kızlar çok gerildim ,yardım edin

kızlar benim 2.5 yıllık güzel giden bir ilişkim var... bana sevgisini hep hissettirir... hiçbir yanlışını görmedim şimdiye kadar,bir şüpheye düşmedim... bu sebeple aileler de durumu biliyor ve nişan için sevgilimin kadroya atanmasını bekliyoruz...biz doğunun küçük,unutulmuş bir ilçesinde öğretmeniz... sevgilim buralı..

meseleye gelince,sevgilimin beni tanımadan 2 yıl önce izmirde yaşadığı dönem, kendisi gibi buralı(yaşadığımız ilçe yani) olan bi kızdan hoşlanmış... ben ilişkimizin 1.ayında face.inde kızı gördüm... yiğidi öldür hakkını yeme derler ya, kız tam bir izmir kızı..manken gibi bir boy ve fizik...tam bir izmir kızı giyimi ve güzel bir yüz..:KK43:(( neyse bu kız ne alaka diye sordum,sağolsun yalanlamadan anlattı... tipini hoş bulduğunu, o dönem de bekar olduğu için 1-2 kere yanaşmaya çalıştığını söyledi. kız terslemiş,benimki de cidden gururludur... bi daha yaklaşmadım dedi... neden hala face.inde deidim..ben face.e girmiorum ki(gerçekten girmez pek ) kız da zaten çoktan aklımdan çıkmış ben 1 senedir seni elde edecem diye uğraştım o mu kalacak aklımda dedi ve sildi... yani öküzdür falan ama bi güzel huyu vardır,yalana gelemez ne derse doğrudur.buna da inandım..sonra ben tatmin olmayıp face mesajlarında konuşmalarını buldum... cidden de kıza aynı hafta içinde 2 kere bi kahve içelim,çok güzelsin vs yazmış, sonra da kız olmaz falan diyince sen bilirsin demiş...bi daha da ne mesaj var ne bişey... (bu mevzu benden 2 sene önceki mevzu)yani doğru söylemiş...face.den arama geçmişine bakılabildiğini bilmio benimki... ben de arada kontrol ederim ama bişeyi yok..40 yılda bir benim face.e bakar bi de bi kaç erkek arkadaşına vs.
benden 1 sene öncesinden beri ve benimle birlikte toplamda 3 yıldır kızı bir kez bile aratıp da ne yapıo bi bakayım demedi... çok uzattım şimdi sadede geleyim:

ben bu kızla ilgili hiçbir açık yakalamasam da kız güzel olduğu için kendimi yedim durdum ve kızı takıntı yaptım,haftada 1-2 kere bakarım face.ine... ve öğrendim ki bu kız memur olarak bizim yaşadığımız avuç içi kadar olan ilçeye yani memleketine tayin istemiş:KK43:(( hiç görmesek bile haftada 1-2 kez illa görecez kızı.. ve benim içime öküz oturdu resmen:mad::mad:

sevgilimle konuştum meseleyi... o kız buraya gelecekmiş dedim... hiç heyecan falan yapmadı... "bebeğim ben o kızı en son 5 sene önce gördüm, inan sen bana geldiğini söylemesen de ben o kızı burada görsem tanımazdım" dedi... (izmirin zenginlerinden kız. memur maaşını muhtemelen 1 haftada yiyordur... yani o maaşa ihtiyacı yok) o buraya geldiyse bi amacı vardır..kime geldiyse onu ilgilendirir aşkım bizi ilgilendirmez dedi... bunun için stres yapıp tadımızı kaçırma..benim o kızla işim olsaydı geldiğinden haberim olurdu..face.de takip ederdim ruhun duymazdı dedi...( aratma geçmişini bilmio dedim ya.) canını sıkma, ayda 1-2 görürsek görürüz onda da inan tanımam bile, kaldı ki tanısam bile benim onunla tanışmak için harcadağım zaman 1 haftaydı, olmadı vazgeçtim.. senin peşinden 1 yıl koştum,zor kazandım...sana duyduğum hisle ona hşssettiklerimin alakası bile olamaz,ben seni seviyorum dedi.(

ama ben hala çok mutsuzum ama bu sebeple sevgilimin başının etini yemek de istemiyorum bana bi yardım edin lütfen yaa:KK43: kız resmen kabusumdu, istemediğin ot burnunun dibinde biter dedikleri olay oldu:KK43: ben şimdi ne yapayım, kızı gördün mü diye hergün sormak da istemiyorum ama içim içimi de yiyecek:KK43:
Eşeğin aklına karpuz kapuğu sokmayın...

Bakmasa bile bakacak artik dikaktini cekicek aklinda yokken aklina sokmussunuz gerçekten kizi takip etmenize cok guldum canom benim bukadar takıntı yapma abartma :))

insanlar aynı iş vs durumunda da sürekli yan yana gelebiliyor. ne yapılmasını istiyorsun peki siz o şehirden gidin o zaman. yazık sevgiline ya

Sanırım sizde çirkinlik kompleksi var. 2 sene önceki kızı kıskanıp stalker gibi takip etmek özgüvenli güzel bir kadının işi olamaz çünkü. Kız zaten adamı reddetmiş, bitmiş gitmiş. Gündeme neden getiriyorsunuz? Yok maaşını 1 haftada yer vs, zenginliğini kompleks yapmayın bari. Kızın umrunda değilsiniz, reddettiğine göre adam onun tipi değil. Boşverip ilişkinize bakın bence. Huzursuzluk yaratınca adam hakikaten başkalarına bakacak bu sefer.
Ayrıca 10 bin TL'lik kredi kartı borcu kapatma karşılığında sizinle çay içmek isteyen tipler olduğu için mi güzel olduğunuzu düşündünüz? Güldüm çünkü yurdum erkeğine nefes alsan yeter yahu. Böyle zihniyetlerle dolu etraf. İlişkinize yazık etmeyin.

sizin obsesif takintilariniz var bu durum nirmal degil bi uzmana gorunun samimiyetle soyluyorum yoksa hem kendi hayatini hem nisanlininkini cok zorlastirirsin isin diger tarafi esegin aklina karpuz kabugu dusurmek diye bi deyim var bilmembilir misiniz :KK54:

Kendi kendine takinti yapmissin. gelince kiz birazcik dikkatli ol ama sevgilini de sikma

valla bıde bence kız haklı..brda kım olsa senın gıbı takardı..ama bız suan dert sende oldugu ıcın beynımızlannnn dusunebılıyoruz bacım :KK70:eşşağaaann aklına karpuz kabugu hehehe

güzelllik bu kadar önemli bir kriterse yeryüzünde bir sürü bir yerleri güzel olan kadın var. ne yapalım şimdi hepsini rakip görüp kaygı mı yaşayalım? her güzele bakacağını düşünüyorsanız başka da, düşünmüyorsanız neden bu kadar sorun oluyor ki.
insanlar kendine sorun arıyor, başka da açıklaması yok gibi.

biz bayanlar hep aynıyız işte :) bence sevgilinizden en ufak bir şüpheye düşmeyin,gerçekten çok sakin açıklamalar yapmış ve ortada sizin hüsnükuruntunuzdan başka hiçbirşey yok, ha kız güzel olabilir ona lafım yok ama, bir de kendinizi sevgilinizin yerine koyun, siz ondan daha yakışıklı birini gördüğünüzde onunla mı ilgileneceksiniz? sevmek böyle birşey değil ki, adam sizi seviyor besbelli, yoksa açıklama bile yapmaz kestirip atardı, siz de bakımlı ve temiz olursanız zaten sizi sevdiği için en güzel siz olacaksınızdır :)

benimkinin bi sürü güzel kızlarla mazisi oldu. pek sormuorum. hadi yer deişelim benimkiyle nasıl başa cıkarsın bilmem:confused: kıskanclık ozgüven eksikliği olan ınsanlarda daha fazla olur.

Ben üniversitedeyken 2 tane öğretim görevlisi vardı. Büyük bir üniversiteden gelmişlerdi. Boşanmışlar ve odaları karşılıklıydı. Ve ikisi de yeniden evlenmişti.Onlar ne yapsınlar bu durumda ölsünler mi? :) Siz bu konuyu baya abartmışsınız

benimkinin bi sürü güzel kızlarla mazisi oldu. pek sormuorum. hadi yer deişelim benimkiyle nasıl başa cıkarsın bilmem:confused: kıskanclık ozgüven eksikliği olan ınsanlarda daha fazla olur.
mesele sormak mı? o güzel kızlardan bi tanesi burnunuzun dibinde olsa hergün... marketten ekmek alırken , cafede çay içerken geçip karşınıza otursa ..... offf anlamıo kimse beni:KK43:

evet kız doğulu... ve kürtler çirkin olur zihniyeti yanlış...güzeli çok güzel oluyor.... misal : hülya avşar:)
Ben cirkin oluyorlar demedim ki :KK70: Dogulu diyorsunuz izmirde yasiyor tam bi izmir güzeli diyorsunuz, yani bu durumda izmir güzeli olmuyor, o yüzden sordum, nereli oldugunu cikartamamistimda...:KK14:

şimdiden hassasiyetinizi bildirmenizde sıkıntı yok bence,
sizi geren bir durum varsa paylaşmalısınız elbette

güzellikle yarışabilecek bir şey varsa o da yaşanmışlıktır bence
ek olarak sizin gayet hoş olduğunuzu ve saygınlığınızın olduğunu düşünüyorum ya da hissediyorum
ve bu adam sizin diyorum, kendinizi yormayın bu kadar!

az önce yine konuyu açtım aptal gibi...bi ton güldü bana... resmen yerlere yattı gülmekten... yaa ben kızın suratını bile hatırlamıorum neden bu kadar taktın kıza anlamıyorum dedi... . (kızın 5 sene önceki hali estetiksiz ve cidden Allah günah yazmasın çirkinmiş,resimlerini buldum... ama şimdi kaşlar botoks,dudak ve göğüs silikon, burnunu da kaldırtmış ve çok güzel bi kız olmuş ) ben de o güldükçe iyice sinirlendim , 5 sene önce bi halta benzemeyen kıza bile çok güzelsiniz diye mesaj atmışsın, kız şimdi estetikle çok güzel bi kız olmuş demek ki bu haline düşüp bayılacaksın dedim....

offf aşkım yaa...öyle bi abarttın ki sanki dünya güzeli.... şeytan diyo git kızı bul,bi bak cidden neye benzemiş diye dedi... yani anlayacağınız iyi b.k yedim:KK43:(( adam bi de merak etti şimdi:KK43:(( neyse işte öptü ,sarıldı, bebeğim inan umrumda değil..yaşanmış hiçbir anımız bile yok,,seni ona değişir miyim ben hiç..lütfen bu konuyu kapatalım ... tadımız kaçıcak bak artık dedi.... offff ağzımı kilitlemem lazım sanırım:KK43:

X