KOCAMIN YALANI

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benim bebeğim var ve oruçluyum yola çıkmak istemedim onlar gezip yemek felan yiyeceklerdi zaten
Arkadaşının sevgilisi olması çok bir sorun değil bana kalırsa abartmayın derim. Siz de gidebilecek durumda olsaydınız ve goturulmeseydiniz orada bir sorun olurdu ancak.

Sevgilimin böyle bir arkadaşı olsa görüşme bunlarla iftira da atar bunlar derim. Gözdağıymış.
O gözdağı 'yi konu sahibi yazmamış :)
Ama bence doğru, içten içe amacı kendini göstermek.
Benim de bir kız arkadaşım var. Ne zaman benle çıksa fotomu çekmek ister çocuğa göndermek için. Eskiden laf etmiyordum, sonra bu salak halleri beni rahatsız etti 'neden senin sevgilinde benim fotoğrafım olsun ya sapik mi' dedim, artık çıkmıyorum kızla.
Aslında kendilerini rezil ediyorlar böyle

O gözdağı 'yi konu sahibi yazmamış :)
Ama bence doğru, içten içe amacı kendini göstermek.
Benim de bir kız arkadaşım var. Ne zaman benle çıksa fotomu çekmek ister çocuğa göndermek için. Eskiden laf etmiyordum, sonra bu salak halleri beni rahatsız etti 'neden senin sevgilinde benim fotoğrafım olsun ya sapik mi' dedim, artık çıkmıyorum kızla.
Aslında kendilerini rezil ediyorlar böyle
Görüntülü arayıp kontrol etmek zaten ne tür bir eziklik.

Onlar iki erkek gidecek bende oruçluyum diye hiç açmadım konusunu
Ben yorumlara şaşırdım çünkü genelde hemfikir olurdum yorumcularla. Kıskanç da degilimdir ben esime karşı ama
Bana iki erkek gideceğini söylediği yerde arkadaşının (benim tanımadığım) sevgilisi de varsa benim de tepem atar.
Bu kızcağızı bir seyle itham etmekten değil.
Kolayca yalan soyleyen adamdan her sey beklerim.

ben aramızdaki güven bu kadar güzelken aramıza yalan girmesi beni çok üzdü tertemiz bir sayfa gibi hissederken şimdi şüphe duymaya başlamak kötü hissettirdi ama tabi anlaşılmıyor pek

Söylese ve ben abartmaya devam etsem size hak veririm ama benim bundan neden haberim yok üç kere sorduğum halde ben o beni aldatırmı diye korkmadım bana neden yalan söyledi diye üzüldüm
Söyleseydi adamın beynini yerdiniz muhtemelen.

Bence sonuna kadar haklısın ortada herşeyden önce bir yalan var seni de götürmesi lazımdı meğer çiftli dolaşacaklar neden tek gidiyor anlamadım bide dalga gecer gibi sevgilisinin yanındaydı demesi de ayrı hir ironi
1711521875605.jpeg

ARKADAŞLAR BU KONUNUN KAPANMASI İÇİN BİRİNİ ETİKETLEMEM GEREKİYORMUŞ BİLEN VARMI ??

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X