kızlar çok gerildim ,yardım edin

kiskanckiz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2013
704
349
kızlar benim 2.5 yıllık güzel giden bir ilişkim var... bana sevgisini hep hissettirir... hiçbir yanlışını görmedim şimdiye kadar,bir şüpheye düşmedim... bu sebeple aileler de durumu biliyor ve nişan için sevgilimin kadroya atanmasını bekliyoruz...biz doğunun küçük,unutulmuş bir ilçesinde öğretmeniz... sevgilim buralı..

meseleye gelince,sevgilimin beni tanımadan 2 yıl önce izmirde yaşadığı dönem, kendisi gibi buralı(yaşadığımız ilçe yani) olan bi kızdan hoşlanmış... ben ilişkimizin 1.ayında face.inde kızı gördüm... yiğidi öldür hakkını yeme derler ya, kız tam bir izmir kızı..manken gibi bir boy ve fizik...tam bir izmir kızı giyimi ve güzel bir yüz..:KK43:(( neyse bu kız ne alaka diye sordum,sağolsun yalanlamadan anlattı... tipini hoş bulduğunu, o dönem de bekar olduğu için 1-2 kere yanaşmaya çalıştığını söyledi. kız terslemiş,benimki de cidden gururludur... bi daha yaklaşmadım dedi... neden hala face.inde deidim..ben face.e girmiorum ki(gerçekten girmez pek ) kız da zaten çoktan aklımdan çıkmış ben 1 senedir seni elde edecem diye uğraştım o mu kalacak aklımda dedi ve sildi... yani öküzdür falan ama bi güzel huyu vardır,yalana gelemez ne derse doğrudur.buna da inandım..sonra ben tatmin olmayıp face mesajlarında konuşmalarını buldum... cidden de kıza aynı hafta içinde 2 kere bi kahve içelim,çok güzelsin vs yazmış, sonra da kız olmaz falan diyince sen bilirsin demiş...bi daha da ne mesaj var ne bişey... (bu mevzu benden 2 sene önceki mevzu)yani doğru söylemiş...face.den arama geçmişine bakılabildiğini bilmio benimki... ben de arada kontrol ederim ama bişeyi yok..40 yılda bir benim face.e bakar bi de bi kaç erkek arkadaşına vs.
benden 1 sene öncesinden beri ve benimle birlikte toplamda 3 yıldır kızı bir kez bile aratıp da ne yapıo bi bakayım demedi... çok uzattım şimdi sadede geleyim:

ben bu kızla ilgili hiçbir açık yakalamasam da kız güzel olduğu için kendimi yedim durdum ve kızı takıntı yaptım,haftada 1-2 kere bakarım face.ine... ve öğrendim ki bu kız memur olarak bizim yaşadığımız avuç içi kadar olan ilçeye yani memleketine tayin istemiş:KK43:(( hiç görmesek bile haftada 1-2 kez illa görecez kızı.. ve benim içime öküz oturdu resmen:mad::mad:

sevgilimle konuştum meseleyi... o kız buraya gelecekmiş dedim... hiç heyecan falan yapmadı... "bebeğim ben o kızı en son 5 sene önce gördüm, inan sen bana geldiğini söylemesen de ben o kızı burada görsem tanımazdım" dedi... (izmirin zenginlerinden kız. memur maaşını muhtemelen 1 haftada yiyordur... yani o maaşa ihtiyacı yok) o buraya geldiyse bi amacı vardır..kime geldiyse onu ilgilendirir aşkım bizi ilgilendirmez dedi... bunun için stres yapıp tadımızı kaçırma..benim o kızla işim olsaydı geldiğinden haberim olurdu..face.de takip ederdim ruhun duymazdı dedi...( aratma geçmişini bilmio dedim ya.) canını sıkma, ayda 1-2 görürsek görürüz onda da inan tanımam bile, kaldı ki tanısam bile benim onunla tanışmak için harcadağım zaman 1 haftaydı, olmadı vazgeçtim.. senin peşinden 1 yıl koştum,zor kazandım...sana duyduğum hisle ona hşssettiklerimin alakası bile olamaz,ben seni seviyorum dedi.(

ama ben hala çok mutsuzum ama bu sebeple sevgilimin başının etini yemek de istemiyorum bana bi yardım edin lütfen yaa:KK43: kız resmen kabusumdu, istemediğin ot burnunun dibinde biter dedikleri olay oldu:KK43: ben şimdi ne yapayım, kızı gördün mü diye hergün sormak da istemiyorum ama içim içimi de yiyecek:KK43:

Kızma da çok saçmalamışsın. Niye takip ediyorsun kızı Allah aşkına? Ayrıca sevgilin kızın geleceğini de bilmiyordu, ona ne diye söyleyip haber verdin?

Şu erkekleri bu kadar özgüven sahibi yapmayın yahu, bulunmaz hint kumaşı mı sanki? Eğer bir yanlış yaparsa seni kaybedeceğini bilmesi lazım. Zaten bunu göze alıyorsa, sevmiyor demektir. Sevmeyene de güle güle yani. Ne üzüyorsun bunun için kendini?

durduk yere kendinize niye dert arıyosunuz ki erkek arkadaşınız gayet güzel açıklama yapmış delillerde onun lehine eee daha nolsun :)

Bravo. Ne diye gidip soylecin geliyormus diye. Belkide adam tanimayacak bile. Essegin aklina karpuz kabugu dusurmek dedikleri bu oluyor herhalde. Bari bi daha lafini etme kizin. Iyice adamin aklina sokacaksin durduk yere

Bir kere bir insanın eski sevgilisini ara ara facebooktan merak etmesini anlarım da, bir insanın sevgilisinin eski sevgilisini takip etmesini paranoyakça buluyorum ve hiç sağlıklı normal bir davranış değil.
Onun dışında sevgiliniz şu anda sakin sakin bilmem kaçıncı keredir size açıklama yapıyor. Ama bu sabır ve sukunet sonsuz değildir. Erkekler demeyeceğim hiç kimse bu kadar darlamaya gelmez. Bazıları sabırsızdır 3 kere söyleyince keser atar bazıları sevgiliniz gibi sabırlıdır ama onun da bir sınırı vardır. O sınıra gelmeden kendinize çeki düzen verirsiniz umarım. Çünkü cidden düzgün bir insana benziyor. Sizin kaybınız olur.

üç yorum da aynı..demek ki aklın yolu bir :) ben de artık açmamayı düşünüyorum konuyu... kızdan mucize bişey gibi bahsettikçe adam da tekrar o gözle bakmaya başlayacak... :KK43::KK43::KK43:

ama ben bu ezik duyguyu nasıl yenecem kızlar yaaa??? :KK43:( bari kızı bi kez canlı görsem de ne olduğunu tam bi anlasam? bazı fotolarında bildiğin manken gibi güzel... bazı fotolarında acayip çirkin... inanın avunmak amaçlı söylemiorum ama kız belki fotojeniktir, o kadar güzel değildir belki dimi :mad::mad:

bu arada sen çok mu çirkinsin diye soranlar olur... hayır değilmişimm, öyle der herkes... hatta bi konumda yazmıştım , burada aşiret ağaları çok, kendisiyle herhangi bi gün herhangi bi saatte benim istediğim bi kafede sadece bi çay içmem karşılığında 10binliralık kredi borcumu kapatmayı teklif edeninden tutun da , kaçıracam onu diye haber salanına kadar her bela vardı başımda... sevgilim olunca rahata erdim o konularda ama bu kızın güzelliği beni ezer geçer :KK42::KK42:

Boşuna dert etmişsiniz, sevgilinizin o kızla alakalı en ufak bir duygusu yoktur bence hatta dediği gibi hatırlamazdı siz söylemeseniz.Bence hiç aklınıza bile getirmeyin,içiniz rahat olsun.

Allahım, bunları konu sahibinden daha kıskanç olan ben mi söylüyorum,inanamıyorum:KK45::KK53:

Boşuna dert etmişsiniz, sevgilinizin o kızla alakalı en ufak bir duygusu yoktur bence hatta dediği gibi hatırlamazdı siz söylemeseniz.Bence hiç aklınıza bile getirmeyin,içiniz rahat olsun.

Allahım, bunları konu sahibinden daha kıskanç olan ben mi söylüyorum,inanamıyorum:KK45::KK53:

sormayın yaa,adam 5 sene önce görmüş.en son face.inde 3 yıl önce vardı... görse de tanımazdı muhtemelen ama ben manyak gibi hergün kızın face.ine baktığım için sanki o da gördüğü an tanırmış gibime geldi :KK43:(

sevgilimle konuştum meseleyi... o kız buraya gelecekmiş dedim... hiç heyecan falan yapmadı... "bebeğim ben o kızı en son 5 sene önce gördüm, inan sen bana geldiğini söylemesen de ben o kızı burada görsem tanımazdım" dedi... (izmirin zenginlerinden kız. memur maaşını muhtemelen 1 haftada yiyordur... yani o maaşa ihtiyacı yok) o buraya geldiyse bi amacı vardır..kime geldiyse onu ilgilendirir aşkım bizi ilgilendirmez dedi... bunun için stres yapıp tadımızı kaçırma..benim o kızla işim olsaydı geldiğinden haberim olurdu..face.de takip ederdim ruhun duymazdı dedi...( aratma geçmişini bilmio dedim ya.) canını sıkma, ayda 1-2 görürsek görürüz onda da inan tanımam bile, kaldı ki tanısam bile benim onunla tanışmak için harcadağım zaman 1 haftaydı, olmadı vazgeçtim.. senin peşinden 1 yıl koştum,zor kazandım...sana duyduğum hisle ona hşssettiklerimin alakası bile olamaz,ben seni seviyorum dedi.(

Afedersiniz ama daha ne istiyorsunuz, erkek arkadaşınızın cewabı mis gibi..
Dürüst insan bulmuşken böyle boşuna paranoyak yaparak elinizden kaçırırsınız haberiniz olsun..

Nickinle çok uyumlusun gerçekten, kızı takip etmen, sonra sevgiline bunu söylemen filan çok çok gereksiz. Bu şekilde davranmaya devam edersen daha çok huzursuz olursunuz siz. İlişkine sahip çıkman çok güzel, ama bunu saplantı haline getirip sürekli orayı burayı kurcalaman hiç hoş değil...

Dertsiz başına dert arıyorsun.
Ne güzel ilişkin varmış her şeyi mahvetmek mi istiyorsun?
Ben eşimin seneler önce yaşadığı çok sevdiği aşkını ondan duydum da kızın adını sanını öğrenip de aratmak aklıma gelmedi.

Adam sen ona güven diye anlatıyor. Ama senin gibi bayanlara her detayı anlatmamak gerek aslında.

Kızma da çok saçmalamışsın. Niye takip ediyorsun kızı Allah aşkına? Ayrıca sevgilin kızın geleceğini de bilmiyordu, ona ne diye söyleyip haber verdin?

Şu erkekleri bu kadar özgüven sahibi yapmayın yahu, bulunmaz hint kumaşı mı sanki? Eğer bir yanlış yaparsa seni kaybedeceğini bilmesi lazım. Zaten bunu göze alıyorsa, sevmiyor demektir. Sevmeyene de güle güle yani. Ne üzüyorsun bunun için kendini?

üç yorum da aynı..demek ki aklın yolu bir :) ben de artık açmamayı düşünüyorum konuyu... kızdan mucize bişey gibi bahsettikçe adam da tekrar o gözle bakmaya başlayacak... :KK43::KK43::KK43:

ama ben bu ezik duyguyu nasıl yenecem kızlar yaaa??? :KK43:( bari kızı bi kez canlı görsem de ne olduğunu tam bi anlasam? bazı fotolarında bildiğin manken gibi güzel... bazı fotolarında acayip çirkin... inanın avunmak amaçlı söylemiorum ama kız belki fotojeniktir, o kadar güzel değildir belki dimi :mad::mad:

bu arada sen çok mu çirkinsin diye soranlar olur... hayır değilmişimm, öyle der herkes... hatta bi konumda yazmıştım , burada aşiret ağaları çok, kendisiyle herhangi bi gün herhangi bi saatte benim istediğim bi kafede sadece bi çay içmem karşılığında 10binliralık kredi borcumu kapatmayı teklif edeninden tutun da , kaçıracam onu diye haber salanına kadar her bela vardı başımda... sevgilim olunca rahata erdim o konularda ama bu kızın güzelliği beni ezer geçer :KK42::KK42:

Erkekler eş seçerken bizdan daha akıllıca düşünür sizi seçtiyse vardır bir güzelliğiniz .Kendinize güvenin adamın da başının etini yemeyin . Belli etmeyin en azından

Durduk yere sevgilinizin aklına o kızı sokuyorsunuz hiç farkında dahi değilsiniz keşke söylemeseydiniz gelecekmiş edecekmiş diye bu konuyu sevgilinize de söylemekten vazgeçin bence adamı da bunaltmayın sevgiliniz size gayet düzgün bir şekilde içinizi rahatlatacak şeyleri söylemiş ne diye kendinize kuruntu haline getiriyorsunuz :KK14: bu arada eğer sevgiliniz sizi gerçekten sevmiyor değer vermiyor sizin ile ileriye dönelik bir şeyler düşünmüyorsa sırf o kız değil karşısına çıkan bir başka kıza bile ilgi duyabilir :KK51: sevgilinize güvenin bu yersiz düşünceleri kendinizde saklayın hatta saklamayın kafanızda atın mümkünse :KK22::KK22::KK22:

X