Kendimi haklı görüyorum ama haksız mıyım ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hepsini okumadım açıkçası ama bana da kaprisli geldiniz. Çocuklara bayram harcliginin verilmesi ile size verilmesi ne alaka ? Kaldı ki bayram bu büyüklere gitmek gayet normal bişey. Hem de ilk bayram . Haksizsinız bunu duymak istiyorsaniz

Hepsini okuyamadım.
Ama okuduğum kadarıyla haksızsınız.
6 aylık evlisiniz ilk bayram hem de.
Eşinizi yalnız göndermek neden?
Zayıfsın deniyor diye mi?
Densin ne çıkar?
İnsanlar konuşur türlü türlü,"he" deyin geçin,bu kadar abartacak ne vardı?
Üstelik kayınvalideniz bile arayıp sormuş,sizi rahatsız eden bir durum mu var diyerekten,ne hoş davranmış.
Ama siz çocukluk etmişsiniz.

Düzenledim;
Hepsini okudum.
Fikrim değişmedi :KK66:
Haksız kere haksız buldum sizi.

Çocuk var mı sorusuna ben de gıcık olurum. Ama erkeklerden zıyade kadınların sorması daha normal gelır nıyeyse. Soran kısı erkekse daha da cınlenırım. Benım kp gecenlerde sormus eşime. Bende arka plan bı gıttı geldı. Adamı sevmıyorum daha da gıcık oldum. Bu arada bence seni tahrık eden annesı falan degıl. Eşin topu sana atıyormus sen soyle sen yap sen et. Kendı hıc kotu olmak ıstemıyor kurnaz :KK70: kurnaz dıyorum cunku eşim de öyle. Dıkkat ettım bızımkının bu hareketı benı saldırganlastırıyor. Bır de şu once gelme dıyıp sonra gel demesı yok mu ah ah benımkı de oyle en sevmedıgım hareketlerınden bırı de bu. Çileden cıkartıyor. Bı oyle bı boyle olması hıc cekılır degıl. Dedıgım gıbı sizi yoldan cıkaran en buyuk ıkı etken bu ıkı davranısı bence. Dıgerlerı tuz bıber olmus. Benzerlerını her gun yasıyorum bu sekılde davranmasa siz de bu kadar hırcın olmazsınız
Burada en iyi.yorumu secmek gibi bir ozellik var mi. Çünkü en iyi yorum senin yorumundu. YEMIN EDERIM AYNEN ÖYLEE beni hircinlastirip saldirganlastiran onun bu aradan cekilmeleri kurnaz. Ama bende aptal.degilim?? Resmen olay bu kaynana falan filan degil tuzbiber digerleri dedigin gibi.Hircinlastiriyor beni dönek olması. Burcu da başak. Seninkinin ne ?

daha alti ayda ne kadar yuz goz olmussunuz.
evliligin tek yol arkadasi saygidir, elden ve gozden bunu cikarmayin. Safsarisin Safsarisin
Kavga edince yüz-göz mu olunmus olunuyor hanimefendi susup ezilip büzülüp. Peki askim deyince neden kendi kul hakkima gireyim? Ben üzülecem o rahat yatcak boyle bir dunya varsa beni o dünyaya götürün.

Kavga edince yüz-göz mu olunmus olunuyor hanimefendi susup ezilip büzülüp. Peki askim deyince neden kendi kul hakkima gireyim? Ben üzülecem o rahat yatcak boyle bir dunya varsa beni o dünyaya götürün.

kavga etmek elbette ki onemli bir meziyet. dozu kacinca baska manalar uzerine eklenebiliyor.
esenlik ve mutluluk dilerim.

kavga etmek elbette ki onemli bir meziyet. dozu kacinca baska manalar uzerine eklenebiliyor.
esenlik ve mutluluk dilerim.
Mesela nasil bir mana yukleniyordur dersin?cirkeflik ya da şımarıklık gibi mi ? Ya da aşağılık lık gibi mi ? Bu sozler de canımı yakmaz.

Burada en iyi.yorumu secmek gibi bir ozellik var mi. Çünkü en iyi yorum senin yorumundu. YEMIN EDERIM AYNEN ÖYLEE beni hircinlastirip saldirganlastiran onun bu aradan cekilmeleri kurnaz. Ama bende aptal.degilim?? Resmen olay bu kaynana falan filan degil tuzbiber digerleri dedigin gibi.Hircinlastiriyor beni dönek olması. Burcu da başak. Seninkinin ne ?
Estf canım benzer seyleri yaşamışız ordan tahmin ettim. Bende saldırganlık da basladı. Ona bir şey yapmasam kendıme yapıyorum. Cinnet falan geçirdiğim oluyor. Tabi benimkinin ana babası çok da yıprattı halen bu yıpratmalar devam da ediyor. Ama en cok da bızımkının sen soyle demesı . Kendı zoruna da gıder mimi sen söyle tamam rahatsız oldugunu soyle der. Ula senın anan baban aynı cumleyı ıkımız de kursak sana mı alınırlar bana mı alınırlar. Tabı kı bana alınırlar dıyorum oyle kalıyor. Ama bu sozlerım hıc fayda etmedı halen de onların davranısları zoruna gıtse de gıkı cıkmaz. Kendı kotu olmama pesınde. Sızınkı de kendı ıyı olup sızı one suruyor bellı kı. Bır de once tamam gelme dıyıp sonra mılletın yanında gel demesı. Bunlar arttırıyor hırcınlıgımı. Eşim koç burcu. Ben de kova burcuyum. Fazla ozgurlukcuyum bana dayatılan seylerı yapmaktan nefret ederım. Başak burcunun özellikleri nasıl. Başak burcunda pek tanıdıgım olmadıgı ıcın soruyorum.

daha gençsınız zamanla evlılığınız oturur şu an böyle kışılık çatışmaları normal

Mesela nasil bir mana yukleniyordur dersin?cirkeflik ya da şımarıklık gibi mi ? Ya da aşağılık lık gibi mi ? Bu sozler de canımı yakmaz.

yeni evlisiniz ve kendinize gore daha tecrubeli insanlardan fikir istemissiniz. cirkef yahut simarik olarak tanimlamak icin sizi daha detayli bilgi gerekir ancak agresif oldugunuz bir gercek. bu sebeple de kosullariniz musait ise bir psikiyatra gorunmenizi oneririm.

Bence içine atıp atıp sessız kalıp bırden patlayıp degıstın damgası yemektense. En bastan acıksozlu olmak daha mantıklı. En azından en fazla omrumu yedın der degıstın demesınden ıyıdır

Yani problem olur bisy olur tamam da. Bayram yani bizlerinde evlatlari olcak. Kotu insanlar deglse 1 gun ayrilabilir diye dusunyrm. Heleki yalan soylemek bide iyi bisymis gibi kocanizada yalan soyledm caktrma modundasiniz.
Sorular benide sikiyo ki benm tarafmda sorulmaz. Ama siz bide cocuk dogdktan sonra gorun:) ya catir catir cevap vercksnz yada sallamicksiniz.

Ben sizi iyi niyetli bulmadım kusura bakmayın. İnsanlar eş ailesindeki herkese bayıldığı için gitmiyor, eşinin hatırı için, onu mutlu etmek için gidiyor. Bu soruları oturduğunuz andan kalktığınız ana kadar sormuyorlar sonuçta. Eşler birbirini sürekli böyle idare etmeliler. Yoksa sen gitmedin ben de gitmem diye diye kopar bazı şeyler.

Yarısını okuyamadim valla. Canimmmm evlendin bu muhabbetler bayram ziyaretleri oluyor. Ayrica ne ayip ya yalan soyleyip kayinvalidenin yanına gitmek istememen. Fazla simariklik

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X