Kocam eltime aşık

ablanla niye konusmuyorsun ya
ablanla dertlesmeyeceksin de kiminle dertleseceksin
hem o bizim gibi uzakta değil seni ve esini gözlemleyebilir
suphelerini ve sıkıntılarını anlar
abartıyorsan söyler
keske benim bir ablam olsaydı
cunku annene soyleyemıyorsun bazı seyleri, iplerin tamamen kopmasından korkuyorsun
lütfen ablanla konus
sn su anda umarım abartıyorum durumundasın
belli ki esini cok seviyorsun
umarım gereğinden fazla fedakarlık ve alttan almanın, seni mutlu edeceğini düsünmezsin
kurulu düzenini bozmak istemiyorsun anlıyorum
ama cehennemde bir gün daha fazla gecirmenin ne faydası var
sorunlarını öteleme canım
cevrende ablan veya yakın bir arkadasınla konus, sağduuyulu biri olsun ve sana yardımcı olsun
cocugunu anlatınca benim yavrum da gözümün önüne geliyor ve onu da zamanında ne kadar uzduğumuzu hatırlıyorum

evdeyim, çok rutin işlerimi kalkıp yapamıyorum,hiç istek yok, kızım sürekli bişeyler söylüyor, sabırla cevap vermeye çalışıyorum, sus diye bağırmak istiyorum aslında. kıyamıyorum, bağırmadığım içinde aslında seviniyorum, tamamen kendimi kaybetmediğimi anlamama yardımcı oluyor, benden kalkıp bişey yapmamı ister diye korkuyorum, durmadan içimden konuşuyorum, sonu başı belli olmayan konuşmalar yapıyorum, sonra yemek yapmam lazım evi süpürmem lazım diyip kalkıp panikle evde dolaşıyorum ama aynı hızla kaç seferdir koltuğa geri dönüyorum saymadım,ablamla konuştum sabah senin neyin var dedi,yok bişey dedim, telefonu kapatınca 1 saat sebebsiz ağladım, var işte bişey diyemedim, anlatsam ne kadar sıkıcı olucağımı biliyorum, ben bile sıkılıyorum artık, farklı bir boyuta geçtim, sorunlarımın anlamsızlığını biliyorum, basitliğini görüyorum, belkide aklımın bana oyunları diyorum, ama şu anda bu kuyudan çıkamıyorum, çıkmakda istemiyorum, çok yorgunum. elif olmasa salıcağım kendimi akışa bırakıcağım, ama onun varlığı beni iteliyor, varlığına sevindiğim zamanda değilim, kötü anneyim diyede ağlıyorum, o ağlama dedikçe daha çok ağlıyorum, bak boğulursun diyor, gülüyorum, kızım zaten boğuluyorum, şu an ağladığım beni bu noktaya getiren herşeyi saçma buluyorum, ne zaman kontrolümü yitirdim ne zaman sorunların beni ele geçirmesine izin verdim bilmiyorum, bu son raddesi olsun diyorum, yeniden yeniden inip çıkıcak gücüm yok, sınanıyormuyum, dua etmek istiyorum dilim dolanıyor, mektup yazayım dedim yazdımda , eşime bu mektuba versem ne fark edicek dedim, zaten ne halde olduğumu göremiyormu, hatta okuyup güleceği gözümün önüne geldi, tepeden bir tavırla ne zırvalamış diyecek, zırvalıyorum. kızım gözyaşlarını sileyimmi diyor,benimde annem var aklıma geliyor, telefon açıyorum havadan sudan konuşuyoruz, kızıma emzik almamıza kızıyor, al onu elinden diyor, alamam onu ikna edicek gücüm yok diyemiyorum,eşimi soruyor, geveliyorum apar topar telefonu kapatıp, yine ağlıyorum, busefer annemi özlediğim için ama okadar yabancı gibi görmeye başlamanın üzüntüsüyle ağlıyorum, k.v kapıya gelicek beni böyle görücek diye korkmaya başlıyorum, inşallah gelmez gidip kapıyı içeriden kitliyorum, bana bu günlerde iyi davranmasının kokusu çıktı bu hafta görümcem yutdışından geliyormuş. bu ikiyüzlülüğe gülüyorum. sonra kızım koltuğun arasına sıkışmış kurtar diye bağırıyor ,sen kendin çık başarırsın diyorum, bu seferde ona böyle davrandığım için ağlıyorum,kızım ağlama ben çıkarım diyor çıkıyor, delilik bumu , bir gülüp bir ağlıyorum, delirince rahatlamazmı insan. ben rahatlamadım, 4 mevsimi 1 günde yaşıyorum.

şunu okuyan samimiyetinden nasıl şüphe edebilir ki :KK43: kendini çok iyi ifade ediyorsun da muhattap bulamıyorsun işte :q
NOT: konuyu başından beri takip ediyorum...

Son düzenleme:
Akıl alır şey değil... bu nasıl bir sabır kendinede çocuğunada yazık etme. Böylesi bir ailede ne çocuğun sağlıklı büyüyebilir nede sen sağlıklı kalabilirsin

ya başıma gelmesin ama ben asla evlenmezdim öyle bir şüpheyle 3 yıl değil 3 gün yaşayamam:26:

ilk yazdığında okumuştum bide son sayfaları okudum arada ne kaynadı bilmiyorum
yaşadığın şey çok ağır tek başına kaldırmaya çalışmasan
bide pskolojini bozmuşda olabilir profesyonel bi destek alsan*?

benim canım cehenneme, ne gidebiliyorum ne kalabiliyorum, hergünü zaten cehenneme çevirdim,cehennemin ta dibindeyim, gitsemde kimseye bişey olmaz ,eğer varsa bir olucak oda bana olur, benim dışımda herkezin hyatı gayet iyi görünüyor,

Bana kalırsa ispatla tamam sen biliyorsun bi şekilde seziyorsun ne biliyim bi fotoğraf bi kameraya falan çek bırak eşine anlatmayı seni anlasa bu duruma sokmaz sen bunu ispatlarsan senin haklı olduğuna herkez inanır belliki ailen senin babarttıgıni düşünüyor allah yardımcin olsun ama şunuda unutma devlet şimdi bi kadına çok imkan tanıyorsen o cehennemi kendine yaşatma yasaması gerekenbiri varsa oda esin su gibi sakin ol ama selale gibide asi yani karda yürü izini belli etme gerçekten bi şey bul bunu herkeze ispat et etki sana inanmak istemeyenlerin hepsi utansın deyse hep sen maf olursun hayat kısa değmezböyle üzülmene kızını düşün kalk silkelen ve bi yerden başla eşindende sana doğruyu soylemesini bekleme çünki onlar yatakta bile yakalansalar bile inkar ederler

Bana kalırsa ispatla tamam sen biliyorsun bi şekilde seziyorsun ne biliyim bi fotoğraf bi kameraya falan çek bırak eşine anlatmayı seni anlasa bu duruma sokmaz sen bunu ispatlarsan senin haklı olduğuna herkez inanır belliki ailen senin babarttıgıni düşünüyor allah yardımcin olsun ama şunuda unutma devlet şimdi bi kadına çok imkan tanıyorsen o cehennemi kendine yaşatma yasaması gerekenbiri varsa oda esin su gibi sakin ol ama selale gibide asi yani karda yürü izini belli etme gerçekten bi şey bul bunu herkeze ispat et etki sana inanmak istemeyenlerin hepsi utansın deyse hep sen maf olursun hayat kısa değmezböyle üzülmene kızını düşün kalk silkelen ve bi yerden başla eşindende sana doğruyu soylemesini bekleme çünki onlar yatakta bile yakalansalar bile inkar ederler

bunun ispatı yok, adamın kalbini beynini okuyacak bir makina icat edildide benim haberim olmadıysa ancak olur, ben ikisinin arasında var olan şeyin kocamın ona olanplotonik aşkı olduğunu düşünüyorum dedim, elle tutulur birşeyler olduğunu hissetseydim zaten ozaman hepimizin kıyameti olurdu. eltiminde kendisine olan ilgiden haberdar ama sadece bu ilgiyi kullandığını hissediyorum, yani ikisi elele kolkola bir aşk yaşamıyor, hımmm bu üzülmek için yeterli ama diğer durumdan ayırmakta fayda var, tabiki bu beni avutmuyorda. oh ne güzel sadece plotonik diyemiyorum, benden daha fazla değer verdiği görsel olarak beğendiği bir kadın olduğunu bilmek iğrenç ,ve burnumun dibinde bu kadın. en son kavgadan sonra eşimlede tek kelime konuşmuyoruz,ben geri adım atmıyacağım, evdende gitmiyeceğim, şu önümüzdeki hafta olacak iş görüşmesine bi gideyim, önce ekonomik gücümü kazanıp diğer yapılması gerekenleri zamanla ne olup ne bittiğine bağlı olarak yapıcağım.fevri davranıp mağdur olmamın gereği yok, kızıma şu an için yalnız başına bakacak param yok ruh sağlığım hiç yok. kendi içimdede acayip değişimler oluyor, dile getirmekle ,düşünmek arasında çok fark var, düşüne düşüne herşeyi büyütüp hayatın merkezi yapmışım anlattıkça kendimede neden bana bunları yapmalarına söylemelerine izin verdiğim konusunda çok kızdım, onlardan korktuğum için kızdım, herkezin anladığı bir dil varmış meğer, baştan ben şimdi yaptığımı yapıp uzak soğuk mesafeli davransaydım, 3,5 yılım heba olmuyacaktı. beni öyle kabul edip uzak durucaklardı, gelen giden laf sokamıyacaktı, tecrübeyle sabittir eşinin ailesiyle yakınlık kurulmazmış. sonuç kendimi iyi hissetmeye zorluyorum, bir yenilenme dönemi geçiriyorum, sanırım bide yaş bunalımı kendimi keşfetme halide var üzerimde , ama inşallah hayat beni kayırır,en son eltim bu akşam dönüyormuş:KK43:

ilk konuyu okudum sadece ona göre yazıyorum
yengesine o gözle bakar mı bir erkek bakabilir ama bu kadar sapkınlık olmaz
yengesine jest yapmak istiyor belki sonuçta kardeşinin yada abisinin hanımı kardeş gibi görüyor olamaz mı?

kendine bu işgenceyi yapma arkadaş biraz uzaklaşsana o evden birilerini anlat anlatmazsan cıkmaza sürüklenirsin

ilk konuyu okudum sadece ona göre yazıyorum
yengesine o gözle bakar mı bir erkek bakabilir ama bu kadar sapkınlık olmaz
yengesine jest yapmak istiyor belki sonuçta kardeşinin yada abisinin hanımı kardeş gibi görüyor olamaz mı?

o jestleri karısına yapsın...:KK47:

esinin ilk evliligimisin?
senin ilk evliliginmi?
flort ettinizmi evlilikten önce
sahi esinin yasi kacti?
ilk evliliigiyse neden evlenmedi daha once
sence sen eltinden daha guzelmisin?

haddimi asmak istemem ama simdiye kadar yazmasamda
takip ettim ve bu sorularin cevabini bilmedigim icin
sana icimden gecenleri yazamiyorum
su varki KENDINI SALMA VE KORKMA
zeki akilli ve bos degilsin inan bunu cok guzel gosteriyorsun
ve tum bu olumsuzluklar gececek buna inaniyorum yeterki
kendini tuketme!

senin ilk evliliginmi?
sahi esinin yasi kacti?

kendini tuketme!

eşim 39 yaşında ilk evliliği, 3 yıl sevgiliydik, evlenmeyi çok hedef edinmiş biri değildi, hadi evlenelim artık diyende bendim, o sorumluluklarım var daha erken falan diyordu, ben çok aşıktım

senin ilk evliliginmi?
sahi esinin yasi kacti?

kendini tuketme!

unuttm güzellik konusuna gelince insan bu soruya nasıl cevap verir ben inan kendimi kötü hissederim, ben güzelim demek ayıp geliyor o güzel demekte benim gözümden bakınca haksızlık oluyor

bence dogru dusundugune ınaıyorum cogu kksı konuyu anlamadan senı yargılıyor nıye olmasın yengesıne ılgısı neler goruyoruz bu ulkede..bumu ımkansız ayrıca dıyelım yengesını yenge gıbı ılgılenıyor onunla ılgılenecegıne bıraz esınle ılgılensın ben esımın bnı kımsenın yanında asagılamasına ızın vermem..ayrıca her kadın (fettan degıl ve kotu nıyetlı degılse)hısseder acıklayamasa bıle hıssede bazı seylerı ne yazıkkı anlattıgına gore dogru hıssetıgıne ınanıyorum eger anlattıkların dogru ıse kımsenın gunahını almayayım..tabi

bunun ispatı yok, adamın kalbini beynini okuyacak bir makina icat edildide benim haberim olmadıysa ancak olur, ben ikisinin arasında var olan şeyin kocamın ona olanplotonik aşkı olduğunu düşünüyorum dedim, elle tutulur birşeyler olduğunu hissetseydim zaten ozaman hepimizin kıyameti olurdu. eltiminde kendisine olan ilgiden haberdar ama sadece bu ilgiyi kullandığını hissediyorum, yani ikisi elele kolkola bir aşk yaşamıyor, hımmm bu üzülmek için yeterli ama diğer durumdan ayırmakta fayda var, tabiki bu beni avutmuyorda. oh ne güzel sadece plotonik diyemiyorum, benden daha fazla değer verdiği görsel olarak beğendiği bir kadın olduğunu bilmek iğrenç ,ve burnumun dibinde bu kadın. en son kavgadan sonra eşimlede tek kelime konuşmuyoruz,ben geri adım atmıyacağım, evdende gitmiyeceğim, şu önümüzdeki hafta olacak iş görüşmesine bi gideyim, önce ekonomik gücümü kazanıp diğer yapılması gerekenleri zamanla ne olup ne bittiğine bağlı olarak yapıcağım.fevri davranıp mağdur olmamın gereği yok, kızıma şu an için yalnız başına bakacak param yok ruh sağlığım hiç yok. kendi içimdede acayip değişimler oluyor, dile getirmekle ,düşünmek arasında çok fark var, düşüne düşüne herşeyi büyütüp hayatın merkezi yapmışım anlattıkça kendimede neden bana bunları yapmalarına söylemelerine izin verdiğim konusunda çok kızdım, onlardan korktuğum için kızdım, herkezin anladığı bir dil varmış meğer, baştan ben şimdi yaptığımı yapıp uzak soğuk mesafeli davransaydım, 3,5 yılım heba olmuyacaktı. beni öyle kabul edip uzak durucaklardı, gelen giden laf sokamıyacaktı, tecrübeyle sabittir eşinin ailesiyle yakınlık kurulmazmış. sonuç kendimi iyi hissetmeye zorluyorum, bir yenilenme dönemi geçiriyorum, sanırım bide yaş bunalımı kendimi keşfetme halide var üzerimde , ama inşallah hayat beni kayırır,en son eltim bu akşam dönüyormuş:KK43:
canım sen bizden daha iyî bilirsin ama sana boşan yada boşanma demek istemem sadece sana üzülürüm şu nu unutma ne yaparsan yap kendin için yap eşini o kadından bi şekilde uzak tutacağına eminim ama ne olusa olsun yaşadıkların kolay değil allah yardımcin olsun dilerim platonik aşk birgün gerçek olmaz,ve sende bunları unutursun ve sihirli bi elle hiç yaşamamis olursunuz

X