klomen ve çatlatma iğnesiyle hamile kalanlar yardım edin ?

Canım bende 15, gun diye biliyorum Hayırlı ugurlu olsun İnşallah aşılama İğne derdinin dermanı olsun Allah'ın izniyle yat 3 gun opzellikle sakın iş yapma tlf dan uzakdur leptop felan kucagına alma bilgisayardanda uzak ol diyaframdan nefes al burnundan ver bol bol oksijen girsin vicuduna ...

sen bide ona sor oda bilmiyo nasıl dayandını ama daha beklicek adetini dimiii pınarrrrrrrr bozuk testlere bu gunlerde pek guven olmaz caysaati sende sabrek inan çok yazmışlar buraya hayallerimi suya dusurdu kan testide yapıyım dedim kan cıktı diyen çok var bu gunlerde yapma içindeki annelik hormonunu kabart ben oyle yapıyorum hamile değilsem bile bu gunlerde boyle hissetmek banada iyi geliyor vallahi

ayy vallahi iyki girmişimde buraya bulmuşum sizi canlarım benim moral oldunuz bana seviyom sizi kıslar :21: :21: :21:

ya canım bende kız istiyorum tokalar suslu elbiseler ay makyajlar bıtı bıtı ayakkabılar amaaaa benım herif erkek istiyo ben farklı olucak derken senınki kızsa benım ki erkek olucak mayetinde dedim ya :KK70: bak şimdi kalbindeki neyse cinsiyeti öğrenınce sakın bozma amel çok önemli ...balım Sureyi okuyarak arkasından tekrar ediyorum bugun paylaştıgım yazıdaki ya Evvel Ya Varisi okudum sonunda senı ve burdaki tum arkadaşlarımıda kalbımden gecirerek amin dedim Allahımmmmmmm Duy bizi Bize Acı neolurrrrrrrrrrrrrrrrrrr ...

Canım benım goguslerde hiç bişi yok hatta kendileride yok hehehehehehhe

Gun aşırı 2 gun demişti bana doktorum pınarada 5 gun demiş galiba doktoru yumurta 12-ile 24 saat canlı kalıyor erkek spermmi 2 gun bile canlı kalabiliyormus onemli olan yumurtayı canlı yakalamak İnşallah senın yumoşlar canlı canlı yakalamıştır spermleri canım ... Şimdiden hayırlı olsun diyelim ...

Rabbim dualarını kabul etsin canım bizleride unutmadığın için ayrıca teşekkür ederim.

Dediğin gibi ozaman umarım yumurtayla buluşmustur spermler...

Off ne sıkıcı bu zoraki ilişkiler ne stresli bu süreç:KK30:

ben en son gittiğimde 18 mm demişti 3 gün son olursa 20 olur ozaman vurulursun demişti öyle yaptım bende o zaman 31 ocakta hep birlikte yaparız artık inş.regli olmayızda :KK20:

ahahaha iyi fikir :KK1::KK1::KK1: bi kaç hanım daha vardı onlarda bekliyordu onlarıda alalım burayı hamileyim yazısızla dolduralım o gun İnşallahhhhhhhhhhhhhh:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Rabbim dualarını kabul etsin canım bizleride unutmadığın için ayrıca teşekkür ederim.

Amin canım bizi bizden başka kimse anlamaz ben diyorum ya beklemesi çok zor sen diyorsun ya ne stresli bi sürec işte ne demek istediğimizi neler hissettiğimizi anlıyoruz cunki biz aynı şeyleri yaşıyoruz ....

senın varmı bugun bi degişiklik okudunmu bilmiyorum benım sol kasıklarımda sabah beri bi batma bi agrı var hayrola inşallah...

herkes hangi gun adet olcak yazzın bi arkadaşlar

ben 28-29 ocak bekliyom ...

İnşallah olmucazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

ayy vallahi iyki girmişimde buraya bulmuşum sizi canlarım benim moral oldunuz bana seviyom sizi kıslar :21: :21: :21:

Bende oyle dıyrm ıyıkı bulmuşum valla epey bılgılendım ve destek oluyr bana guc oluyr bızde senı sevıyoruzzzzz :KK16::KK16::KK16:

İnşallah canım inşallah anne oluruz:KK16:

ahahaha iyi fikir :KK1::KK1::KK1: bi kaç hanım daha vardı onlarda bekliyordu onlarıda alalım burayı hamileyim yazısızla dolduralım o gun İnşallahhhhhhhhhhhhhh:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

ben gormustm bı kac topıkde lıse yapıyrlardı deneyeyımmı oyle bırsey :KK70:

Amin canım bizi bizden başka kimse anlamaz ben diyorum ya beklemesi çok zor sen diyorsun ya ne stresli bi sürec işte ne demek istediğimizi neler hissettiğimizi anlıyoruz cunki biz aynı şeyleri yaşıyoruz ....

senın varmı bugun bi degişiklik okudunmu bilmiyorum benım sol kasıklarımda sabah beri bi batma bi agrı var hayrola inşallah...

Göğüslerim cok acıyor ve bende de özellikle sol tarafta agrı ve seyırme var.

Ben iğneyi yapalı 5 gün oldu daha yeni sayılır ama yinede bir umut...

Senin daha önce ağrın yoktu dimi canım yeni basladı oyle hatırlıyorum sankı?

kullanıcı adı yaş kaç yıldır bebek istiyor şehir sat
iğne
tarihi

bat
tarihi ​sonuç sorunumuz kaçıncı ilaç denemesi

Ben 4 Şubatta adet olmayacagım inşallah :KK1:
ahahaha yerim seni ben inşallah olmucan canım yaaaaa yok canım hiç bişiyim yoktu hep diyodum odun gibiyim ama bugun boyle bişi oldu .. hayırlara vesile olsun İnşallah ..

olur tabi o gün geldiğinde de herkes hamişim desin :emir_bebek:

sende yaz bakalım kacını bekliyorsun şafak sayalım ki bir birimizin gununu bilelim ben yarın girdiğimde mesela bakcam caysati hangi gunu bekliyo Browni ( ay canım cekti :KK70: ) hangi gunu bekliyo pınar hangi gunu bekliyo takip etcem o gun buraya gelmeyince dicem aha bunlar hamiş kalmış gelmiyolar :KK70: :KK70: :d

ahahaha yerim seni ben inşallah olmucan canım yaaaaa yok canım hiç bişiyim yoktu hep diyodum odun gibiyim ama bugun boyle bişi oldu .. hayırlara vesile olsun İnşallah ..

sende yaz bakalım kacını bekliyorsun şafak sayalım ki bir birimizin gununu bilelim ben yarın girdiğimde mesela bakcam caysati hangi gunu bekliyo Browni ( ay canım cekti :KK70: ) hangi gunu bekliyo pınar hangi gunu bekliyo takip etcem o gun buraya gelmeyince dicem aha bunlar hamiş kalmış gelmiyolar :KK70: :KK70: :d

:KK1: :KK1: hamile kalırsak nick değişirim herhalde hep canımız çeker ..

Evet birbirimizin gününü bilir heyecanla takip ederiz.

İnşalllaaahhh bu ağrıların batmaların başlaması mucizenin gelmesine işarettir

ve anne ben burdayım deme şeklidir canımmm aminnnnn:KK16::KK16:

ben 30 ocak prş bekliyorum geriye doğru sayım son 6 gün :KK76: :KK76: :KK76:

canlarım benım kasıklarda agrı vardı adetımın 9. gunu hersey bıtmıstı sımdı hafıf leke geldı ve goguslerım bugun cok sıstı soguk soguk terlemeye basladım noluyor anlamadım:KK43:

:KK1: :KK1: hamile kalırsak nick değişirim herhalde hep canımız çeker ..

Evet birbirimizin gününü bilir heyecanla takip ederiz.

İnşalllaaahhh bu ağrıların batmaların başlaması mucizenin gelmesine işarettir

ve anne ben burdayım deme şeklidir canımmm aminnnnn:KK16::KK16:
aminnn canım İnşallahhhhhhhhh İnşallah cümlemizin müjdesi tez zamanda durdan duyrulur ...
ben 30 ocak prş bekliyorum geriye doğru sayım son 6 gün :KK76: :KK76: :KK76:

abowww 24ü olmuş ayın Allah 'ım :KK70: bu gunude sayma :d canım 5 yapalım biz onu hahahaha:21::21::21::21:

canlarım benım kasıklarda agrı vardı adetımın 9. gunu hersey bıtmıstı sımdı hafıf leke geldı ve goguslerım bugun cok sıstı soguk soguk terlemeye basladım noluyor anlamadım:KK43:

Tedavide misin? igne falan kullandıysan ondandır dıycem ama anlamadım

aminnn canım İnşallahhhhhhhhh İnşallah cümlemizin müjdesi tez zamanda durdan duyrulur ...

abowww 24ü olmuş ayın Allah 'ım :KK70: bu gunude sayma :d canım 5 yapalım biz onu hahahaha:21::21::21::21:

bugün saymadım balım cmt -pazarda tatil ogünleride saymayalım anam 3-4 gün falan:KK1:

sen ilaç felan kullandınmı arkadaşımında sordugu gibi

X