Femara ve çatlatma iğnesi ile hamile kalanlar

3 adetti 17-16-19 cm bir gun bekleyip vurulmustum iğneyi 40. Saatte ovuslastonda catlama gördüm ve degerlendirdim dün mesela 5. Gun felaket bel agrım vardı bugun sabah kalktım bir sey yok degişik seyler yasıyorum ama umutlanmal istemiyorum regl olacam diye düşünüyorum
Ilk 10 gün o agrilarin hepsi igneden kaynakli oluyomus zaten 14. Günde de test yapilabilir diye okudum ben. O yüzden sen onlarin hic birini belirti olarak alma zaten belirtiler o kadar erken baslamiyo benim 7 ay önce bi düsügüm var 6 haftalik hic bi belirtim yoktu. Bende sabirsizlikla bekliyorum bakalim ne olursa

Kızlar 11 Kasım 16:00 çatlatma iğnesi oldum ama benim öyle göğüs hassasiyetim falan yok normal mi yani hormon bende etki etmedi mi acaba sadece aşırı duygusal değişim yaşıyorum gerginim o kadar
Bu ignede o kadar kisiye göre degisen bisey ki. Brnde de cok hafif oldu gögus hassasiyeti. Mesela nedendir bilinmez ignenin 6. Gunu agzimda garip bi tat var hala gecmedi sabah uyaniyorum demir kemirmisim gibi bi tat var agzimda. Brnde en cok duygusal degisim tutarsizlik yasadim sürekli gerginim. Hic biseye tahammülüm yok

3 adetti 17-16-19 cm bir gun bekleyip vurulmustum iğneyi 40. Saatte ovuslastonda catlama gördüm ve degerlendirdim dün mesela 5. Gun felaket bel agrım vardı bugun sabah kalktım bir sey yok degişik seyler yasıyorum ama umutlanmal istemiyorum regl olacam diye düşünüyorum
Senin regl tarihin ne zaman benim bi tane yumurtam vardi sag tarafta 20 mm dedi doktor

Senin regl tarihin ne zaman benim bi tane yumurtam vardi sag tarafta 20 mm dedi doktor
Olsuun canım allah verceekse 1 yumurtayla da olur vermeyecekse 3 yumurtaylada olmaz stres yapmamak lazım brn cok yapıyorum siz yapmayın :) kaç yıldır deniyorsunuz . Ben haftaya salı kan vercem adet olmazsam eger ama bh bel agrım kasık agrım işte kafamı kurcalıyor

Kendişiğinden tedavisiz mi olmustu sa canım bak demekki cocugun oluyor canını sıkma hiç
Ilk 10 gün o agrilarin hepsi igneden kaynakli oluyomus zaten 14. Günde de test yapilabilir diye okudum ben. O yüzden sen onlarin hic birini belirti olarak alma zaten belirtiler o kadar erken baslamiyo benim 7 ay önce bi düsügüm var 6 haftalik hic bi belirtim yoktu. Bende sabirsizlikla bekliyorum bakalim ne olursa
li

Olsuun canım allah verceekse 1 yumurtaylam da olur vermeyecekse 3 yumurtaylada olmaz stres yapmamak lazım brn cok yapıyorum siz yapmayın :) kaç yıldır deniyorsunuz . Ben haftaya salı kan vercem adet olmazsam eger ama bh bel agrım kasık agrım işte kafamı kurcalıyor
Bir yoldan beri deniyoruz dusükten sonra dahada fazla istemeye basladim yani insanin elinde olmuyo stres yapmak yapmamak. Bende unutmak istiyorum ama elimde deg

Siz mi test yaptınız
O zaman çok erken daha. İğne olduğunuz günden sonraki gün saymaya başlayın
İğne biraz regli değiştiriyor
Ben 2 kez iğne denedim
Birinde iğnenin 16.günü diğerinde de 18.gün adet oldum
Ya evet ya bayag erken yapmışım ben testi heycandan işte cumartesi tekrar yapicam yada pazar

İğnenin etkisi ne zaman geçiyor bugün iğnenin 12.günü aşılamamın 10.günü dayanamadım normal kaset test yaptım çok çok silik hayali bir çizgi çıktı hala iğnenin etkisi midir
Etkisinin hemen hemen geçeceği bi tarih. Ama kaset testler yanıltıyor. Sabah ilk idrarla erken gebelik testi yapın derim

Siz mi test yaptınız
O zaman çok erken daha. İğne olduğunuz günden sonraki gün saymaya başlayın
İğne biraz regli değiştiriyor
Ben 2 kez iğne denedim
Birinde iğnenin 16.günü diğerinde de 18.gün adet oldum
Ya sorma biraz aceleci davranmışim niyeyse halbuki deneyimliyim de sonra hesapladım da gerçekten erken olmuş daha bugün 4 gün kalmış olacak regliye 😁

Bu ignede o kadar kisiye göre degisen bisey ki. Brnde de cok hafif oldu gögus hassasiyeti. Mesela nedendir bilinmez ignenin 6. Gunu agzimda garip bi tat var hala gecmedi sabah uyaniyorum demir kemirmisim gibi bi tat var agzimda. Brnde en cok duygusal degisim tutarsizlik yasadim sürekli gerginim. Hic biseye tahammülüm yok
Ben de tahammülsüzüm iğne etkilerine bağlıyorum 😔

X