kısa boylu kadınlar nasıl giyinmeli?

Tayt-çizme ikilisi kısa boylu bayanları gerçekten daha kısa mı gösteriyor?
Tayt giymeyi seviyorum ama altına ayakkabı yada bot giyince kendimi çıplak gibi hissediyorum bu nedenle çizme giyiyorum.

valla kısa bayanlar olarak diz altı şeyler giymeyelimde ne giyersek giyelim :KK70: o şekilde inanılmaz bastı bacak gözüküyoruz ne yazıkki

bol paçalı ise altına topuklu giyersin tabii topuklular gözükmeyecek paçalardan,hoş durur kesinlikle.zayıf olmasan hiç oluru olamzdı ama zayıfsan bu şekidle dene derim

basen geniş ve kiloluysak bileklere kadar modern tasarımlı etekler giymek hoş oluyor.. bazı kısa boylulara çok yakışıyor..

Ben kısa boylu değilim ama dışarıda gördüğüm kadarıyla çizme kısa boylu bayanlara olduğundan daha da kısa gösteriyor. Pek tercih edilmemeli.

Boyum 155 kilom 48. Valla neyi kendime yakıştırıyorsam giyerim. Bence bu işin kısası uzunu yok. Herkes kısa veya herkes uzun olabilir fakat hepimizin vücut yapısı genellikle birbirinden farklıdır. Mesela benim üst bedenim alt bedenimden 1 beden küçük. o nedenle tek parça değil, 2-3 parça giymeye çalışırım. Ya da tek parça bileği geçen elbiseler giyerim, dolgu topukla beraber. Kış boyu çizmeyle gezdim ama üzerine uzun salaş tunikler giydim hiçte kısa görünmedim. Öyle görünsem ne farkeder, Allaha şükür elim ayagım her yerım sağlam hepimiz güzel hepimiz ciciyiz kızlar uzun ya da kısa farketmez kendimize yakışanı bilip uygulamamamız yeterlii :)))

Son düzenleme:
Vücut tipine göre ve mutlaka kendi renk grubuna göre giyim olmalı, o zaman çok ŞIK görüntü kazanırsanız.
$hbz-street-style-mfwSS14-day5-018-lgn kýsa boy.jpg $BCBG_006_1366.450x675 kýsa boy 3.jpg $BCBG_003_1366.450x675 BCBG kýsa boy.jpg
Çanta, ayakkabı ve takı de çok önemli.
Boyunuz 150-155 sm , beden 34-40 , çantanın boyu 25-30 sm iyi olur
Boyunuz 150-155 sm , beden 42-48 , çantanın boyu 30-35 sm iyi olur
Size göre özel kombinleri seçebilirim.

Ben ne yapıcam peki? Tarzımı değiştiriyorum,tesettürlüyüm. 1.58-1.60 arası boyum var. Bakmıyorum boyuma,kompleksm var. 53 kiloyum ve artık pantolon, kalça hizası tunikler vicdanımı rahatsız ediyo. pardesü,uzun etek ve elbiseye dönüyorum. nabcam ben şimdi :KK43: dolgu topukla eyvallah hallediliyoda yüksek bel etek istiyorum ve üst kısmım kısa duruyo :KK43:
Ben de kapanmayi düşünüyorum ve kisa boylu kapalilar nasil giyinmeli sen nasıl giyiniyorsun canim

X