KOCAMIN YALANI

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

hayal00013

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2022
19
-6
22
Arkadaşlar lütfen cevap verin içim daraldı abartıyormuyum bilmiyorum eşim burdan üç saatlik bir yola gideceğini söyledi dün bir arkadaşıyla üç dört gün öncede o çocuğun yanına evleneceği kızın gelip kaldığını felan söylemişti neyse bu benim aklımdaydı ona giderken ikiniz mi diye sordum kaç kere söylemedi bana iki kişi dedi akşam gelince aşkım şöyle gezdik felan bende dedim onun sevgilisi neredeydi diye arkadaşımın yanındaydı diyor ne diyorsun sen ya dediğimde benim yanımda değil arkadaşımla onun evleneceği insan sonuçta diyor bunu başından beri bana söylemedi oraya gitmesi lazımdı bende kıskancım diye benden gizledi bana yalan söyledi ben buna çok bozuldum benim için güven herşeydir sizce tepkim nasıl olmalı lütfen akıl verin.

Arkadaşlar lütfen cevap verin içim daraldı abartıyormuyum bilmiyorum eşim burdan üç saatlik bir yola gideceğini söyledi dün bir arkadaşıyla üç dört gün öncede o çocuğun yanına evleneceği kızın gelip kaldığını felan söylemişti neyse bu benim aklımdaydı ona giderken ikiniz mi diye sordum kaç kere söylemedi bana iki kişi dedi akşam gelince aşkım şöyle gezdik felan bende dedim onun sevgilisi neredeydi diye arkadaşımın yanındaydı diyor ne diyorsun sen ya dediğimde benim yanımda değil arkadaşımla onun evleneceği insan sonuçta diyor bunu başından beri bana söylemedi oraya gitmesi lazımdı bende kıskancım diye benden gizledi bana yalan söyledi ben buna çok bozuldum benim için güven herşeydir sizce tepkim nasıl olmalı lütfen akıl verin.

Büyütmüşsünüz adamın sevgilisi eşinizle ilgili bir durum yok yani, her şeyi bu şekilde büyütürseniz adamı yalana mecbur edersiniz, ilişkinizi boşa yıpratırsınız

Sizinki kıskançlık değil hastalık.
İnsanları neyle itham ediyorsunuz?
Eşiniz arkadaşının sevgilisine bakacak tıynette bir adam mı?
Çiftin yanında bir kaç saat durmasında ne gibi ir sorun buluyorsunuz?
Çok tuhaf bir kafanız var. Böyle bir kıskançlık çekilmez. Adamı şimdiden yalana itmişsiniz.

biraz abartmıyor musunuz ya? fevriliğiniz yüzünden adam çekinmiş söylememiş olabilir ki arkadaşının evleneceği insanmış zaten. Kafanızdan nasıl bir düşünce geçiyor anlayamadım.
Söylese ve ben abartmaya devam etsem size hak veririm ama benim bundan neden haberim yok üç kere sorduğum halde ben o beni aldatırmı diye korkmadım bana neden yalan söyledi diye üzüldüm

Söylese ve ben abartmaya devam etsem size hak veririm ama benim bundan neden haberim yok üç kere sorduğum halde ben o beni aldatırmı diye korkmadım bana neden yalan söyledi diye üzüldüm
Benim de aklıma kızın orda kaldığı geldi demişsiniz. Basbaya ondan sormuşsunuz ikiniz mi gideceksiniz diye.
Böyle ufak şeylere tepki veren, kıskançlığın dozunu kaçıran bir olmasanız adam da saklamazdı.

Sizinki kıskançlık değil hastalık.
İnsanları neyle itham ediyorsunuz?
Eşiniz arkadaşının sevgilisine bakacak tıynette bir adam mı?
Çiftin yanında bir kaç saat durmasında ne gibi ir sorun buluyorsunuz?
Çok tuhaf bir kafanız var. Böyle bir kıskançlık çekilmez. Adamı şimdiden yalana itmişsiniz.

arkadaşının sevgilisine meyledecek karakterdeki bir adamla neden hala evlisiniz?
Ya ben bunu kastedmedim neden soruma sadece yalana karşı nasıl bir tepki germem lazım bunu danışmak istedim size lütfen buna böyle cevap verirmisiniz eşime güveniyorum o ayrı bir konu

yazmışsınız ya kıskancım diye.
elin sevgilisinden karısından uçan dişi kuştan kıskanıp sorun çıkarttığınız için öncesinde söylemek istememiş. insanı baskıyla huzursuzluk çıkartarak hayatı zehir ederek yalana teşvik edip sonrada bana neden yalan söyledi demek..

Ya ben bunu kastedmedim neden soruma sadece yalana karşı nasıl bir tepki germem lazım bunu danışmak istedim size lütfen buna böyle cevap verirmisiniz eşime güveniyorum o ayrı bir konu
Eşine güvenen insan bu kadar kıskançlık yapmaz.
Adam yalan söylememiş. Sizden çekinip saklamak zorunda kalmış, sonradan içine sinmemiş söylemiş.
Bu şekilde devam ederseniz ilişkiniz yıpranır, araya çok yalan girer haberiniz olsun

yazmışsınız ya kıskancım diye.
elin sevgilisinden karısından uçan dişi kuştan kıskanıp sorun çıkarttığınız için öncesinde söylemek istememiş. insanı baskıyla huzursuzluk çıkartarak hayatı zehir ederek yalana teşvik edip sonrada bana neden yalan söyledi demek..
Ee oda beni kıskanıyor uçan kuştan bende dikkat ediyorum benim ki ozaman ahmaklık mı peki

Adam yalan söylememiş. Sizden çekinip saklamak zorunda kalmış, sonradan içine sinmemiş söylemiş.
Bu şekilde devam ederseniz ilişkiniz yıpranır, araya çok yalan girer haberiniz olsun
Hanfendi okadar olaylar duyuyorum ki içten içe çok kıskanıyorum öyle sürekli telefon karıştıran darlayan biri değilim vallahi ama içimde böyle bir kıskançlık var işte elimde değiş

Benim bebeğim var ve oruçluyum yola çıkmak istemedim onlar gezip yemek felan yiyeceklerdi zaten

Maalesef siz böyle ruh hastası olursanız adam mecburen söyler.
Sadece eş değil ilerde çocuklarınız olursa onlarda yalana alışır sıkılırlarsa bukadar.

Su yazinizi bi kendiniz okuyun, hem Türkçe acisindan, hem esinizi itham ettiginiz konu bakimindan.

Her iki acidan da zerre kadar mantik icermiyor yaziniz, ya da anlatamadiginizdan ben yanlis anliyorum. Ama arkadasinin sevgilisine yan gozle bakabilecek bir adamla evli oldugunuzu dusunuyorsaniz, bence bosamalisiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X