Gebeliğe Hazırlık Klomen kullanıp hamile kalan varmı

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba canim

26 sat tarihimdi klomen kullandim günde 2 kez 5 gün sonra 1 ekim 4 ekim 7 ekim 9 ekim 13 ekim degerlendirdim bu süreçte 3 kez yumurtlama ağrısı cektim ve hepsinde sümüksü akintiyi gördüm ve degerlendirdim.

Sonuç hamileyim ve sağlıklı ikiz gebeligim var 😇 ilk aydan hamile kaldim. Belki sen 2. Yada 3.cudr kalacaksin o yüzden herkeste ilkte olcak diye birsey yok takibini iyi yap yumurtlamanin 😇
Merhaba öncelikle hayırlı olsun bebeğiniz 🥰 bende ilk defa bu ay doktor kontrolü ile klomene başladım çatlatma iğnesi vermedi kendiliğinden çatlamasını bekleyelim dedi siz iğne kullandinizmi birde Su an adetime 9 gün var daha ama adet sancısı gibi aşırı sancim sağ tarafımda şiddetli bel agrim ve çok afedersin aşırı gaz çıkarmaya başladım sizde de oldumu bu belirtiler

Merhaba öncelikle hayırlı olsun bebeğiniz 🥰 bende ilk defa bu ay doktor kontrolü ile klomene başladım çatlatma iğnesi vermedi kendiliğinden çatlamasını bekleyelim dedi siz iğne kullandinizmi birde Su an adetime 9 gün var daha ama adet sancısı gibi aşırı sancim sağ tarafımda şiddetli bel agrim ve çok afedersin aşırı gaz çıkarmaya başladım sizde de oldumu bu belirtiler
Hayir kullanmadim cok tsk ederim 😇 hepsni yazdim ben o belirtileri dr 😇

merhaba kizlar 27.11.2020 de kan tahlilim 41.85 di 30.11.2020 de 208 oldu yeterli mi sizce doktor bu cuma yine yap dedi klomen ve catlatma ignesi kulandim ilk gebelim ACABA BU AKSAM TEST YAPSAM DAHA NET CIKAR MI CIZGI CUMA YINE KAN TAHLILI YAP DEDI DOKTOR AMA SABIRSIZIM HANI ARTMA VARSA CIZGI DAHA NET OLUR BENCE

merhaba kizlar 27.11.2020 de kan tahlilim 41.85 di 30.11.2020 de 208 oldu yeterli mi sizce doktor bu cuma yine yap dedi klomen ve catlatma ignesi kulandim ilk gebelim ACABA BU AKSAM TEST YAPSAM DAHA NET CIKAR MI CIZGI CUMA YINE KAN TAHLILI YAP DEDI DOKTOR AMA SABIRSIZIM HANI ARTMA VARSA CIZGI DAHA NET OLUR BENCE
Hayırlı olsun canim. Yavaş yavaş artar bence. Genelde beklenen adet tarihinden bir hafta sonra idrar testinde net belli olur diyorlar

Evet cnm bende 2 yıllık evliyken kullandım 3 yumurtam gelişmişti klomenle ve çatlatma iğnesiyle ikiz gebelik yaşadım inş.darısı isteyen herkese
İkiz gebelik yaşayanlar aileden genetik olarak gelen bişey mi .. yoksa ailedeki ilk ikiz bebek ler sizinmi..
Bu arada Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.. böyle haberleri insan gerçekten seviniyo.. Rabbim tüm isteyenlere anne olmayı nasip etsin ..

Merhaba kızlar. 14 aylık evliyim . İlk günden itibaren hiç korunmadik. Reglim hep düzenlidir. Eşimin de tüm testleri normal. Buna rağmen hiç hamile kalamadim. 14 Ekim'de ovitrelle uyguladı doktorum iki yumurtam vardı 18 mm ve 16 mm. Ama tutmadı bu ay. Regl oldum. Doktor klomen başlayalım dedi. Sorum şu klomen kullanıp da çatlatma iğnesi olmadan hamile kalan var mı. Çok stresliyim. Neden olmuyor
Benimde 16 ay oldu hiç korunmadim iki gebeliğim oldu biri kimyasal biri boş gebelik ile sonuçlandı . 2 ay önce rahim filmi çekildi bu ay da olmasa Dr a gidecem bana da büyük ihtimalle klomen verecektir diye düşünüyorum bakalım hayırlısı olsun hepimiz için..

İkiz gebelik yaşayanlar aileden genetik olarak gelen bişey mi .. yoksa ailedeki ilk ikiz bebek ler sizinmi..
Bu arada Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.. böyle haberleri insan gerçekten seviniyo.. Rabbim tüm isteyenlere anne olmayı nasip etsin ..
Aminn rabbim en hayırlı vakitte versin isteyen herkese .ailede Yok cnm klomenle yumurta sayısı fazla olduğu için birden fazla döllenme olmuş ama 9.haftada birinin kalbi durmuş tek doğum yaptım 2 yılı geçti cnm

Aminn rabbim en hayırlı vakitte versin isteyen herkese .ailede Yok cnm klomenle yumurta sayısı fazla olduğu için birden fazla döllenme olmuş ama 9.haftada birinin kalbi durmuş tek doğum yaptım 2 yılı geçti cnm
Allah analı babalı büyütsün.. hayırlısı böyleymiş demek ki ..

Az önce yaptım yine silik çıktı

Eklentiler

• 88833CA4-8C44-4D79-9F53-323F3E1B4A96.jpeg
    88833CA4-8C44-4D79-9F53-323F3E1B4A96.jpeg
    114,3 KB · Görüntüleme: 146
Hanımlar merhaba. Size şunu sormak istedim, iki aydır korunmasız ilişkim var eşimle ama yine de hamile kalamadım. Klomen eczaneden alıp kendim kullansam sıkıntı olur mu? Köyde yaşadığım için hastane uzak onun için böyle düşündüm. Ne dersiniz??

Hanımlar merhaba. Size şunu sormak istedim, iki aydır korunmasız ilişkim var eşimle ama yine de hamile kalamadım. Klomen eczaneden alıp kendim kullansam sıkıntı olur mu? Köyde yaşadığım için hastane uzak onun için böyle düşündüm. Ne dersiniz??
klomen polikistik over hastalarında yumurta büyütmek için kullanılıyor. siz pco musunuz? ayrıca çatlama sorununuz da olabilir. klomen kullansanız da yumurtalarınız büyümüyor olabilir kontrol gerekiyor. çünkü ben ilk ay kullandığımda yumurtalarım küçük kalmıştı. 2. ayda sonuç aldım

klomen polikistik over hastalarında yumurta büyütmek için kullanılıyor. siz pco musunuz? ayrıca çatlama sorununuz da olabilir. klomen kullansanız da yumurtalarınız büyümüyor olabilir kontrol gerekiyor. çünkü ben ilk ay kullandığımda yumurtalarım küçük kalmıştı. 2. ayda sonuç aldım
Pco değilim ama çatlama sorunum mu var diye düşünüyorum aslında. Cünkü çatlama olunca gelen sıvı olmadı hiç. Bilmiyorum yada farketmedim. Bu ay da olmazsa o zaman gideceğim doktora. Klomen kullanmayayım o zaman ben

Pco değilim ama çatlama sorunum mu var diye düşünüyorum aslında. Cünkü çatlama olunca gelen sıvı olmadı hiç. Bilmiyorum yada farketmedim. Bu ay da olmazsa o zaman gideceğim doktora. Klomen kullanmayayım
eczaneden ovülasyon testi alın o zaman. eğer çatlama olmuyorsa bu sefer çatlama iğnesi verecektir doktor.

Ben de klomen+çatlatma iğnesiyle hamile kaldım arkadaşım çok da ümitsizdim olmayacak dedim ama oldu. İşte o zaman boşu boşuna stres yaptığımı anladım nolur olmayacak diye düşünme🥰
Yorumları okurken gördüm sizin adınıza sevindim bende klomen kullandım dün iğnem yapıldı bakalım nolucak yarında bakıcak doktor herkeste tutmuyo bu araştırdım biraz sizin adınıza çok sevindim benimde umudum yok ama ALLAH büyüktür deyip bekliyorum 🙏🏻

Yorumları okurken gördüm sizin adınıza sevindim bende klomen kullandım dün iğnem yapıldı bakalım nolucak yarında bakıcak doktor herkeste tutmuyo bu araştırdım biraz sizin adınıza çok sevindim benimde umudum yok ama ALLAH büyüktür deyip bekliyorum 🙏🏻
Rabbim hayırlısıyla size de nasip etsin inşallah🥰

X