kızlar çok gerildim ,yardım edin

ne kadar da sacmalamissin adamin aklina zorla sokuyosun bi gun ellele gorursen bu senin yuzunden olur emin ol.bide sende ozguven yokmu niye takinti yapiyosun kizin guzelligini sunu bil guzel yuze doyum oluyoda guzel huya doyum olmuyo senin huyun iyi olsun sevgilin tapar sana

Saçma olmuş kıskançlığın
Çünkü ortada kıskanacak bir şey yok
kendine güven , o seni sevmişse zaten o kıza dönüp bakmaz bile..
sen o kızı sürekli gündeme getirerek zorla sevgilinin aklına sokuyorsun..

Sizin geçmişinizde birileri yok mu?

mesela geçmişi olması değil... eski sevgilisi falan olsa bu kadar takmazdım... ama zamanında benimki bu kızı beğenmiş ama karşılık bulamamış... acaba içinde kalmış mıdır ? benim şüphem,korkum o... amam içinde kalsa 3 yılda bi kez olsun, insan bazen meraktan bile bakar dimi face.den...hiç bakmamış ama avutamıorum işte kendimi... ya kızı görünce, vvaayyy bee ne güzelleşmiş derse.... keşke çıksaydık derse vb. korkularım var:KK43:

Face.e ne demek ya ogretmenmisiniz gercekten ? Kiz mevzusuna gelince essegin aklina zorla karpuz kabugunu sokacaksinix illa bi rahat olun ya

kızlar benim 2.5 yıllık güzel giden bir ilişkim var... bana sevgisini hep hissettirir... hiçbir yanlışını görmedim şimdiye kadar,bir şüpheye düşmedim... bu sebeple aileler de durumu biliyor ve nişan için sevgilimin kadroya atanmasını bekliyoruz...biz doğunun küçük,unutulmuş bir ilçesinde öğretmeniz... sevgilim buralı..

meseleye gelince,sevgilimin beni tanımadan 2 yıl önce izmirde yaşadığı dönem, kendisi gibi buralı(yaşadığımız ilçe yani) olan bi kızdan hoşlanmış... ben ilişkimizin 1.ayında face.inde kızı gördüm... yiğidi öldür hakkını yeme derler ya, kız tam bir izmir kızı..manken gibi bir boy ve fizik...tam bir izmir kızı giyimi ve güzel bir yüz..:KK43:(( neyse bu kız ne alaka diye sordum,sağolsun yalanlamadan anlattı... tipini hoş bulduğunu, o dönem de bekar olduğu için 1-2 kere yanaşmaya çalıştığını söyledi. kız terslemiş,benimki de cidden gururludur... bi daha yaklaşmadım dedi... neden hala face.inde deidim..ben face.e girmiorum ki(gerçekten girmez pek ) kız da zaten çoktan aklımdan çıkmış ben 1 senedir seni elde edecem diye uğraştım o mu kalacak aklımda dedi ve sildi... yani öküzdür falan ama bi güzel huyu vardır,yalana gelemez ne derse doğrudur.buna da inandım..sonra ben tatmin olmayıp face mesajlarında konuşmalarını buldum... cidden de kıza aynı hafta içinde 2 kere bi kahve içelim,çok güzelsin vs yazmış, sonra da kız olmaz falan diyince sen bilirsin demiş...bi daha da ne mesaj var ne bişey... (bu mevzu benden 2 sene önceki mevzu)yani doğru söylemiş...face.den arama geçmişine bakılabildiğini bilmio benimki... ben de arada kontrol ederim ama bişeyi yok..40 yılda bir benim face.e bakar bi de bi kaç erkek arkadaşına vs.
benden 1 sene öncesinden beri ve benimle birlikte toplamda 3 yıldır kızı bir kez bile aratıp da ne yapıo bi bakayım demedi... çok uzattım şimdi sadede geleyim:

ben bu kızla ilgili hiçbir açık yakalamasam da kız güzel olduğu için kendimi yedim durdum ve kızı takıntı yaptım,haftada 1-2 kere bakarım face.ine... ve öğrendim ki bu kız memur olarak bizim yaşadığımız avuç içi kadar olan ilçeye yani memleketine tayin istemiş:KK43:(( hiç görmesek bile haftada 1-2 kez illa görecez kızı.. ve benim içime öküz oturdu resmen:mad::mad:

sevgilimle konuştum meseleyi... o kız buraya gelecekmiş dedim... hiç heyecan falan yapmadı... "bebeğim ben o kızı en son 5 sene önce gördüm, inan sen bana geldiğini söylemesen de ben o kızı burada görsem tanımazdım" dedi... (izmirin zenginlerinden kız. memur maaşını muhtemelen 1 haftada yiyordur... yani o maaşa ihtiyacı yok) o buraya geldiyse bi amacı vardır..kime geldiyse onu ilgilendirir aşkım bizi ilgilendirmez dedi... bunun için stres yapıp tadımızı kaçırma..benim o kızla işim olsaydı geldiğinden haberim olurdu..face.de takip ederdim ruhun duymazdı dedi...( aratma geçmişini bilmio dedim ya.) canını sıkma, ayda 1-2 görürsek görürüz onda da inan tanımam bile, kaldı ki tanısam bile benim onunla tanışmak için harcadağım zaman 1 haftaydı, olmadı vazgeçtim.. senin peşinden 1 yıl koştum,zor kazandım...sana duyduğum hisle ona hşssettiklerimin alakası bile olamaz,ben seni seviyorum dedi.(

ama ben hala çok mutsuzum ama bu sebeple sevgilimin başının etini yemek de istemiyorum bana bi yardım edin lütfen yaa:KK43: kız resmen kabusumdu, istemediğin ot burnunun dibinde biter dedikleri olay oldu:KK43: ben şimdi ne yapayım, kızı gördün mü diye hergün sormak da istemiyorum ama içim içimi de yiyecek:KK43:
TEŞBİHTE HATA OLMAZ... AMA ZORLA EŞŞEĞİN AKLINA KARPUZ KABUĞU DÜŞÜRMENİN BİR ALEMİ YOK... ZORLA ADAMI KIZA AŞIK EDECEKSİNİZ... BU NE KENDİNE GÜVENSİZLİK...KIZI İYİCE AYYUKA ÇIKARMIŞSINIZ...TANRIÇA GİBİ YAPMIŞSINIZ ADAMIN GÖZÜNDE...

Face.e ne demek ya ogretmenmisiniz gercekten ? Kiz mevzusuna gelince essegin aklina zorla karpuz kabugunu sokacaksinix illa bi rahat olun ya

ben derdimi tam anlatamıyor muyum herkes mi çok rahat anlamadım ben? yaa ben kız bizim yaşadığımız İLe geliyor demiyorum.ben istanbulda, ankarada yaşamıyorum... ben gün içinde aynı insanı 5 kere gördüğün küçük bir ilçede yaşıyorum.kızla sürekli karşılaşıcam.. ve sevgilim bu kızı bir dönem beğenmiş... ve kız gerçekten güzel.... nasıl rahat omamı bekliyorsunuz yahu? siz rahat olur muydunuz bir dahan düşünün lütfen... dürüst cevap verirseniz ben de hatamı bilip rahatlayacağım...

ben derdimi tam anlatamıyor muyum herkes mi çok rahat anlamadım ben? yaa ben kız bizim yaşadığımız İLe geliyor demiyorum.ben istanbulda, ankarada yaşamıyorum... ben gün içinde aynı insanı 5 kere gördüğün küçük bir ilçede yaşıyorum.kızla sürekli karşılaşıcam.. ve sevgilim bu kızı bir dönem beğenmiş... ve kız gerçekten güzel.... nasıl rahat omamı bekliyorsunuz yahu? siz rahat olur muydunuz bir dahan düşünün lütfen... dürüst cevap verirseniz ben de hatamı bilip rahatlayacağım...
Adam size bnm icin onemli biri degil diyor ben seni seviyorum diyor bu rahat olmak icin yeterli bir sebep bence ayrica sevgilinu sinamis olursun iste boyleyece bakalim ilgilenecekmi kucuk yer ne yapsa duyulur

kızlar benim 2.5 yıllık güzel giden bir ilişkim var... bana sevgisini hep hissettirir... hiçbir yanlışını görmedim şimdiye kadar,bir şüpheye düşmedim... bu sebeple aileler de durumu biliyor ve nişan için sevgilimin kadroya atanmasını bekliyoruz...biz doğunun küçük,unutulmuş bir ilçesinde öğretmeniz... sevgilim buralı..

meseleye gelince,sevgilimin beni tanımadan 2 yıl önce izmirde yaşadığı dönem, kendisi gibi buralı(yaşadığımız ilçe yani) olan bi kızdan hoşlanmış... ben ilişkimizin 1.ayında face.inde kızı gördüm... yiğidi öldür hakkını yeme derler ya, kız tam bir izmir kızı..manken gibi bir boy ve fizik...tam bir izmir kızı giyimi ve güzel bir yüz..:KK43:(( neyse bu kız ne alaka diye sordum,sağolsun yalanlamadan anlattı... tipini hoş bulduğunu, o dönem de bekar olduğu için 1-2 kere yanaşmaya çalıştığını söyledi. kız terslemiş,benimki de cidden gururludur... bi daha yaklaşmadım dedi... neden hala face.inde deidim..ben face.e girmiorum ki(gerçekten girmez pek ) kız da zaten çoktan aklımdan çıkmış ben 1 senedir seni elde edecem diye uğraştım o mu kalacak aklımda dedi ve sildi... yani öküzdür falan ama bi güzel huyu vardır,yalana gelemez ne derse doğrudur.buna da inandım..sonra ben tatmin olmayıp face mesajlarında konuşmalarını buldum... cidden de kıza aynı hafta içinde 2 kere bi kahve içelim,çok güzelsin vs yazmış, sonra da kız olmaz falan diyince sen bilirsin demiş...bi daha da ne mesaj var ne bişey... (bu mevzu benden 2 sene önceki mevzu)yani doğru söylemiş...face.den arama geçmişine bakılabildiğini bilmio benimki... ben de arada kontrol ederim ama bişeyi yok..40 yılda bir benim face.e bakar bi de bi kaç erkek arkadaşına vs.
benden 1 sene öncesinden beri ve benimle birlikte toplamda 3 yıldır kızı bir kez bile aratıp da ne yapıo bi bakayım demedi... çok uzattım şimdi sadede geleyim:

ben bu kızla ilgili hiçbir açık yakalamasam da kız güzel olduğu için kendimi yedim durdum ve kızı takıntı yaptım,haftada 1-2 kere bakarım face.ine... ve öğrendim ki bu kız memur olarak bizim yaşadığımız avuç içi kadar olan ilçeye yani memleketine tayin istemiş:KK43:(( hiç görmesek bile haftada 1-2 kez illa görecez kızı.. ve benim içime öküz oturdu resmen:mad::mad:

sevgilimle konuştum meseleyi... o kız buraya gelecekmiş dedim... hiç heyecan falan yapmadı... "bebeğim ben o kızı en son 5 sene önce gördüm, inan sen bana geldiğini söylemesen de ben o kızı burada görsem tanımazdım" dedi... (izmirin zenginlerinden kız. memur maaşını muhtemelen 1 haftada yiyordur... yani o maaşa ihtiyacı yok) o buraya geldiyse bi amacı vardır..kime geldiyse onu ilgilendirir aşkım bizi ilgilendirmez dedi... bunun için stres yapıp tadımızı kaçırma..benim o kızla işim olsaydı geldiğinden haberim olurdu..face.de takip ederdim ruhun duymazdı dedi...( aratma geçmişini bilmio dedim ya.) canını sıkma, ayda 1-2 görürsek görürüz onda da inan tanımam bile, kaldı ki tanısam bile benim onunla tanışmak için harcadağım zaman 1 haftaydı, olmadı vazgeçtim.. senin peşinden 1 yıl koştum,zor kazandım...sana duyduğum hisle ona hşssettiklerimin alakası bile olamaz,ben seni seviyorum dedi.(

ama ben hala çok mutsuzum ama bu sebeple sevgilimin başının etini yemek de istemiyorum bana bi yardım edin lütfen yaa:KK43: kız resmen kabusumdu, istemediğin ot burnunun dibinde biter dedikleri olay oldu:KK43: ben şimdi ne yapayım, kızı gördün mü diye hergün sormak da istemiyorum ama içim içimi de yiyecek:KK43:

adamın aklına zorla sokacaksın kızı. keşke geleceğini de söylemeseydin.

haklısınız kızlar... bi daha açmayacagm ona bu konuyu... bakalım ne olacak...belki de dediğiniz gibi hiçbirşey olmaz... belki de hiç ilgilenmeyecek... benim de zamanında hoşlandığım bi adam vardı... olmadı,havada kaldı... şimdi görsem umrum olmaz aslında... hatt eskisi gibi yakışıklı bile gelmez. ama işte hep" erkekler farklı düşünür" "erkekler bizim gibi değil" vs zihniyetiyle yetiştirildiğimiz için güvenemiorum hiçbirinin hiçbir sözüne... çocuğu da üzmeyeyim boşuna... yok gibi davranalım bakalım ne olacak:KK43:

zorla eşşeğin aklına karpuz kabuğu getirme gibi olmuş canım seninki kusura bakma da...

yani kusura bakma ama eşşeğin aklına karpuz kabuğu sokmuşsun göz göre göre (tabirimden dolayı affola )..sen niye adamın gözünü açıyorsunkı yaşadığınız yere kızın geldiğini söleyıp ? .güvenıyorsanız kıskanmayın

bu arada herkes aynı atasözünü sölemiş kesinlikle görüp yazmadım :) demek herkes aynı şeyı düşünuo

yani kusura bakma ama eşşeğin aklına karpuz kabuğu sokmuşsun göz göre göre (tabirimden dolayı affola )..sen niye adamın gözünü açıyorsunkı yaşadığınız yere kızın geldiğini söleyıp ? .güvenıyorsanız kıskanmayın

evet her 2 yorumdan birinde aynı atasözü var:) yaa ben söylemesem de 1-2 gün içinde görecekti.... bu sefer ben sürekli,acaba gördü mü diye aklımı yitirecektim:KK43:((( gerçi görse tanımayacakmış adam aptallık ettim:KK43:

keşke söylemeseydin bildiğini
daha rahat gözlemlerdin sevgilini
ayrıca sevgilin şaşırmaadı mı o kızı takip edişine :)

üç yorum da aynı..demek ki aklın yolu bir :) ben de artık açmamayı düşünüyorum konuyu... kızdan mucize bişey gibi bahsettikçe adam da tekrar o gözle bakmaya başlayacak... :KK43::KK43::KK43:

ama ben bu ezik duyguyu nasıl yenecem kızlar yaaa??? :KK43:( bari kızı bi kez canlı görsem de ne olduğunu tam bi anlasam? bazı fotolarında bildiğin manken gibi güzel... bazı fotolarında acayip çirkin... inanın avunmak amaçlı söylemiorum ama kız belki fotojeniktir, o kadar güzel değildir belki dimi :mad::mad:

bu arada sen çok mu çirkinsin diye soranlar olur... hayır değilmişimm, öyle der herkes... hatta bi konumda yazmıştım , burada aşiret ağaları çok, kendisiyle herhangi bi gün herhangi bi saatte benim istediğim bi kafede sadece bi çay içmem karşılığında 10binliralık kredi borcumu kapatmayı teklif edeninden tutun da , kaçıracam onu diye haber salanına kadar her bela vardı başımda... sevgilim olunca rahata erdim o konularda ama bu kızın güzelliği beni ezer geçer :KK42::KK42:

arkadaşlar doğru yorumlar yapmışlar zaten. ama ben de senin yerinde olsam kıza kesin takardım ve gerçek halini merak ederdim. genelde facebookta herkes olduğundan daha güzel görünür. fotoğraflardan farklı da görünüyor olabilir. gerçi sevgilin kızı beğenmiş zamanında beni de rahatsız ederdi de sevgilinin kıza çok ciddi bakmış olduğunu sanmıyorum şuan da umursamaz muhtemelen. ben de olsam merak ederdim ama erkek arkadaşıma ondan bahsetmezdim.

offf içime fenalıklar geldi inanki durduk yere adamı yemeyin allah aşkına geçmiş bitmişte daha amacınız anlamadım valla.adamın aklında hiç yokken sokmuşsunuz iyice kafasınızda.senoryolar ürertmişiniz ne yani o kız şimdi nişanlnn içn mi geldi oraya hadi diyelim geldi nişanlınız gayet güzel açıkllamış durumu daha ne

X