Kocalarınıza nasıl cilve yaparsınız ?

Cılve her an olabılecek bır seydır.
Arkadasların ıfade ettıklerı daha cok tahrıge gırıyor.
Tabıı kı oda onemlı ve yetenek ıster.
Fakat cılve farklı bır durum.
Cocuksu olmak kımı zaman, beklemedıgı bır anda onu sasırtmak,
aslında tam olarak ıfade etmek guc.
Tıpkı ask gıbı.[/FONT][/COLOR]

aynen katılıyorum
tahrik etmek veya çocuksu konuşma cilve değil bana görede
en güzel örneği vereyim size nükhet duru
inanılmaz cilveli bir kadın her hareketi konuşması cilveliyerimseniben

Eşimle kavgalıydık bu akşam, ben de tam bu konuya bakıyordum.
Aşağı kısımdan konu başlığını okumuş, yanıma gelmişti.
Bu halde bile bana nasıl cilve yapacaksın diye düşünüyorsun de mi, diyorkaydirigubbakcemile3

Bu halde bile bana nasıl cilve yapacaksın diye düşünüyorsun de mi, diyorkaydirigubbakcemile3

suç üstü yakalamış kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
nasıl yani şekerim, her an derkenbilmiyorumkismile

fatosbrn cok guzel ornek vermıs.
Evet, tam anlamı ıle bana gore Nukhet Duru cılvelı bır hatundur.
Zaten cok begenırım kendısını.
Bakın, onu bız en dogal hallerı ıle goruyoruz.
Ve hatun daıma bır cılve halınde, gulusu, durusu, bakısı bıle.

Esıme sordum bu arada 'askım ben cılvelı mıyım?'
'o nasıl bır sey, ben anlamam kı' dedı. ):
Sonra butun aksam ne yaptıysam,
'kız ısve mı cılve mı neyse onu mu yapıyorsun bana' dedı durdu.

Son düzenleme:

bu kadında az değil ha, diye düşünmüştür fena mı?:roflol::roflol::roflol::roflol:

Esıme sordum bu arada 'askım ben cılvelı mıyım?'
'o nasıl bır sey, ben anlamam kı' dedı. ):
Sonra butun aksam ne yaptıysam,
'kız ısve mı cılve mı neyse onu mu yapıyorsun bana' dedı durdu.

canım bak gördün mü anlam kargaşası yaşayan sadece ben değilmişim
:roflol::roflol::roflol::roflol:

Yada en güzel cilveli kadın Bihter ve anası olsa gerek...

cilve sanrım bir şen bir gülüş bir bakış , edalı sedalı bir yürüyüş...

bende de varmış ben fark etmedim... :KK70: bazı bayan arkadaşlrım söylemişlerdi. aslında çok soğuk dururum ama ne zaman yapıyorsan arada yapıyormuşum :KK70:

canım bak gördün mü anlam kargaşası yaşayan sadece ben değilmişim
:roflol::roflol::roflol::roflol:

Haklısın, cılvenın tanımı gercekten zor.
Esımle yaptıgım konusmadan sonra anladım kı ben cılvelı degılmısım.
Sadece cok cocuksu davranıyormusum.

Bıhter ve anası mı?
Hadı Fırdevs hanımı bır nebze sayabılırız de,
Bıhter kesınlıkle cılvelı degıl bence.

Son düzenleme:
Haklısın, cılvenın tanımı gercekten zor.
Esımle yaptıgım konusmadan sonra anladım kı ben cılvelı degılmısım.
Sadece cok cocuksu davranıyormusum.

Bıhter ve anası mı?
Hadı Fırdevs hanımı bır nebze sayabılırız de,
Bıhter kesınlıkle cılvelı degıl bence.

aklıma gelmedi kaydirigubbakcemile2 firdevs hanım ... Bihterinki cazibe sanırım . daha doğru tanımlama.

aklıma gelmedi kaydirigubbakcemile2 firdevs hanım ... Bihterinki cazibe sanırım . daha doğru tanımlama.

Evet, cazıbe denılebılır.

Eh sana bana da o kadar bakım uygulansa,
o bıcım elbıseler gıydırseler,
bıraz da popomuzu sallayarak yurusek,
bızde cazıbelı oluruz sanırım.

Bu arada bana gore Nukhet Duru yapmacık degıl.
Ben begenıyorum hatunu.
Sıbel Can cılvelı degıl, ama sevımlı.
Hulya Avsar ıtıcı,
Gulben Ergen cocuksu.
Bana gore tabıı.

Son düzenleme:
cilve yapmak çok zevkli :) eğleniyorum gerçekten :) tatlım tatlım tatlıııım diyorum :) cilvene işvene kurban diyo :):) hadi bi daha yap tatlım tatlım diyo :):)

Cilve...Cilve...Cilve...
Kimse bu kelimenin kişisel tanımlamasını yapamamış. Doğrusu ben de yapamıyorum. Sözlük anlamı hoşa gitmek için yapılan bariz şekildeki beğeni davranışları olsa da, kelimeleri bir araya getirip cümle haline getiremiyorum yani.
Erkeği söz öbekleriyle tavlamanın, jest ve mimiklerle baştan çıkartmanın,hayır dediğine evet dedirtmenin, somurtuyorken güldürmenin, azgın boğa gibiyken kuzuya çevirmenin, amiyane tabirle parmağında oynatıp kuklaya çevirmenin cevabı kadın dilinde CİLVE ise; her kadın bir parça, kendi çapında, cilvenin daniskasını yapıyordur zaten. Bu kadının ne bebek gibi güzelliğine bakar ne de donuk bakışlı soğuk yüz ifadesine bakar bu cilve. Tamamen içinden geçen davranışları nasıl dışa vurduğuyla alakalı, davranışlarına zekasının ne kadarını ekleyebiliyorluğuyla alakalı.
'Buna yaklaşmak ateşe yaklaşmaktan zordur, pek bi soğuk nevale, küçük dağları o yarattı sanki' diye tasvir edilen bir kadına bir bakıyorsunuz yıllarca süren bir birliktelik içinde. Eeee nasıl oluyor bu iş?! Hangi erkek ruhsuz gibi görünen kadınla yıllarını geçirir.Soğuk moğuk ama erkeğini elinde tutmayı biliyorsa kadını alkışlamak gerek.
Tabii erkeklerin gözünde cilve ne onu da merak etmiyor değilim.

Son düzenleme:
Cilve...Cilve...Cilve...
Kimse bu kelimenin kişisel tanımlamasını yapamamış. Doğrusu ben de yapamıyorum. Sözlük anlamı hoşa gitmek için yapılan bariz şekildeki beğeni davranışları olsa da, kelimeleri bir araya getirip cümle haline getiremiyorum yani.
Erkeği söz öbekleriyle tavlamanın, jest ve mimiklerle baştan çıkartmanın,hayır dediğine evet dedirtmenin, somurtuyorken güldürmenin, azgın boğa gibiyken kuzuya çevirmenin, amiyane tabirle parmağında oynatıp kuklaya çevirmenin cevabı kadın dilinde CİLVE ise; her kadın bir parça, kendi çapında, cilvenin daniskasını yapıyordur zaten. Bu kadının ne bebek gibi güzelliğine bakar ne de donuk bakışlı soğuk yüz ifadesine bakar bu cilve. Tamamen içinden geçen davranışları nasıl dışa vurduğuyla alakalı, davranışlarına zekasının ne kadarını ekleyebiliyorluğuyla alakalı.
'Buna yaklaşmak ateşe yaklaşmaktan zordur, pek bi soğuk nevale, küçük dağları o yarattı sanki' diye tasvir edilen bir kadına bir bakıyorsunuz yıllarca süren bir birliktelik içinde. Eeee nasıl oluyor bu iş?! Hangi erkek ruhsuz gibi görünen kadınla yıllarını geçirir.Soğuk moğuk ama erkeğini elinde tutmayı biliyorsa kadını alkışlamak gerek.
Tabii erkeklerin gözünde cilve ne onu da merak etmiyor değilim.

kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

hilal cebeciye ne dersiniz kızlar, bence gayet cilveli görünüyosempatiksalakcinni
gerçi bu tarz biraz doğuştan sonradan pek olunmaz
sempatiksalakcinni

Siben Can cilveli gelebilir bazı erkeklere. bana göre cilveli değil. gülmek cilve oluyor diyorsanız Saba Tümer nasıl sizce? :)))

ben çok uyumlu değilim. zıtlaşıyorum her konuda, benim dediğimin de olması gerekiyor. o yüzden güleryüzlü zıtlaşmam gerekiyor. bu da cilve syılır mı bilmem. her şeye olur demek hoş olmaz galiba...

bir de sadece sevgiliye değil, tüm erkeklere cilve yapmalıyız. :)) cilve seksi çağrıştırmamalı asla. bunu tartışmıştık zaten. yani ben istediğimin yapılmasını o kadar istiyorum ki, tüm sevimliliğimle direniyorum yaptırana kadar. abime bile. :))

Siben Can cilveli gelebilir bazı erkeklere. bana göre cilveli değil. gülmek cilve oluyor diyorsanız Saba Tümer nasıl sizce? :)))

ben çok uyumlu değilim. zıtlaşıyorum her konuda, benim dediğimin de olması gerekiyor. o yüzden güleryüzlü zıtlaşmam gerekiyor. bu da cilve syılır mı bilmem. her şeye olur demek hoş olmaz galiba...

bir de sadece sevgiliye değil, tüm erkeklere cilve yapmalıyız. :)) cilve seksi çağrıştırmamalı asla. bunu tartışmıştık zaten. yani ben istediğimin yapılmasını o kadar istiyorum ki, tüm sevimliliğimle direniyorum yaptırana kadar. abime bile. :))

canım senin bu dediğinde ikna kabiliyetine girmiyo mu yakaydirigubbakcemile5

Kadının saçını zarif bir baş hareketiyle geriye atması bile cilvedir, yani onun bile cilveli hali veya odunsu hali vardır :)

Bence burda cilve ile fantezi karıştırılmış. Sütyen atmalar, giysileri çıkara çıkara adamı yatak odasına çekmek falan..

Cilve biraz nazlanma, biraz kırıtma, bazen şuh bir bakış bazen hoş bir kahkaha, kimi zaman sıcak bir sokulmadır sevgiliye, bir iki tatlı sözdür...

hilal cebeciye ne dersiniz kızlar, bence gayet cilveli görünüyosempatiksalakcinni
gerçi bu tarz biraz doğuştan sonradan pek olunmaz
sempatiksalakcinni

Acaip sinir olduğum bir kadın ama doğru çok cilveli... Nikhet Duru da öyle, hatta bazen Sibel Can.

Hele Sibel Can'la röportaj yapıldığında gazetecilere hoşuna gitmeyen bir soru sorulduğunda aaa ama çocuklar demesi yok mu...:))

Son düzenleme:
X