Kızlar çatlaklara karşı önerisi olanlar!!!!

slm kızlaaar, ben 1 aydır lierac kullanıyorum çabuk bitio ama ne yapalım, 2.ye geçtim bu arada bodyshoptan kakao ve badem yagıyla yapılan doğal kremden aldım, sabah lierac ı akşam diğer kremi kullanıyorum inş çatlamam :S ama doğumdan sonra kakao_badem kermine devam ederim duşlardan sona her yerime sürüyorum kokusuna bayılıyorum ekmeğe sürüp yiyesim geliyoo, tavsiye ederim kızlar, bu arada lierac ı bazı eczaneler pahalıya kakalıyo almayın araştırın ben 54e alıyorum

melankoli arkadasım bize cvap yazsan nerden alıyorsun kakao ve badem yağı karısımlı kremi.bende almak istiyorum cvabını bekliyorumkaydirigubbakcemile2 tşklr

ben ilk 3 ay bebe yağı kullandım 3.aydan sonra lierac kullanmaya başladım 3. tüpe başladım pahalı biraz ama napalım..şuan 7,5 aylık oldum ve geçen haftaya kadar hiç çatlağım yoktu karnımın altı çok az çatlamış ama buna şükür çünkü bizim ailede genetik annem çatlak dolu ben yine genç kızlıga geçerken kalçam,popom çatlamıştı beyaz beyaz
sabahları (jojoba,portakal,susam karışımı) yağı sürüyorum akşam yatarkende lierac bakalım ne olacak sonuç şimdilik olumlu ama birçok insan bu aylardan sonra çatlıyo:sm_confused:

mrb.kızlar bende lierac kullanıyorum önce johnson baby in bebek yağını sürüp üstüne lierac kullanıyorum şimdilk çatlak problemım yok

melankoli arkadasım bize cvap yazsan nerden alıyorsun kakao ve badem yağı karısımlı kremi.bende almak istiyorum cvabını bekliyorumkaydirigubbakcemile2 tşklr

canım şehir dışındaydım, özelden yazdım insallah memnun kalırsın :):asigim:

Banada doktorum "lierac" kremi önerdi, onu aldım 1 hafta oldu daha. Çatlak henüz yok, başlar mı bilmiyorum. Lierac kullanan varsa yorum yaparlarsa sevinirim.tşkler.

doktorum banada lierac önerdi
4.aydan itibaren başalıcaktım ama 2 gün kullandımki karnımda acayip kaşıntı ve kızarıklık yapı.
bende bacağımda denedim.orada bişey yapmadı ne alakaysa.bende bacaklarıma sürüyorum mecburen.
karnımada bebeyağı kullanıyorum
henüz anlıyamayız ama .doğumdan sonra anlarım çatlak varmı yokmu .
şuanda görünen bişey yok yani

kızlar çatlak nasıl belli olur.... ben 31 haftalık hamileyim..:emir_bebek:
karnıma bakıyorum sanki böle dalga dalga olmuş...
kırmızı mı olur yoksa direk beyaz olarak mı ortaya çıkar...
bide enine mi olur boyunamı çatlak olur....
annemde hiç çatlak yok benimse ergenlikte kiko alıp vermeden dolayı simitlerimde 3 4 tane çatlagım var...çok şansızım ya genetik diyolar ama ben anneme çekmemişim bu konuda:1no2:

bende 17 haftalık hamileyim bebe yagı ve vazelin kullanıyorum en iyisi vazelin benim cildim cok kuru bikac saatte bir tekrarlamam lazım :KK43:

kızlar çatlak nasıl belli olur.... ben 31 haftalık hamileyim..:emir_bebek:
karnıma bakıyorum sanki böle dalga dalga olmuş...
kırmızı mı olur yoksa direk beyaz olarak mı ortaya çıkar...
bide enine mi olur boyunamı çatlak olur....
annemde hiç çatlak yok benimse ergenlikte kiko alıp vermeden dolayı simitlerimde 3 4 tane çatlagım var...çok şansızım ya genetik diyolar ama ben anneme çekmemişim bu konuda:1no2:

canım ben dört 17 haftalık hamileyim çatlamaya başladım daha şimdiden. Hemde öğrendiğim günden itibaren bebe yağı ve kramler kullandım. Çatlaklar kırmızı mor damarlar gibi ortaya çıkıyo beyaz diil yani ve boyuna oluyo enine diil. Ben şansısızm annemde çatlamış bende çatlıyorum hemde önce göğüslerimden başladım çatlamaya. Ne kullanıcağımı şaşırdım walla :KK43:

Lierac bu ilacı kullanan arkadaşlar ilacın etkisini biraz daha anlatımısınız. birde şu an çatlağı olan bir insana verdiği sonucu bilen var mı acaba? birde doğum çatlakları değili. kilo alıp verme zamanı olan çatlaklar.

eczaneye gittiğimde vıchy'in çatlak kremini önermişti eczacı onarıcı özelliği varmış hergün mutlaka sürmek gerekiyomuş fiyatını görünce bırakmıştım avon el kremleri büyüklüğünde bi tüpteydi ve fiyatı 64 tl idi

7. ayımın içindeyim şuana kada 5 kilo aldım karnımda öyle aman aman şişmedi bu yüzde almadım hergün bebeyağı kulanıyorum vücudumu nemli tutuyorum yanlış şu iki gündür çok kuruyo cildm ve vazelinde buldum çareyi dün akşam sürmüştüm karnıma elleyince nemini hala hissediyorum neredeyse 2 gün nemli tutuyo
bir çok kişiden duymuştum gebelikte vazelin kullandıklarını

biliyosunuzki hiç çatlağı olmayan birisi iin çatlakları önlemenin tek yolu cildi nemlii oldukça nemli tutmak

ama en çok merak ettiğim şu ünlüler neler kulanıyolar acaba hiç çatlakları olmuyo acaba bu ünlü markaların kremleri gerçekten işe yarıyormu
gülben ergen bir programda
badem yağı + çilek yağı + buğday yağı karışımı kullandıgını söylemişti

kızlar benimde acilen buna bir çözüm bulmam lazım vazelinde kimyasal içerik yoktur demi badem yagı tüylendiriyomuz kakao yagı esmerleştirirmiş aman ya en iyiisi hangisi???

ayy kızlar ben daha başlamadım ozaman erken değil ya bende hemen başlıyım pazartesı alayım eczaneden.bebyagı.
ama su lierac mı badem yagımı ne kullanacagım o kısmı anlamadımm bana yazarmısınız her zmaan giremıyorum özelden de atarsanız sevınırımmm yardım edın

kızlar kaçıncı ayda kullanmaya başlıyorsunuz. ilk önce göğüslerden mi başlamak lazım?

kızlar kaçıncı ayda kullanmaya başlıyorsunuz. ilk önce göğüslerden mi başlamak lazım?

canım bu durum cildinin kuruması ve gobeginin cabuk cıkması ile ilgili bir durum ben 2.ayda basladım kullanmaya suanda 4 ayı gecti hamileliğim hala beliren bir gobegim yok ama kullanıyorum cildin kuru ise hemen basla bence en iyisi vazelin

X