Femara ve çatlatma iğnesi ile hamile kalanlar

Sıkma canını ne yapıcaksın peki bi tedavi l

Çatlatma iğnesinden sonra kaçıncı günde oldun kuzu. Bak şimdi bi engel yok hiç canını sıkma bana bak ben hemen tüp bebeğe geçmem laz

Sıkma canını ne yapıcaksın peki bi tedavi l

Çatlatma iğnesinden sonra kaçıncı günde oldun kuzu. Bak şimdi bi engel yok hiç canını sıkma bana bak ben hemen tüp bebeğe geçmem lazım
İlk ay 18.günde bu ay da 16.günde oldum canım.
Aynen canım nasip tabiki vardır hepimiz için en uygun zaman. Sen niye hemen geçiyorsun tüp bebeğe denedin mi çatlatma iğnesi falan

İlk ay 18.günde bu ay da 16.günde oldum canım.
Aynen canım nasip tabiki vardır hepimiz için en uygun zaman. Sen niye hemen geçiyorsun tüp bebeğe denedin mi çatlatma iğnesi falan
Normalde döngün nasıl kuzu. Benim amh düşük famera çatlatma denedim ama bekleyemiyorum tüpe randebu aldım yavrum

Maşallah ☺️Bugün 11. Günüm 15. Gün test yapmayı düşünüyorum arada kasık ağrılarım koyu akıntım ve çok halsizliğim var sizde belirtiler neydi?
Merhaba, sarı beyaz arası bir akıntı mıydı acaba? Benim de sol kasıgımda 7-8.günümde ağrım vardı bugün 10.gün hafifledi. Ama akıntım devam ediyor.

Kızlar merhaba,
Adetimin 4. Günü femara kullanmaya başladım günde 2 kere olmak üzere 5 gün. Cumartesi günü yumurtam 19 mm olmuş doktor çatlatma iğnesi vurdu 36 saat sonra ilişkiye gir dedi pazar günü ve bugün yaptığım ovulasyon testlerimi ekliyorum. İğne işe yaramışmı yani çatlama olmuşmu sizce bu tedaviye ilk defa başladık. 1 ay öncede hsg çekildim hiçbir problem yoktu. İlk denemede hamile kalan ve bu konuda bilgisi olanlar yardımcı olablir mi?
Canım merhaba ovulasyon testinde evet yumurtlama gözüküyor ama bu sonuçlar yanıltıcı olabilir çünkü femera ve çatlatma iğnesi hormon ilacıdır o yüzden sonuçlar tam doğru vermez ☺️

X