Kocalarınıza nasıl cilve yaparsınız ?

Kadının saçını zarif bir baş hareketiyle geriye atması bile cilvedir, yani onun bile cilveli hali veya odunsu hali vardır :)

Bence burda cilve ile fantezi karıştırılmış. Sütyen atmalar, giysileri çıkara çıkara adamı yatak odasına çekmek falan..

Cilve biraz nazlanma, biraz kırıtma, bazen şuh bir bakış bazen hoş bir kahkaha, kimi zaman sıcak bir sokulmadır sevgiliye, bir iki tatlı sözdür...

vereliniortaksempatiksalakcinni

kumsalcım bende öğrenmek ıcın yazdım ama bır yerde duydum cılve cok ıse yararmıs erkeği bağlarmıslülülülülülü
tecrübelilerden yazmasını bekliyoruz:sm_cool:

valla cilveyi pek bilememde ben cevremdeki edindim gözlemlerime göre bence bu cok dogru çalışıp işten yorgun argın geldikten sonra kesinlikle asık yüzlü olmıcan gelmesine sevinmiyormus gibi kaynananla yada onu ailesiyle kavgamı ettin ve sölemek istiyorsun kocacın gelsin emegini yesin dinlensin sen işlerini hallet o dizi yada mac izlerken koyul yanına sana bişey anlatıcam de ve anlatmaya basla inan bana cok işe yarıyor benim babam işten geldimi pek cekilmez kac seneden beri böleler annem bazı durumlarda haksız oldunda bile babam ozaman onu can klagıyla dinliyor ve gercek anlamda düşünlerini paylasıyor ve cözüm buluyorlar ama gelir gelmez kapıda böle böle böle diye baslarsan dırdıra seni seni dinler nede sen onu

bende beceremem derdim ama bu evlilik adama
herşeyi yaptırıryor..
kocişim sana neler oluyor diyor....kaydirigubbakcemile3

bende beceremem derdim ama evlenince kadın milleti değişebiliyor,çok severim eşimle şakalaşmayı,cilveleşmeyi,durduk yere tahrik etmeyi falan :KK1:
onunda hoşuna gidiyo çünkü..

bende beceremem derdim ama evlenince kadın milleti değişebiliyor,çok severim eşimle şakalaşmayı,cilveleşmeyi,durduk yere tahrik etmeyi falan :KK1:
onunda hoşuna gidiyo çünkü..

cilveden eskiden olurdu suanki erotizm oluyor sanirim tahrik etmek onu kudurtmak felan bunlar yapiliyor e bunlarda cilve olamaz cilve kivirta kivirta yurumek felan diye bilyiorum ben

karşındaki insanın sana kadınolduğunu hissettirirse kadınlık gururnu okşarsa her kadın yapar bence
erkekle alakalı bişe bu bana göre
sempatiksalakcinni

Sexi bir iç çamaşırı giy cilve yapmasanda olur aklinialirimsmile

Kizlar ben dogumdan sonra odun olmayi gectim tam bir kazik oldum bu ne ya ben erkek olsam hemen bosardim kendimi bebek birakmiyorki agiz tadiyla bir cilve yapalim ....mafoldumben

aynen canımm :KK70: ya birbirimize isteksizliğimiz yok aksine daha da bağlandık birbirimize ama azcık cilve yapalım oynaşalım diyoruz 5 dk bile geçmeden bir ağlama sesiyle yıkılıyoruz:KK70: kaç gecemiz böyle yarım kaldı ee bebeği pışpışlarkende hevesimiz kaçıyor kardeş kardeş uyuyoruz :KK70:

erkekler çocuktan sonra ilgi bebeğe geçince depresyona giriyormuş hanımlarrr aman boş bırakmayın beylerinizi:KK6:

aynen canımm :KK70: ya birbirimize isteksizliğimiz yok aksine daha da bağlandık birbirimize ama azcık cilve yapalım oynaşalım diyoruz 5 dk bile geçmeden bir ağlama sesiyle yıkılıyoruz:KK70: kaç gecemiz böyle yarım kaldı ee bebeği pışpışlarkende hevesimiz kaçıyor kardeş kardeş uyuyoruz :KK70:

Aynen canim insanda heves falan kalmiyor..:KK1:
Kalsada cabucak cilvelenmek gerekiyorki ,oda tam cilve olmuyor:KK60:
Hay ne yapsakki :KK53:budurum nezaman duzelir acaba :KK28:
Olan bize oluyor yani zavalli kocisler:KK17:

erkekler çocuktan sonra ilgi bebeğe geçince depresyona giriyormuş hanımlarrr aman boş bırakmayın beylerinizi:KK6:

Dogru soyluyorsun canim ama ,bizide bos birakmiyorlarki ,insan kaca bolunecegini sasiriyor..
Bir an once bu duruma care bulmak lazim, ben bile bebekten onceki halimi ozledim ki kocis hayli hayli ozlemisdir :KK59:

ayy bndepek cilvesizmişim yaaa:KK43:((
hele çcuk olduktan snra hıçkalmadı cılve olsada 5 dk da snlanıyor malesef:KK1:
eskı cılveleşmelırımzı ozledımm bnnn

erotzim oluyor gunumuzde sanirim hic oyle tek tarafli olmuyor ondan elektrik gelicek bende gunumde olucam striptiz bile yaparim beee ama oyle ama n neyapsamda cilvelessek gibi bir dusuncem olmadi tek tarafli gormuyorum ben bunu

bir bakis baktim kalbini yaktinn.bir bakis la da baslayabilir . esinin gelmesine yakin giyinip süslenmek , ona özel oldugunu hissettirmek,ne bileyip nazlanir ben bazen cocuk gibi , bana ne aldin gelirken falan ,,

konuyla alakası yok da bi atasözü aklıma geldi... eşeğe cilve yap demişler o...muş derler. :KK70:

X