Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu kelebek mobilya..

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

lemoon

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2010
11
0
kızlar çeyizime kelebek mobilyanın salon takımını ve yatak odası takımını almaya karar verdik.kelebek mobilya alan yada kullanan var mı?
memnun olan yada olmayan yardımcı olabilir mi?:icecream:

Eklentiler

• $salon.jpg
    $salon.jpg
    9,6 KB · Görüntüleme: 908
  • $yatak odası.jpg
    $yatak odası.jpg
    10,7 KB · Görüntüleme: 880
çok şık gerçekten.şimdiki kalitesini bilemem ama benim çocukluğumda alınan karyolam ve şifoniyerim vardı onca senedir 3 kerede taşındık hiçbir şey olmadı

bende mobilyalarımı alcagım zaman bakmıştım özellikle oturma grubunun aynısına bakmıştım cidden çok hoş ve kaliteli duruyorrrrrrr:)

bencede gayet güzel bi seçim olmuş... Kelebek mobilyanın kaliteside iyidir diye biliyorum...

güle güle kullan şimdiden...

Canım tüm mobilyalarım kelebekten çokkkkkkkkkkkkkkkkkkk memnunuz inanılmaz sağlam için rahat olsun

çok güzelmiş zaten eski markalardan vazgeçmiyeceksin şimdikiler bu kadar sağlam değil

bencede çok güzel takım ama kelebek mobilyanın ürünleri çok büyük oluyor her zaman mağazada küçük gibi duruyor ama eve gelince dev gibi oluyor ölçerek almakta fayda var derim ben

güle güle mutlu günlerde kullanın.

ben de internetteki kataloglarından bakıyorum şu anda kelebek mobilyanın.. fiyatları biraz daha mı pahalı ki? sanki bana öyle geldi.

salon takımım 5400 turkuaz renk. hazırlık aşamasının en başında görmüştüm o anda vuruldum rengine birçok yer gezdik sonra vazgeçemedim. aldıktan sonra bile bir çizik dahi olsa ilgi alaka gerçekten çok iyi ve de çok sağlam! kesinlikle tavsiye ederim.

Son düzenleme:
salon takımım 5400 turkuaz renk. hazırlık aşamasının en başında görmüştüm o anda vuruldum rengine birçok yer gezdik sonra vazgeçemedim. aldıktan sonra bile bir çizik dahi olsa ilgi alaka gerçekten çok iyi ve de çok sağlam! kesinlikle tavsiye ederim.

ne kadara aldınız cnm?

bende kelebek mobilyada beğendim model cumartesi gidip bakacağız. kalitesi eskiden çok iyimiş ama hala öye mi acaba?internette şikayet sitelerinde bol miktarda şikayet yazılmış hatta en pahalı modeli ile ilgili bacakları ayrıldı falan yazmışlar korktum:KK43:o kadar para verip bir de kalitesiz çıkarsa diye korkuyorum.sen memnu musun?

Ben de salon takımımı (5400 tay tüyü krem renk),yemek odamı (M20 beyaz renk) ve oturma odamı (5410 sütlü kahve tay tüyü) olarak dün aldım :)
yatak odası da begendim fakat ölçü konusunda emin olamadigim icin alamadık.
Umarım bir sorun yasamayız...

inanmıyorum mobilya zevkimin benzediği birini buldum:)hayırlı olsun pınarcım memnun musun mobilyalarından??ben de salon takımımı 5400 yemek takımımı m20 ahşap-beyaz almayı düşünüyorum.çok beğendim ama tereddütlerim var:KK43:salonunun bir resmini çekip buraya koyarsan çok çok memnun olurum:KK3::KK3:bugun gittim baktım mağazadan ama ev ortamında nasıl duruyor çok merak ediyorum:KK52::KK52:

X