Femara ve çatlatma iğnesi ile hamile kalanlar

Bende klomen kullandim 7 kasinda catlatma ignesi oldum haftaya sali benimde regl gunum insallah olmayiz. Olur bu ay zaman gecmiyo bi türlü birlikte bekleyelim olur mu ikimizin ki yakinmis önce sen al güzel haberi sonrada brn insallah
Evet erken yaptım ama erken gebelik testi olanlardan aldım benim bir çocuğum var şuan ikincisi için uğraşıyoruz olmazsa bu ay kendime son demiştim yorucu bir süreç tabi Allah büyük belki de oldu keşke doktoru dinlemeseydim bence Ogün çatladı iğneden önce benim pazar günü son gün bakalım

Anladım
İstersen iğneyi alıp doktora git o vursun
Ya da youtube dan izle ben şimdi yanlış birşey söylemek istemem
Yumurtanın büyüklüğü nasıl peki ben bilmiyorum ilk deneyimim pek anlamıyorum o yüzden kusura bakmayın

Evet erken yaptım ama erken gebelik testi olanlardan aldım benim bir çocuğum var şuan ikincisi için uğraşıyoruz olmazsa bu ay kendime son demiştim yorucu bir süreç tabi Allah büyük belki de oldu keşke doktoru dinlemeseydim bence Ogün çatladı iğneden önce benim pazar günü son gün bakalım
Ya ne guzel bi kez anneligi yasamissin rabbim bi daha nasip eder insallah benimde 7 ay once bi dusügüm var ugrastik olmadi ilac baslamak istedim. Bende bu gün ilacin etkisi gecmismi acaba diye yaptim 7 gün var regl dönemime pozitifti sonuc ama benimki daha ignenin etkisi ondan eminim. Bu dogru degildir bence

Ya ne guzel bi kez anneligi yasamissin rabbim bi daha nasip eder insallah benimde 7 ay once bi dusügüm var ugrastik olmadi ilac baslamak istedim. Bende bu gün ilacin etkisi gecmismi acaba diye yaptim 7 gün var regl dönemime pozitifti sonuc ama benimki daha ignenin etkisi ondan eminim. Bu dogru degildir bence
Benim 5 gün var işte gariptir ki hiç bir belirti de yok bugün yoğun bir akıntı var farklı göğüs ağrısı falan yaşamadım henüz

İğneden sonra reglinize kaç gün kaldığını değil de iğnenin kaçıncı günü olduğunu baz alın. 15.günden önce çıkan pozitiflere çok kulak asmayın.

A öylemi iğnenin 9. Günü şuan
Siz mi test yaptınız
O zaman çok erken daha. İğne olduğunuz günden sonraki gün saymaya başlayın
İğne biraz regli değiştiriyor
Ben 2 kez iğne denedim
Birinde iğnenin 16.günü diğerinde de 18.gün adet oldum

Tamam yani adetime 7 gün var dediğiniz için dedim 7 gün olmayabilir 2 gün daha fazla olabilir
Ya bu ay nasil olur bilmiyorum da benim adet dönemlerim cok kisa zaten temiz kalma sürem 17 gün o yüzden ben adetimin ilk gunune denk gelicek sekilde test yaparim diye dusunuyorum. Ignenin etkisi sanirim 10 günde bitiyomus. Ondan sonrada eger bebek varsa degerin yükselme süresi felan.

Bende klomen kullandim 7 kasinda catlatma ignesi oldum haftaya sali benimde regl gunum insallah olmayiz. Olur bu ay zaman gecmiyo bi türlü birlikte bekleyelim olur mu ikimizin ki yakinmis önce sen al güzel haberi sonrada brn insallah
Bende 7 kasımda oldum haftaya salı kesin sonuc verirmi ki erken degilmi

Kızlar 11 Kasım 16:00 çatlatma iğnesi oldum ama benim öyle göğüs hassasiyetim falan yok normal mi yani hormon bende etki etmedi mi acaba sadece aşırı duygusal değişim yaşıyorum gerginim o kadar

Benim relg tarihim o zaman bide zaten 14 gün gecmis oluyo büyük ihtimal sonuc verir düsünüyorum. Sizin yumurtamiz nasildi
3 adetti 17-16-19 cm bir gun bekleyip vurulmustum iğneyi 40. Saatte ovuslastonda catlama gördüm ve degerlendirdim dün mesela 5. Gun felaket bel agrım vardı bugun sabah kalktım bir sey yok degişik seyler yasıyorum ama umutlanmal istemiyorum regl olacam diye düşünüyorum

Kızlar 11 Kasım 16:00 çatlatma iğnesi oldum ama benim öyle göğüs hassasiyetim falan yok normal mi yani hormon bende etki etmedi mi acaba sadece aşırı duygusal değişim yaşıyorum gerginim o kadar
Gögüs hassasiyeti falan bendede hiç olmadı iğneyi vuruldugum zaman 36 saat sonra bi böyle geceden karın kasık agrısı gibi oldu bir gun sonra gecti 8 gun oldu işte simdi bel agrılarım başladı

X