kızlar ya kalıcı çok kalıcı parfüm istiyorum...

:)) kalıcılıgına lafım yok 1 hafta cıkmadı kıyafetlerımden
bn sevmedım ama agır kokuları sevıyosan sana ıyı gıdebılır

ağır kokuların hastasıyım diyemem ama yinede seviorum yani beni boğmuo baş ağrısı fln yapmıo saol cnm dp hypnose hakkında fikrim oldu şu an kullandığım bitsin ilk bunu alcam :)

arkadaşlar buna benzer eminim başlıklar açılmıştır.ben tekrar açıorum kusura bakmayın ne olur bana.şimdi olaya gelelim dpden hypnotic poison aldım bu kokuya aşık olduğum halde ilk başlarda çok kalıcı ve güzl kokarken zamanla kalıcılığı azaldı üstüme şişeyi boşaltıorum resmen ama uçuo kalmıo.şimdi yeni bi parfüm alıcam dpden ama hangisi kalıcı sexy ve brzda ağır olsun istiorum hangisi bu özellikleri taşır bilmiorum.
bvlgari jasmin noir
lolita lempicka feminie (lift dediğiniz bu mu?) lifti almayı düşünüorum.
lancome hypnose
212 sexy
yves saint laurent cinema
bvlgari omnia
bunlardan hangisini önerirsiniz?dpde hangisi daha güzel daha kalıcı kızlar?bunların dışında istediğim kriterlerde varsa parfüm yazar mısınız tatlışlar.şimdiden tşkler.

cinema cok kalıcıdır ama ben sana tarzınada gitcegini düşündüğüm kaarıyla moshino nun angel prfümünü öneririm müthiştir

ben orjinal hypnose kullanıyorum hiçde ağır değil aynı zamandada müthiş kalıcı dene bence bu kokuyu

kesinlikle ck-eternity 2 kez duş almama rağmen 1 haftadan fazla kolumda kaldı ki ben piyasadaki btn parfümleri denemiş bi insan olarak daha kalıcısını görmedim...

kesinlikle ck-eternity 2 kez duş almama rağmen 1 haftadan fazla kolumda kaldı ki ben piyasadaki btn parfümleri denemiş bi insan olarak daha kalıcısını görmedim...

nasıl bi koku cnm bu biraz tarif edermisin baharat şeker çiçek? daha önce hiç denemedim çokda kalıcı diyorsun hangi tarz kokulara benziyor?

Selam kızlar lancome hypnose den bahsediyosunuz.Elimde 1 adet orijinal kullanılmamış var.30 ml edp.Fiyatını da siz belirleyin.Bana özelden ulaşabilirsiniz.

X