klomen kullanıp gebe kalan varmi

Hazirancım lütfen üzülme arkadaşım.biliyorum çok zor hemde çok.Yaşayan bilir.....Hep pozitif olmaya çalışıyorum olmak da zorundayız başka çaremiz yokkk.
Şöyle bir kalk bi silkelen.Halimize şükredelim,benim eşimdede bendede sorun yok yapılmayan tahlil kalmadı buda demek oluyorki yavrularımız her an bize gelecek sevindirecek bizleri.şu an o kadar doluyumki canım arkadaşım çevrem,işyerim,akrabalar hadi bi tane yapın artık demelerinden bende yoruldum.Bu arada canım aşılama fiyatlarını hiç araştırmadım.Özel hastaneye gidiyorum bakalım ne kadar diyecekler.
Semcan bizece yardımcı olabilir misiniz :KK61:

merhaba arkadaşlar ben konudan uzak çok alakasız bir şey soracağım, benim adet olmama daha 10-15 gün var ama dün wc gittigimde az biraz kan vardı.. sadece o gün vardı şimdi bir şey yok acaba ne olabilir bir ilginiz varmı ? bu aralar kasıklarımda çok ağrı oluşuyor sanki iğne batırıyorlar gibi oluyor..

Arkadaşlar merhaba,
benim de bir sorum olacak, Klomen kullandıktan sonra doktor ilişki sıklığını ne kadar ve ne şekilde belirliyor. Bilgisi olan var mı?

10-18 günler önemli demişti bana birgün durup birgün ilişki dedi sperm kalitesini artırmak için

merhaba arkadaşlar ben konudan uzak çok alakasız bir şey soracağım, benim adet olmama daha 10-15 gün var ama dün wc gittigimde az biraz kan vardı.. sadece o gün vardı şimdi bir şey yok acaba ne olabilir bir ilginiz varmı ? bu aralar kasıklarımda çok ağrı oluşuyor sanki iğne batırıyorlar gibi oluyor..
idrar yollarından üşütmüş olabilirsin

10-18 günler önemli demişti bana birgün durup birgün ilişki dedi sperm kalitesini artırmak için
Anladım canım ben de 14. günü gittim dr a, 2 yumurta var çatladı çatlayacak dedi ama 3 gün üst üste ilişki önerdi. ben sadece 1 tanesine uyabildim:KK43: Bakalım hayırlısı o zaman ama senin dediğine göre daha 2 günüm var :)

Ben 2 kez klomen kullanip gebe kaldım merak etme.2 gebelik yani.ben pco idim.çok yan etkisi yok.Allah yardım etsin sanada...
Bende bu ay kullandim.klomen sabah aksam sonra cuma gunu catlama ignesi cumartesi sabah ve pazartesi sabah birliktelik dedi falan kafam karisti butun gun birlikte olan kisiler var ben sadece gunde birkere birlikte oldum esimle

Canım ağlama ama güzel arkadaşım ne oldu niye böyle ümitsizliğe kapıldın bakalım biraz kendinden bahsetsene gülüm.Klomen ne zamandır kullanıyorsun hiç çatlatma iğnesi vuruldunmu.:KK68:
Canmm ben hiç kullanmadm bu zamana kadar hep adetimi doğum kontrol hapıyla getirdm doktorlar ilgilenmedi 1 buck senelik evliyim bebek istiyoruz artk ve 1 senedir tedavi görüyorum glifor verdiler ölene kdr kullan dediler eğimim var benm şeker hastası değilm ki ben işte duphaston verdi doktorum şmdi adetim gelsn die 2. Gunu çağrdı beni klomen vercekmiş hiç kullanmadm bilmiyorm nasl olduğunu bana anlatabilirmisinx kalınıyo mu hamile

Bende bu ay hamile kalamazda adet olursam klomene basliycam yine gecikme olursa da doktor vakit kaybetmeyelm ilk gebeliğin olacağı için tüp bebek dedi yoksa adet düzenleyici veririm ama 6 ayda mı olur 1 sene sonra mı olur bilemem dedi ben:KK61::KK61:

Bende bu ay hamile kalamazda adet olursam klomene basliycam yine gecikme olursa da doktor vakit kaybetmeyelm ilk gebeliğin olacağı için tüp bebek dedi yoksa adet düzenleyici veririm ama 6 ayda mı olur 1 sene sonra mı olur bilemem dedi ben:KK61::KK61:
Kıyamam inşallah kalırsn hamile canm yaa :KK61:

Önerisi olan yok mu benim için kimseye anlatamıyorum psikolojim bozuldu yardin4 edecek kimse de yok :KK43:

Doktorum hormonlarım ın yüksek olduğunu söylemişti bu ayki kontrolde daha iyi dedi ama bende adet düzensizliği başladı 5 aydır var bebiş düşünüyoruz kısmetse :emir_bebek:bu ay coraspin folidace em kullaniyorum eger 30 güne kadar adet olursan 5. Gunün klomene basla adetin bittikten iki gün sonra gel yumurta takibi yapalm adet olmazsan da seni tüp bebege yönlendiricem vakit kazanmak acisindan dedi yasm 21 :KK61:
Canım ben anlamadım adetlerin düzensiz mi? yaşın 21 neden hemen tüp bebeğe yönlendiricem dedi anlamadım . Hormon sonuçlarını yazar msn cnm ona göre yorum yapayım.

"esme121, post: 37412990, member: 616201"]Canım ben anlamadım adetlerin düzensiz mi? yaşın 21 neden hemen tüp bebeğe yönlendiricem dedi anlamadım . Hormon sonuçlarını yazar msn cnm ona göre yorum yapayım.[/QUOTE]
Aslinda benm adetlerim çok düzenliydi çocuk düşünmeye başlayınca soğan suyu içtim o aydan itibaren düzensizleşti 6 aydır düzensiz adet oluyorum ama bazen 26 bazen 40 günü 42 günü buluyor 1.5 senelik evliyim bu ay doktora gittim artık bi tedavi gerekse başlamak istiyorum diye rahimde kanallarda bi sorun yok dedi. Hemen olması için seni tüp bebeğe yönlendiricem dedi yok eğer ne zaman olursa o zaman olsun diyorsan adet düzenleyici veririm 6 ay sonunda hamile kalan hastam da var 1 sene sonra hamile kalan da var dedi bende o kadar beklemek istemiyorum ne yapmalıyım bilmiyorum 3 gün kendime gelemedim tüp bebek deyince :KK61:

Hormon sonuclarim
Esrtadiol (e2) : 271.6
FSH :3.32
LH (Lüteinleştirilen hormon): 1.78
Prolaktin: 11.46
TSH: 1.67

X