareket olmuş. Zaten sömestrda görüşecekmişsiniz kaç gün kaldı şunun şurasında? 10 gün yatılı misafirlik için uzun bir süre. Ek olarak yalnız gelmişsiniz yalnız dönebilirdiniz. Zaten kayınvalideniz gelecektiyse siz niye gittiniz onca yolu? Kayınvalide size nasılsa siz de ona öyle davranın. Başka meşguliyetiniz mi yok da takıyorsunuz bu kadar? Erken yaşlanırsınız biraz boşver demeyi öğrenmeniz lazım
Kayınbabam yolculuk yapamıyor asıl onun için gittim normalde en son haziranda gitmiştik sömestrda bnm aileme gidecektik o yüzden gittim a giderken bir kısma kadar kendi babamla gittim zaten çok yorgun olduğun için hemen yola çıkamadım O yüzden 10 gün sürdü geride tek dönmeyeyim yolda lavaboya falan gitmem gerekirse kızma baksın diye Kayınvalidem Ben de geldi

Kayınbabam yolculuk yapamıyor asıl onun için gittim normalde en son haziranda gitmiştik sömestrda bnm aileme gidecektik o yüzden gittim a giderken bir kısma kadar kendi babamla gittim zaten çok yorgun olduğun için hemen yola çıkamadım O yüzden 10 gün sürdü geride tek dönmeyeyim yolda lavaboya falan gitmem gerekirse kızma baksın diye Kayınvalidem Ben de geldi

Sömestr tatilinde niye bir daha gidiyorsunuz?

İşte takılıyorum işte kendi kendime acaba bozuk ya ondan mı görmedi diye arıyorum kafaya takıyorum kendisi ile konuşamadığımız için soramıyorum ki sorsam da sinir olcam verdiği cevaba eminim normalde 15 tatilde gitmeyecektik o yüzden gitmiştim şimdi farklı bir sebepten gitmemiz gerekti
E mesaj yazın açık açık neden donmedin diye.
Saçma sapan cevap verirse onun sorunu eşinize de gösterirsiniz mesajı elinizde kanıt olur.
Ayrıca eşimi dahil etmek istemiyorum demişsiniz de bir suçunuz yoksa size böyle davranmamali bu sınırı net cizmeniz lazım ki birdaha böyle davranamasin size.
Bu sefer eşiniz demez mi annem aylardir sana küstü de niye bana söylemedin diye ?

Merhabalar canımı çok sıkan bir mevzudan bahsetmek istiyorum size ne zman burada dert döksem kafam rahatlıyor 🤗 kızlar kayınvalide hanım beni çok sinir ediyor. Elimden geldiğince kısa anlatcam eşim yoğun çalıştığı için şehir dışına çıkamıyordu bende hem kızımı görsünler hemde mutlu olsunlar diye kasım ara tatilinde kayınvalidelere gittim kızım ile beraber ve gerçekten çok uzun yol 10 saat otobüs ile yol çektim oradayken gayet iyiydik öyle böyle 10 gün kaldım yol uzun tek dönmem zor diye kayınvalide benimle geldi 2 3 gün durdu geri evine döndü benm evimdeyken de aksi hiç birşey olmadı ama evine döndüğünden beri benm telefonlarımı açmıyor cep telefonu yok ev telefonunu arıyorum açmıyor böyle bazen telefon bozuluyor diye söylüyorlardı bende cuma günü 3 defa aradım açan yok geride dönmüyor kayınbabam bugün küçük bir operasyon geçirdi geçmiş olsuna aradık oğlu ile gayet güzel konuşuyor oğlum flan diye ben aldım geçmiş olsun diyim ona da diye nasılsın diyorum iyiyim diyor sen nasılsın bile demiyor geçmiş olsun diyorum Sağ ol dedi Karşındaki insan konuşmayınca da konuyu devam ettiremiyorsun Ben de tamam ben sizi tutmayayım dedim Tamam dedi direkt böyle benim de acayip canım sıkıldı yani aramayan sormayan bir insan değilim ama sürekli böyle kendi kendine küsüyor trip atıyor ne olduğunu da anlamıyorum şimdi sömestr tatilinde eşimle beraber oraya gideceğiz ama o kadar gözüme büyüyor ki Bir de eşimle konuşurken mesela Direkt Kızlara selam söyle falan diye geçiştirdi konuyu Hani eşime bir şey yansıtmıyor ama ben telefonu aldığım zaman cins cins konuşuyor benim takıntılı bir insan olduğumu ve böyle şeylere üzüleceğimi de biliyor cahilliğine vereyim diyorum ama sanki artık kasıtlı yapıyormuş gibi hissediyorum umursamayım diyorum ama böyle şeyler yaptığı zaman da acayip kafama takılıyor ortada da bir şey olsa gerçek bir küslük sebebi anlarım ama gerçekten hiçbir şey yok oğlu bile gelmedi gittim kendimi Kaldım orada daha da böyle Dengesiz dengesiz davranması sinirimi bozuyor sizce nasıl bir tavır takınmam gerekiyor?
Takıntı yaptığıni o kadar belli etmişsin ki kadın nerden vuracağını huzursuz edeceğini biliyor. Takma bak nasıl pervane olacak.

E mesaj yazın açık açık neden donmedin diye.
Saçma sapan cevap verirse onun sorunu eşinize de gösterirsiniz mesajı elinizde kanıt olur.
Ayrıca eşimi dahil etmek istemiyorum demişsiniz de bir suçunuz yoksa size böyle davranmamali bu sınırı net cizmeniz lazım ki birdaha böyle davranamasin size.
Bu sefer eşiniz demez mi annem aylardir sana küstü de niye bana söylemedin diye ?
Ev telefonu var mesaj yazma şansım yok eşim aramızdaki mevzulara dahil olmaz hiç

Eşim umreye gidecek vedalaşmak için

Eşiniz kendi gidip vedalaşsa olmuyor mu? Siz böyle zırt pırt her tatilde 10 saat yol çekip kaynanaya gider bir de onu alır dönerseniz daha çok trip yer, buraya da çok konu açarsınız. Biraz mesafeli durun kıymetiniz öyle anlaşılır

Hiç eşine annen bana küstü neden yaptı falan deme sakın.
Normal hayatına devam et hiç fark etmemiş gibi yap. Telefonda da neden zorla konuşmaya çalışıyorsunuz ki anlamadım sen eşinin yanında normal konuş o ister cevap versin ister vermesin.
Eşin derse annem küsmüş aaaaaa nasıl hiç fark etmedim ee çocuğu aldım gittim konuşuyordum ben normal diye bilmemezlikten gel.

Hiç eşine annen bana küstü neden yaptı falan deme sakın.
Normal hayatına devam et hiç fark etmemiş gibi yap. Telefonda da neden zorla konuşmaya çalışıyorsunuz ki anlamadım sen eşinin yanında normal konuş o ister cevap versin ister vermesin.
Eşin derse annem küsmüş aaaaaa nasıl hiç fark etmedim ee çocuğu aldım gittim konuşuyordum ben normal diye bilmemezlikten gel.
Meşhur bir söz var akıllı kadın nerede aptal olacağını iyi bilen kadındır diye o hesap bencede böylesi daha mantıklı teşekkür ederim 😊

X