Kına Gecesi kına gecesinde anneye veda

:gitme: annemle aynı semtte oturacaz ama genede bu yazıyı okuyunca gözyaşlarımı tutamadım.yanındayken bile doyamadığım tek kişidir annemmmm offf yaaaaa evlenmesem mi acabaaa :)))

kınamda çok ağladım ben yaaa. bide türküleri uzun tuttular maşallah ben ağla ağla öldüm. şimdi bu yazıyı okuyunca çok kötü oldum yine kınam geldi aklıma.

kınasında kıkır kıkır gülen tek duygusuz gelin benimdir herhalde...:)) :KK1:

bana sakinleştirici versinler ya yoksa ben susamam ki şimdiden düşündükçe içim acıyo çok zor geliyor evlenmek aynı şehir olsa belki bu kadar zor olmazdı ben mi abartıyorum herkes benim gibi mi düşünüyor ?

2 ay sonra evleniyorum..zaten sıkıntı stres farklı bi hüzün var içimde bunu okudum dahada beter oldum..şimdi bu yazıyı pc me kaydediyorum okur okur dururum..

teşekkürlerrr paylaşım için..

okuyup da duygulanmamak mümkün değil..ben nasıl bırakıcam annemi:KK43:(( 1 haftadır görmüyorum her dakika arıyorum yarın kavuşucam Allahtan...ama ya evlenince???annemin evine misafir olmak çok acayip bir his..

ya ben ağlayınca acayip çirkin oluyorum kızlar bildiğiniz gibi değil :KK1: kesinlikle ağlamamam lazım gözlerim burnum falan anormal oluyo ve göz kapaklarım su dolmuş gibi oluyo eşim beni o halde görse belkide vazgeçer kaydirigubbakcemile3 şaka bi taraf bide gelin evden çıkmadan beline kırmızı bir kurdela takılıyo kızın erkek kardeşi tarfaından ya benim tek kardeşim var o anda ben nasıl daynıpta ayakta dururum bilemiyorum.benim düğünüm Allah izin verirse 2011 haziranda olacak çok var daha ama şimdiden içime sıkıntısı çöktü desem yeridir.gece aklıma geldimi uyku falan kalmıyo bendesenağlamasenağlama

kızlar şükredinki ayrılıklarınız ebedi olmıycak özlediğinizde görme imkanınız olucak .o özel gecenizde annelerınızden ayrılacagınız ıcın aglıycaksınız ben ve benım gıbılerde keske yanımızda olsalardıda gorselerdıde ayrılsaydık dıye aglıycaz .hıc goremıycek bı tarafı eksık olanları dusunursenız belkı o zman cok aglamazsınız ve unutmayın aglamak aglamak getırır. mutlaka huzun oluyo akıyo gozyasları ama dozunda yasayın kızlar herseyı sonra cok pısman olursunuz en guzel gunlerımzıı mahfetmısız dıye secgıler herkeze sımdıden mutluluklar..

evlenemiyom diye avaz avaz bağırıyorum forumda ama bunu okuyunca üzüldüm yaa gözlerim doldu

o anı düşünmekten ve duyduğum hem hüzünlü şeyde ağlamktan yoruldum şimdiden.kendi eşyalarımı annemlerin eşyalarından ayırmak çk zor geliyo.sanki hiç ayrılmyıcakmışım gibi yaşadım bugune kadar.:KK58::KK58:

3 ay kaldı düğünüme aklıma her geldiğinde ağlıyorum,annenin kıymeti daha mı çok anlaşılıyor ne ayrılık düşüncesi akla gelince:KK43: Şiiri okuyunca ağladım yine..
''Hakkını helal et anne bu gözyaşlarımla bütün kırdıklarımı tamir et''
Allahım ayrılış anında sabır versin hepimize,gönüllerimize sükunet versin inş... AMİN

bunu nereden buldun arkadaşım ya bir an kına gecem oluyormuş gibi gözlerim yanmaya başaldı ve annem karşımda duruyor, yaw ne zor şeyler bunlar.
kınası ayrı evden çıkması ayrı bir üzüntü walla, nasıl olacak bilmiyorum.
gerçekten de Rabbim ayrılış anında sabır, güç versin bize.

ben kına gecemde tuttum kendimi ama gelin alıcımda ne makyaj kaldı ne bişi çok ağladım zor gerçekten:KK43:

ilk sayfada şiir var sanırım,okumayayım şimdi :KK59: annem bendeydi 4gündür,memlekete döndü bugün ev bomboştu ardından.sağlıklı olsunlar da...:KK14:

X