Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

canım biran önce olsun istiyosan en iyisi bence hiç acımıyor ben acıcak diye beklerken doktorum bitti dedi 2dk sürmüyor. her ay tedavi görmektense yapın derim hormon alıyosun sonuçta klomende rahim duvarını inceltiyor.ben tavsiye ediyorum iyiki yapmışız 2. Ayda hamileyim. TUtmaz ilk ayda diyodum içimdekilerin çıkmasına ragmen oldu
Merhaba nisa asilamayi nerde yaptirdin ist dami? Bizde yaptircaz insaallah onumuzdeki ay. Esimde varikosel rahatsizligi var. Olmadi tup bebek artik...

canım biran önce olsun istiyosan en iyisi bence hiç acımıyor ben acıcak diye beklerken doktorum bitti dedi 2dk sürmüyor. her ay tedavi görmektense yapın derim hormon alıyosun sonuçta klomende rahim duvarını inceltiyor.ben tavsiye ediyorum iyiki yapmışız 2. Ayda hamileyim. TUtmaz ilk ayda diyodum içimdekilerin çıkmasına ragmen oldu

Bu arada unuttum soylemeyi, cok sevindim Allah saglikli bi sekilde kucagina almayi nasip eder hamileligin sorunsuz gecer insaallah. Bizlerede dua edin

canım hayırlı olsunn inşallah darısı bıze olsunnn :) liste yenilendmediği için takip edemiorum gebe kalanları listeyi düzenleyen arkadasımmm güncelelrmisin hamışlerimiziiiii :KK70:

canım ben adetim yaklaştı zannettim ilk hani hissedersin adet olacağını aynı o duygu hakimdi bende hatta geçen cuma adet olacağım sanırım yazmıştım buraya :) hafta sonu geziye gittim pet taktım ya olursam diye :)) gögüs ağrım çok fazla oldu ve büyüdüler oldukça, çok sık idrara çıkıyorum sanki tutamıyorsun ve açık renk oluyor, çok su tüketen biri değilim geceleri su içmeye kalkar olmuştum, akıntım oluyor ama kokusuz ve renksiz sanki adet oldum diye koşuyorum lavaboya bi bakıyorum akıntı ama beni çok korkutan kasık ağrılarım oldu. ciddi kasık ağrısı çekiyorum ve kabızlık ki ben ömrüm boyunca hiç kabız olmadım.
ssipahi benmde tek yumurtam olusuyo her ay doktor saglıklı kalıtelı olsun bı tane olsun onemlı degıl der hep ama ben korkuyordum dmek senınde tk yumurta olusuyordu her ay bunu duymakda ıyı geldi iğnemin 16. gunumdeym adetımı beklıcem ınsallah rabbım gondermıstır bebegımı bu ay

mrb arkadaslar siteye yeni üye oldum. 3 ay klomen kullandim. sonrasinda onu birakip yumurtamin yerlesmesi icin 12 gün boyunca bi hap kullandim ve dün evde test yaptim hamileyim sanirim cok mutluyum. Mutlaka klomeninde etkisi olmustur diye düsünüyorum.

GÖĞÜSÜM ŞİŞTİ damarlandı ve hissettim ben sol tarafımda bi nasıl derler bişey var gbi belim ağırıyordu okadar canm öyle mide bulantım flan yok ama ara ara yanma oluyor ve akıntıdan anlarsın sarı

MEB canim sol tarafimda agri vardi diye yazmissin ben de o yüzden unutlandim.benim de sağ tarafında agri var hani böyle bir agirlik gibi ara ara aciyor.adet günüme 13 gün var daha.bu ahri sence normal mi.yoksa kist mi diye korkuyorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

mrb arkadaslar siteye yeni üye oldum. 3 ay klomen kullandim. sonrasinda onu birakip yumurtamin yerlesmesi icin 12 gün boyunca bi hap kullandim ve dün evde test yaptim hamileyim sanirim cok mutluyum. Mutlaka klomeninde etkisi olmustur diye düsünüyorum.

Canim yerleşme için kullandigibln ilaç neydi ben de söylesem doktoruna olur mu ki

MEB canim sol tarafimda agri vardi diye yazmissin ben de o yüzden unutlandim.benim de sağ tarafında agri var hani böyle bir agirlik gibi ara ara aciyor.adet günüme 13 gün var daha.bu ahri sence normal mi.yoksa kist mi diye korkuyorum

adetinede varmış canım genelde adete yakın veya adetin geçmişse ağrı olur ama bellide olmaz bi doktora görün bence kistse hem müdahalede yapılır..

X