Kızlar yine fikirlerinize ihtiyacım var bu sefer yine gönül işleri

Sena616

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2017
2.585
6.629
26
Kızlar merhaba. Hemen konuya giriyorum. Ben ilçeye atandım demiştim ya. Telegram denen grupta bilgi alışverişi yapılıyor işte. Oradan başka bir ilçede (huzurevinde) çalışan erkek hemşire bana yazdı. Aslında bilgi alışverişi falan. Sonra konu birden gönül işine geldi. 2 haftadır konuşuyoruz. Ama siz biliyorsunuz ki ben annemle yaşıyorum. Çocuk hoş sohbet birisi. Telefonda 1 defa konuştum. Fotoğrafını attı işte bana ben de ona attım. Öyle cinsellikle ilgili falan konuşmadı. Sadece sorun şu ki boşanmış ve bir kız çocuğu var 4 yaşında. Ben 25 yaşındayım kendisi 32 yaşında. Boşanma sebebi eşi bu çocuğu aldatmış. Ben ama az önce veda konuşması yaptım kızlar. Kendisi çay içelim, buluşalım diyordu. Etkilenmiş benden. Yapamam dedim. Seninle olursam çok sorumluluk almış olacağım ve annemi ortada bırakamam dedim. Kendi mutluluğum için onu hiçe sayamam dedim. O da ben olmasa bile seni tanıdığıma mutlu oldum yıllar sonra güzel duygular yaşadım demiş. Bir sonum olmaz değil mi bu çocukla? Yani düzgün bir insan profili çizdi kafamda. İstediğin kadar beklerim dedi sen hazır olana kadar. Ama anneme nasıl açıklayacağım ki hoşlandığımı? Sıkıştım kaldım. Çocuğu oyalayıp vaktini çalmak hiç istemiyorum. Kızlar gerçekten fikirlerinize çok ihtiyacım var lütfen yazın.

Senin çocuğun var mı? Yoksa big no.
Ben hiç evlenmedim. 25 yaşındayım daha bu ay atandım. Kendisinin bir kızı var 4 yaşında. Annesi bakıyormuş. Bu da hafta sonları gidip görüyor. Eşi bu çocuğu aldatmış. O da kızı 1 yaşındayken boşanmış. Evlenirsek ama ileride yanına almak istiyormuş.

Kızlar merhaba. Hemen konuya giriyorum. Ben ilçeye atandım demiştim ya. Telegram denen grupta bilgi alışverişi yapılıyor işte. Oradan başka bir ilçede (huzurevinde) çalışan erkek hemşire bana yazdı. Aslında bilgi alışverişi falan. Sonra konu birden gönül işine geldi. 2 haftadır konuşuyoruz. Ama siz biliyorsunuz ki ben annemle yaşıyorum. Çocuk hoş sohbet birisi. Telefonda 1 defa konuştum. Fotoğrafını attı işte bana ben de ona attım. Öyle cinsellikle ilgili falan konuşmadı. Sadece sorun şu ki boşanmış ve bir kız çocuğu var 4 yaşında. Ben 25 yaşındayım kendisi 32 yaşında. Boşanma sebebi eşi bu çocuğu aldatmış. Ben ama az önce veda konuşması yaptım kızlar. Kendisi çay içelim, buluşalım diyordu. Etkilenmiş benden. Yapamam dedim. Seninle olursam çok sorumluluk almış olacağım ve annemi ortada bırakamam dedim. Kendi mutluluğum için onu hiçe sayamam dedim. O da ben olmasa bile seni tanıdığıma mutlu oldum yıllar sonra güzel duygular yaşadım demiş. Bir sonum olmaz değil mi bu çocukla? Yani düzgün bir insan profili çizdi kafamda. İstediğin kadar beklerim dedi sen hazır olana kadar. Ama anneme nasıl açıklayacağım ki hoşlandığımı? Sıkıştım kaldım. Çocuğu oyalayıp vaktini çalmak hiç istemiyorum. Kızlar gerçekten fikirlerinize çok ihtiyacım var lütfen yazın.
Sena daha önce özelden de konuştuk ya evli ya da çocuklu insanlara düşüyor gönlün sürekli yapma kendine bunu 25 yaşındasın ve ileriyi düşünmeden sakın haraket etmemelisin ortada bir çocuk var ve bunu bile bile kabul edersen savunmanda olmayacak çünkü biliyordun diyecek sonunda

Daha telefonda konuşurken çocuğunun annesinin aldattığını söylüyorsa kesin yalandır.
Zaten uygun değil hikaye öyle bile olsa. Gerek yok. Adam mı kalmadı yanix
Yani aldattığını söyledi. Nasıl anladın kabul etti mi peki dedim. O da aynı apartmanda oturduğumuz komşunun oğluyla aldattı. Kabul etti ve ben zaten şüphelendim kamera kayıtlarından baktım ve onları gördüm dedi. Komşunun oğlu bekarmış. Ben de bu kadar sorumluluk altına nasıl gireceğim diye düşünüyordum zaten.

Kesin eşi aldatmıştır 😂
Bekar kadınsın çocuklu adamla ne işin var ya .
Kızan olabilir ama ben çocuklu kadın,ya da erkek olanların hiç evlenmemiş çocuksuz biriyle olmasını doğru bulmuyorum .
Kendin gibi hayata yeni atılan biriyle olman senin yararına .

Yani aldattığını söyledi. Nasıl anladın kabul etti mi peki dedim. O da aynı apartmanda oturduğumuz komşunun oğluyla aldattı. Kabul etti ve ben zaten şüphelendim kamera kayıtlarından baktım ve onları gördüm dedi. Komşunun oğlu bekarmış. Ben de bu kadar sorumluluk altına nasıl gireceğim diye düşünüyordum zaten.

İnandırıcı değil hikaye. Genelde böyle anlatır erkekler. Ben bir eşeklik ettim üzdüm diyeni de daha görmedim.

Ah çok toysun çok. Şimdilik gönül işlerini bırak. Düzenini kur. Bambaşka şehirde sıfırdan hayat kuracaksın. Boşluk duygusu ile hareket etme. Sırtlan çok seni çiğ çiğ yerler. Gencecik hâlde ne işin var boşanmış çoluk çocuklu adamla? Normal bekar birisiyle de ilişki kurma şimdi. Zihin berraklığına ulaş, ondan sonra bakarsın. Bu ilk görev yerinde ilk yazana gönül veren kızlar çok pişman oluyor sonra aman diyeyim.

Ben hiç evlenmedim. 25 yaşındayım daha bu ay atandım. Kendisinin bir kızı var 4 yaşında. Annesi bakıyormuş. Bu da hafta sonları gidip görüyor. Eşi bu çocuğu aldatmış. O da kızı 1 yaşındayken boşanmış. Evlenirsek ama ileride yanına almak istiyormuş.
Böyle bi ilişki yumağına dahil olmaya hiç gerek yok. Karısının dilinden de dinlemek lazım el kadar çocukla niye boşanmış. bu detayları niye anlatmış bi de ortada bir şey yokken.
kendi çocuğuna bakmak bile zor başkasının çocuğuna bakamazsın.

Bi de 1 yaşında boşanmışlar kavgası gürültüsü hamileliğe kadar iner o iş. Kesin adam aldatmış nokta

Birkaç gündür bdv de bu konudan imtihan oluyoruz sanırım dilimizde tüy bitti. 25 yaşinda bekar hiç evlenmemiş memursun kendine bu adamımı layık görüyorsun? 32 yaşında boşanmış çocuğu var evlenınce yanına almak istiyor ve çocuğunun annesine leke atarak karalıyor. Gıran mı girdi denklerinize

İnandırıcı değil hikaye. Genelde böyle anlatır erkekler. Ben bir eşeklik ettim üzdüm diyeni de daha görmedim.
Hiç üzmedim diyor. Bir dediğini iki etmemiş. Bir kötü söz bile söylemedim diyor. Ama rahatlık battı nankör çıktı dedi. Sonradan pişman oldu dönmek istedi ama ben kabul etmedim diyor. Çok kötü ya kızı 1 yaşındaymış işte bu olaylar yaşanırken. Sonra kızını almış. Kadın da gidip o bekar adamla evlenmiş ondan çocuğu var diyor. Çoktan unuttu kızını diyor. Sadece dede ve anneanneyle bazen görüşüyormuş kız. Geri getiriyorlarmış. Kafam karışmıştı ben de sizden fikir almak istedim. Bilmiyorum onun anlattığı kadarını bilebilirim sadece.

Lohusayken mi aldatmış acaba?
Evet canım çocuk 5 aylıktı diyor. Ben 1 yaşına kadar bekledim. Özür diledi kabul etti aldattığını diyor. Ben kabul etmedim bitirdim diyor. Ara ara gidip gördüm kızımı dedi. Hatta kadın 1 yaşında tamamen vermiş çocuğunu. Çocuk beni tanımıyordu ağlıyordu zor alıştı diyor. Sana da alışır falan diyor. Hatta babasına diyormuş ki baba bana ne zaman gerçek anne getireceksin ben anne istiyorum. Babaannesi bakıyormuş şu anda.

Açıklama yapmana bile gerek yoktu bence 2 haftada ne mutluluğu ? Boşanmış ve çocuklu biriyle hele de aldatılmış bir erkekle yapamazdin. Hiç evlenmemiş biri olarak çok zor o yüzden doğru kararı verdin cevap yazma uzaklassin.

Evet canım çocuk 5 aylıktı diyor. Ben 1 yaşına kadar bekledim. Özür diledi kabul etti aldattığını diyor. Ben kabul etmedim bitirdim diyor. Ara ara gidip gördüm kızımı dedi. Hatta kadın 1 yaşında tamamen vermiş çocuğunu. Çocuk beni tanımıyordu ağlıyordu zor alıştı diyor. Sana da alışır falan diyor. Hatta babasına diyormuş ki baba bana ne zaman gerçek anne getireceksin ben anne istiyorum. Babaannesi bakıyormuş şu anda.
İnandırıcı gelmedi.

X