Kilomuzu Koruyoruz!

ahhh ahh bunu zamanında neden açmadınız da beni kilo aldırdınız...:kk77: Neyse sonunda kürkçünün dönüp dolaşıp geleceği yere şimdiden adımı yazdırayım bekleyin beni anacımmmm

İşte bu iyi oldu :KK14:

Henüz yeni mezun oldum .

Bu cuma 58.2 ile takıma veda ettim .

İlk 3 gün fazladan bir şey yemeye korkar bir haldeydim ama dün maalesef ipin ucu kaçtı .

Sorun değil ama , hallederiz.

Şuan için aklımdaki koruma taktiği , ne olursa olsun (hastalık hariç) gün içinde 1 saat kadar spora vakit ayırmak .

Onun dışında özlediğim bazı şeyleri tatmaktan alıkoyamıyorum kendimi ama burada beraber frenleyerek birbirimizi yine üstesinden geliriz heralde.

Hadi bakalım mezunlar , 6 ay sonra tekrar takım aramaya başlamamak için direnişe geçelim :KK52:

işte favorilerimin arasında yer alacak sayfa açılmış...beni de bekleyin anacım:KK52::KK52::KK52::KK52:
şimdiden yerimi rezerve yaptım:KK53::KK53::KK53:

Geldimmm iştee burdayımmm, ben bu işte ustayımmm :KK53::KK53:

Beni de alıınnn, beni deeeeeeeeee :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Merhabalarr.Bensiz koruma topigimi olur.Hemen geldim.Hayirli olsun,bol ziyaretcili olsun,yarismada olan herkesin yolu buraya düssün insallahhh:KK16:

Hemen mezun olduktan sonra neler yaptigimi söyleyeyim.
Yememe dikkat ediyorum yine,asiri yemiyorum.her gün en az 30 dk spor yapiyorum.
Ama bu gün pasta yapmistim,1 dl cikolatali pasta yedim.:KK17:
Ekmegi yine az tüketmeye dikkat ediyorum.Gazli icecekleri cok icmek istersem yarim bardakta birakiyorum.Simdilik mezun oldugum kilodan 1 kg ya yakin daha zayifim:KK76:
Almaktan korktugumdan az yiyorum:KK14:

Merhabalarr.Bensiz koruma topigimi olur.Hemen geldim.Hayirli olsun,bol ziyaretcili olsun,yarismada olan herkesin yolu buraya düssün insallahhh:KK16:

Hemen mezun olduktan sonra neler yaptigimi söyleyeyim.
Yememe dikkat ediyorum yine,asiri yemiyorum.her gün en az 30 dk spor yapiyorum.
Ama bu gün pasta yapmistim,1 dl cikolatali pasta yedim.:KK17:
Ekmegi yine az tüketmeye dikkat ediyorum.Gazli icecekleri cok icmek istersem yarim bardakta birakiyorum.Simdilik mezun oldugum kilodan 1 kg ya yakin daha zayifim:KK76:
Almaktan korktugumdan az yiyorum:KK14:

:KK53: Mezuniyet kilondan 1 kilo daha mı aşağıdasın? :nazar: :KK9:

Ay ne güzel ya! Ben de istiyorum! :118: :118:

Günaydin citirlar:KK16:
Eeee nerdesiniz,hani koruma topigi olsun dediniz,oldu bak koruyacak üye lazim buraya:KK33:
Ben bekcilik yapayim bari buraya,geleni alirim iceri:KK14:

Son düzenleme:
Taze mezunlar dışında kimsenin haberi yoktur topikten..
Tanıdıklarımıza haber vermek lazım belki de..

yeni topiğimiz hayırlı olsun :KK24::118::119::124::124::124::119::118::118:
çok çok yakında bende aranızda olacağım :KK16: 900 gramcık kaldı :KK52:

püsküütüm hayırlı olsun topiğin :nazar::nazar:

3 ay oldu aynı kiloya takıldım kaldım,ama inatçıyım ben az kaldı bende gelicem buraya...

Günaydınlar herkese...

Sanırım bu topiğin faydalı olması için uzun zaman diyet takımda istikrarla kilo vermiş ve hala forumu kullanan arkadaşlara bildirmek gerek.

Ve burada da takımlarda olduğu kadar kurallar çerçevesinde olmasa da paylaşımda bulunmakta fayda var.

Ben geçen hafta 58.2 ile mezun olmuştum , bu hafta tartı 58.4

Demek ki salmaya başlamışım :KK52:

Neden 200. gr geri geldi diye düşündüm .Planladığım spor olayını hayata geçirmedim mesela.

Şimdi kendime sürekli şunu hatırlatmam lazım .Evet 58.4 benim için ideal , 58. 8 de mesela ama ;

200*20 = 4000 yani en iyi senaryo ile korumaya çalışmazsan 5 ay sonra 62,5 olacağım ... Bir 5 ay sonra da 67 :KK52:

Zaman dediğin çabuk geçer , 1 yıl sonra başladığım yere geri döneceğim demektir bu .

Spor yapmak gerek , haftada en az 4 gün ve planlı.

X