Kendimi haklı görüyorum ama haksız mıyım ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bence haksizsin . Bayramdan bayrama gidilen bir yeri bu kadar kafaya takman cok sacma. Esinin hatrina gidip susup olay cikarmadan donmeliydin. Yok sira simdimi bana geldi v.s gereksiz tartismalar.esin ve kayinvaliden gayet anlayisli akilli insanlar bence ama sen olayları fazla abartmışsın ve esini bos yere üzüyorsun .bende cok.zayifim.banada hep biraz kilo al derler ben kafama takmam.ama..... biraz komplekssiz ve kaprissiz olmak lazim bazen.değmeyecek seyler icin bu kadar olaya gerek yokmus.gidilir gelinir sonra beraber vakit gecirilir. Bayram nihayetinde. Kocaniza bunu cok görmeniz tuhafima gitti.

Hepsini okudum. Sizi kaprisli ve haksız buldum. O sözler herkese söylenir. Bazısına zayıflamışsın demek iltifat gibi gelir ama sizin takıntınız var bu konuda galiba. Evlenince bazı yerlere tek gitmek bence de yakışık almıyor. Eşinizi haklı buldum. Koca kadın bir de hala harçlık mıhabbeti yapmışsınız.

Ben sosyal.medyadan laf gondererek yaptim o isi. Kilo almayacagim cok şükür zayıfım bu kıyafetler herkese yakismaz tarzinda guzel giydirmeler yaptim. Evet onun icin yapiyorlar zaten zayif olmak hamilelige engel degil ama bunu anlayacak kapasite ne yazikki herkeste yok.
Sosyal medyadan giydirme yapmak bile çocukça bence. Rahatsız olduğunuz konuları yüzlerine söyleyin.

Yasiniz kac bilmiyorum ama ruhunuz hala cocuk. Hayat size de olgun olmayi ogretir.

Kiz iste böyle ikiyüzlüler ve politikler ayni zamanda dengesizler disardan gorsen ne kadar efendi ne kadar uysal ne kadar seker bir adam dersin. Aslinda oyle degil iste. Vurdumduymaz uzattikca uzatan takıntılı duygusal zayif karakterli inatçı. Ama inatciligini hic belli etmez.ben acayp saldirganlasmaya başladım bi defa sakalını parçaladım. Haketti bir defa tabak çanak kirdim. Onuda haketti . Buda kendisi kötü olmama peşinde. Beni one sürüyor . Ve varya cin gibi de kurnaz. Koc burcu da cok kurnaz ve sinsi niyetli olur mesela.zeki olur basakta zeki . Hemde çok zeki
Ooo tam adamları bulmusuz desene :KK70: benım hırcınlıgımı başlatan kv kp kardeslerı aılesı sulalesı oldu. Bızımkının de çakal davranışlığı arttırdı tabı bunu. Sevgisini iyiliğini bılıuorum yoksa daha fena seyler yaparım ben :KK70: bak eşyaya zarar verme huyum yok ya bızımkıne saldırıyorum ya da duvara kapıya dalıyorum :KK70: seninkinin de aileyle kotu olmama gıbı derdı vardır. Dıger yonden iyidir muhtemel. Şiddete meyıllı olmamaları avantajımız bence. Yoksa çok daha kötü şeyler yaşardık. Aslında kırmak zamanla yıpratıyor yapmasak ıyı ama onların da bu karakterını degıstırmesı gerek. Bızımkı 2 bucuk yıl sustu sustu en son pederı ben yokken dedıkodumu yapıyor yaptıklarımı ınkar edıyor bızımkı de patladı sonunda. Tabı ertesı gun beyefendı yalakalık yapıp ağlayıp zırladı. Şimdi aynı hareketlere devam ediyor. Kendılerı haksız olsa da madurmus gıbı davranıp kendılerını acındırma huyları var. Sizin burcunuz neydı siz de mi özgürlüğünüze düşkünsünüz :halay:

adam dengesiz
2-3 yıla ancak oturuşur
ama 4x4 lük bir eş evlilik olmadığını bilin
eğer hastalanadığınızda ev işi aramayıp kendi yapıyor bir tas çorba önünüze getiriyorsa merhametli demektir
merhametli insan er ya da geç yolu bulur
maalesef sengesiz adam bu yüzden şöyle yap diyemeceğim ama onunhaksızlıklarını muhakkak anında tartışma olmadan söylemeye çalış ki sürekşi sana yıkıyor biri birşey dediğinde sen ebeveynsin sanki

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X