klomen kullanmaya başladıktan sonra kaçıncı ayda hamile kaldınız?

bende ilk defa klomen kullandım ve çatlatma iğnesi oldum ilk ayda allaha şükür hamile kaldım ama onun öncesinde 9 ay deneme sürecim olmuştu. :emir_bebek:

iinş.olur canım ya bnm 7 8 9 yumurtlama günüm bakalım kjısmet hersey allah inş.nasip eder isteyen herkese.bakalım 23.ünde adet olucm mı inş olmmda hamile kalırımm =)

Merhaba bayanlar,
ben henüz kan testi yaptımadım ama idrar testi yaptım 2 defa 1 incide flu pembe ikincide daha koyu pembe vardı.adetim geçeli 4 gün oldu.ama bugun acaip derecede kasıklarımda bir baskı bir ağırlaşma var.hafif hafif batmalar oluşuor bu neden olur bilginiz varmı

ben geçen ay haziranın 3ünde hastalandım hormon testlerim yapıldı alttan ultrasyonla bakıldı birşey olmadıgı için 5günü klomene başladım 14cü günü gel yumurtalarına bakalım demişti gittigimde yumurtalarım tam buyumemişti 15inen itibaren gün aşırı ilişki önerdi uyduk bu ay hamile oldugumu ögrendim klomen çok işe yaradı buarada gögüs agrısı hastalanmadan oluyordu ucunu sıkınca çok az agrıyodu şimdi gögüs agrısı hafif var ve uclarıda çok hafif belirtilr kişidn kişiye degişiyo allah çocuk isteyen herkese versin kimsenin göbişini boş bırakmasın

bende de yumurta tembelliği var doktor ilaç tedavisine başlıyacaz adetinin 2-3 günü gel dedi
ama korkuyorum klomeni kullandıktan sonra birde iğne mi vuruluyor
yorumlara baktığımda ise sonuça çabuk ulaşılmış beklemektense tedavi olmak daha mantıklı geliyor
biz 7 aydır bekliyoruz kimi doktor 1 sene normal diyor
çok şaşkınım

bende de yumurta tembelliği var doktor ilaç tedavisine başlıyacaz adetinin 2-3 günü gel dedi
ama korkuyorum klomeni kullandıktan sonra birde iğne mi vuruluyor
yorumlara baktığımda ise sonuça çabuk ulaşılmış beklemektense tedavi olmak daha mantıklı geliyor
biz 7 aydır bekliyoruz kimi doktor 1 sene normal diyor
çok şaşkınım

canım ilk önce doktorunu iyi seç bazı kişilere igne vuruluyor ama bir iki tedavi sonunda eger hamile kalmazsan ögle vuruluyor bence git doktora fazlada vakit geçirme bende geçen ay gittim bu ay hamileyim en azından oktora gidince bir problem var mı yok mu belli olur rütin kontrolunude olmuş olursun

merhaba kızlar ben bişe sorucam size benm adetime 15 gün var bu ay klomen kullanılı 2.ay ben adetme 15 gün olmasına rağmen meraktan test yaptım ve tek çizgi çıktı 1 saat sonra ikinci çızgı haff pembe renkteydi yarın yumurtalama gnm acaba hamilemiyim

merhaba kızlar ben bişe sorucam size benm adetime 15 gün var bu ay klomen kullanılı 2.ay ben adetme 15 gün olmasına rağmen meraktan test yaptım ve tek çizgi çıktı 1 saat sonra ikinci çızgı haff pembe renkteydi yarın yumurtalama gnm acaba hamilemiyim

baya olmuş sen yazalı ama merak ettim hamilemisin şuan :) inş. öyledir. benimde bu ay ilk kullanışım klomeni hayırlısı artık. ama bazen idrar testleri yanlış olabiliyor kan testinde kesin sonuç çıkıyor.

arkadaslar ben turkiyeye bu yaz geldigimde doktorum bana iki kutu klomen verdi
adetin bitince bes gun sonra basla dedi,bende basladim on gun yutum pazar gunu hapim bitti
acaba ben boyle hamile kalabilirmiyim.Kalamasam ikinci hapima devam edecem..

:KK49: Kızlar klomen kullandığım ilk ay hamile kaldığımı öğrendim :21:
hiiç beklemiyordum. fsh 10.52 idi prolaktinimde vardı Allah'ım nasip ederde sağ salim sağlıklı kucağıma alayım:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
dualarınızı eksik etmeyin

arkadaslar ben turkiyeye bu yaz geldigimde doktorum bana iki kutu klomen verdi
adetin bitince bes gun sonra basla dedi,bende basladim on gun yutum pazar gunu hapim bitti
acaba ben boyle hamile kalabilirmiyim.Kalamasam ikinci hapima devam edecem..

bende ilk ay kullanmam klomeni ilacım bitel
i çok oldu.dok gittim ultrosonla baktı iyi gelisme var dedi ilaç bile yazmadı.

Allah herkeze nasip etsin bende adetimi bekliyorum, bu ay klomene başlıcam inş. hayırlısıyla olur.:nazar:

ben de bu ay serophene başladım. bugün adet olmam gerekiyor. adet belirtilerim var biraz. beyaz bir akıntı geliyor mesela. oldum olucam sanırım.:KK59:

ben bu ay ilk defa klomen kullandim ve
normalde ortalama 40 günde bir adet olurken bu ay klomenden sonra 20. gün oldum.
sizce normal mi??normalse 20 gün icinde yumurtlama nezaman olur?? lütfen bilen birileri cvp yazsin

arkadaşlar ben 27 yaşındayım 10 aydır hamile kalamadım bu ay adetimin 3 günü yumurtlama testi yapıldı ve rezervin düşük diyerek klomen adlı ilacı adetimin 5. günü başlayarak 5 gün kullan 3 gün geçince kontrole gel dedi acaba ilacı kullanırken mi ilaç bitince mi ilişkiye girmek gerekiyo 3 gün sonra kontrole neden gidiyoruz bilen varmıdır arkadaşlar:KK50:

arkadaşlar ben 27 yaşındayım 10 aydır hamile kalamadım bu ay adetimin 3 günü yumurtlama testi yapıldı ve rezervin düşük diyerek klomen adlı ilacı adetimin 5. günü başlayarak 5 gün kullan 3 gün geçince kontrole gel dedi acaba ilacı kullanırken mi ilaç bitince mi ilişkiye girmek gerekiyo 3 gün sonra kontrole neden gidiyoruz bilen varmıdır arkadaşlar:KK50:

bence çağırmasının nedeni yumurtalarının kaç milim büyüdüğüne bakmak istemesi. bana adetin 3. günü kullanmamı söyleyince malum adet dönemi olunca ilişki olmadan ilacı kullandım. canım ben de 1 yıldır çocuk istiyordum başta normal yolla bekledik baktık olmuyor tedavi olmaya karar verdik doktor bana da adetimin 3 günü klomeni verdi. 5 gün boyunca kullandım. 15. gününe ise duphaston ilacını verdi onuda 5 gün boyunca kullandım. 3. ayımda hamile kaldım 5. haftam şuan .Rabbim sana da nasip eder inşallah.:KK34:

bence çağırmasının nedeni yumurtalarının kaç milim büyüdüğüne bakmak istemesi. bana adetin 3. günü kullanmamı söyleyince malum adet dönemi olunca ilişki olmadan ilacı kullandım. canım ben de 1 yıldır çocuk istiyordum başta normal yolla bekledik baktık olmuyor tedavi olmaya karar verdik doktor bana da adetimin 3 günü klomeni verdi. 5 gün boyunca kullandım. 15. gününe ise duphaston ilacını verdi onuda 5 gün boyunca kullandım. 3. ayımda hamile kaldım 5. haftam şuan .Rabbim sana da nasip eder inşallah.:KK34:

çok sevindim canım Allah inşallah banada nasip eder :) sağlıkla kavuş inşallah bebeğine :KK49:

X