klomen kullanıp gebe kalan varmi

POLİKİSTİK OVER RAHATSIZLIĞIM VAR, KLOMENARTI ÇATLATMA İĞNESİOLDUM,İĞNEDEN ÖNCE VE SONRA İLİŞKİ YAŞADIM ANCAK 36.SAATTEUYAMADIM,İLK DENEMEM TEK YUMURTAM VAR, İĞNEDEN SONRA VE ERTESİ GÜNÜ İLİŞKİ SIRASINDA VE KASIKLARIMDA AĞRIM VARDI ŞUANDAGEÇTİ, ANCAK ADET OLACAKMIŞIM GİBİ YÜZÜMDE ÇENE ALT KISMINDA SİVİLCELERİM ÇIKIYOR, ADET OLMADAN ÖNCE OLURDU, VE AKINTI VAR, SİZCE TUTMUŞ OLABİLİRMİ ÇOK MERAKEDİYORUM, DOKTORDA ADET OLMAZSAN BİR HAFTA SONRA GELDEDİ ADET OLURSANDA ÜÇÜNCÜGÜNÜGELDEDİ İĞNEYİ VURDURALI 7. GÜNÜM ERKENMİ OFF RABBİM KEŞKE BU AY BİTMEDEN HAMİLE OLDUĞUMU ÖĞRENSEMM AMİN
Arkadaşım merhaba erken test sakın yapma.Neden dersen çünkü çatlatma iğnesi oldun onun içindeki bir madde bhcg değerini yüksek çıkartıyor ve insani yanıltıyor rahat bir 10-12 gün geçsin canım.İnşallah canım olumlu sonuç alırsın stres yapma sakin olmaya çalış kendine iyi bak.

Yorumların çoğuna bakıyorum da hamile kalanlar değil kalamayanlar yazmış .Lütfen klomen sayesinde gebe kalabilenler yazsın ki bize umut olsun..

Merhaba bende klomen kullanip catlatma ignesi yaptirdim kan tahlilimde sonuc b hcg 12,66 cikti acaba gebelik varmi acill cevaplar mısınız lütfen. ...

Arkadaslar bende klomen kullandım ilk ayda hamile kaldım ama maalesef düşük yaptım :KK43: ama ablamda klomen kullandı oda ilk ayında hamile kaldı suan 1 yasında oglu var
Ben klomen kullanırken hiç kafaya takmadm normalde hamile kalamıyorum diye cok takıyordum ama klomen kullanırken hiç takmadm o yüzden ilacın yan etkilerinide görmedim oldu ama bebegim tutunamadı yani sunu söyleyeyim kafaya takmazsanız olur inşallah

Arkadaslar bende klomen kullandım ilk ayda hamile kaldım ama maalesef düşük yaptım :KK43: ama ablamda klomen kullandı oda ilk ayında hamile kaldı suan 1 yasında oglu var
Ben klomen kullanırken hiç kafaya takmadm normalde hamile kalamıyorum diye cok takıyordum ama klomen kullanırken hiç takmadm o yüzden ilacın yan etkilerinide görmedim oldu ama bebegim tutunamadı yani sunu söyleyeyim kafaya takmazsanız olur inşallah

İnşallah seninde tekrar olur canım. Ablan gibi darısı hepimizin başına o zaman :)

Merhaba kızlar,bende önümüzdeki ay klomene başlayacağım ama lütfen kullanıp da faydasını görenler bizi bilgilendirmeyi unutmasın,es geçmezin,unutmayın ki biçok kişiyle konuşamadıklarımızı burda konuşup paylaşıyoruz ve burda rahatlıyoruz,birbirimize destek olalım

Arkadaşlar merhaba bende pko hastasıyım adet hiç göremyorm 1 senelk evliyim bebek istiyorm ve 1 senedir tedavi görüyorum doktorum şimdi adetimi getirmek için duphaston verdi 2 . Gunu gidicem klomen vericekmiş galiba benm hormonlarm tüğlerim herşey güzel eşimdede sıkıntı yok acaba ilk denemede hamile kalabilir miyim yardımcı olun banada nolurr:KK17:

Doktorum hormonlarım ın yüksek olduğunu söylemişti bu ayki kontrolde daha iyi dedi ama bende adet düzensizliği başladı 5 aydır var bebiş düşünüyoruz kısmetse :emir_bebek:bu ay coraspin folidace em kullaniyorum eger 30 güne kadar adet olursan 5. Gunün klomene basla adetin bittikten iki gün sonra gel yumurta takibi yapalm adet olmazsan da seni tüp bebege yönlendiricem vakit kazanmak acisindan dedi yasm 21 :KK61:

X