klomen kullanmaya başladıktan sonra kaçıncı ayda hamile kaldınız?

merhaba yarınklomene başlıyorum 40 yaşındayım 2.evliliğimden de birçocuksahibiolmayı istiyorum.önce spiral vardı ocak ayındaçıkarttım. şimdi çok istediğim halde hamile kalamadım.5.gün başla dedi doktor. 3 gün ara verecekmişiz. sonra 2 ilişki dedi.dilerim mutlu haberi yazarım.

bende bu ay klomen kullandım ama dr kontrole cağırdığı tarihte muayene olamadım:KK43: şimdi regl tarihime bir hafta var ama bende hiç bir belirti yok ...birazdan dr gidicem kesin kızıcak bana ama yumurtam varmı çok merak ediyorum...

bende bu ay klomen kullandım ama dr kontrole cağırdığı tarihte muayene olamadım:KK43: şimdi regl tarihime bir hafta var ama bende hiç bir belirti yok ...birazdan dr gidicem kesin kızıcak bana ama yumurtam varmı çok merak ediyorum...

Canım Dr kontrolü ihmal etme. Ben de gidiyorum bu sayede yumurtamın çatladığı günü öğreniyorum

Canım Dr kontrolü ihmal etme. Ben de gidiyorum bu sayede yumurtamın çatladığı günü öğreniyorum

haklısın tatlım ama bulunduğum yerde dr bulmam imkansızdı şehirdışına çıkmam gerekti o tarihte..ama dr çok kızmadı yani daha doğrusu sen kendi hamilelik tarihini kendin öne atmış olursun dedi...alttan muayene sonrası sadece yumurtaların var güzel görünüyorlar gün aşırı ilişki öneriyorum dedi yolladı....reglimede bi hafta var umutlanmak istemiorum ama kafamdanda atamıorum inşallah çabucak geçerde sonucu öğrenirim:KK43:

haklısın tatlım ama bulunduğum yerde dr bulmam imkansızdı şehirdışına çıkmam gerekti o tarihte..ama dr çok kızmadı yani daha doğrusu sen kendi hamilelik tarihini kendin öne atmış olursun dedi...alttan muayene sonrası sadece yumurtaların var güzel görünüyorlar gün aşırı ilişki öneriyorum dedi yolladı....reglimede bi hafta var umutlanmak istemiorum ama kafamdanda atamıorum inşallah çabucak geçerde sonucu öğrenirim:KK43:

Canım ben de senin gibiyim 5-6 gün var adetime ama pek ümitli değilim. Ovulasyon testi de kullan dr'a gidememe ihtimaline karşı.

Deliricem !! Adetim bir gun gecikti daha klomenden olabilirmis ama ya degilse kan testi yaptirmak icin erkenmi ya:KK43:

Deliricem !! Adetim bir gun gecikti daha klomenden olabilirmis ama ya degilse kan testi yaptirmak icin erkenmi ya:KK43:

Canım ben Dr'a sordum klomen adet düzensiLiği yapmaz tam tersine düzene sokar dedi. Kan testinde çıkar varda bence bi an önce yaptırıp belirsizlikten kurtul

Aksam idrarda baktim ama cikmadi :KK43: ama yinede umudum kaybolmuyo:KK43: pazartesine kadar bi degisiklik olmazsa kan testi yaptiricam

Bende klomen kullananlardanım, ağustosun 27 sinde adet oldum 5. günden itibaren klomen içtim günde 2 tane. Eylülün 27 sinde kanda gebelik testi yaptırdım 0.100 negatif çıktı. Baktım adette olamıyorum kist oluştu diye düşündüm, söktürücü verir umuduyla doktora gittim ne kist vardı ne yumurta... bana progestan verdi ilaç bittikten sonra 10 gün içinde adet olursun gel dedi 2. klomene başlıycaktı. Yine adet olamadım 5 kasımda tekrar gebelik testi yaptırdım değer 7300 çıktı şoka girdim inanamadım adetim düzensizken nasıl olur diye.. vee ertesi gün doktora gittim bebişin kesesi göründü.Klomen kullanarak hamile kalmaya çalışan arkadaşlar umudunuzu kaybetmeyin derim...

benim bu ay işe yaramadı galiba klomen.adetin 12.günü doktora gittim.yumurtam 13mm olmuş.yani doktor ümitli konuşmadı.kızlar bişey sorcam.sizce doktorun bidaha gel demesi gerekmiyormuydu?belki 15.gün istenilen olgunluğa gelcek.doktorummumu değiştirsem bana bi fikir verin lütfen.
Tahlillerin zaten yeniyse içinin ısındıgi bi dr gitmen moral vermesi çok önemli,bence git derim

X