KOCAMIN YALANI

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar lütfen cevap verin içim daraldı abartıyormuyum bilmiyorum eşim burdan üç saatlik bir yola gideceğini söyledi dün bir arkadaşıyla üç dört gün öncede o çocuğun yanına evleneceği kızın gelip kaldığını felan söylemişti neyse bu benim aklımdaydı ona giderken ikiniz mi diye sordum kaç kere söylemedi bana iki kişi dedi akşam gelince aşkım şöyle gezdik felan bende dedim onun sevgilisi neredeydi diye arkadaşımın yanındaydı diyor ne diyorsun sen ya dediğimde benim yanımda değil arkadaşımla onun evleneceği insan sonuçta diyor bunu başından beri bana söylemedi oraya gitmesi lazımdı bende kıskancım diye benden gizledi bana yalan söyledi ben buna çok bozuldum benim için güven herşeydir sizce tepkim nasıl olmalı lütfen akıl verin.
Kocanız arkadaşının sevgilisine yan gözle bakacak kadar düşük bir adam mı? Böyle biriyse neden hala evli kalıyorsunuz. “Kıskançlık” adı altında yaptığınız savunmanın kıskanmakla alakası yok, eşinizi bi fanusa koyamazsınız her yerde kadınlar var hatta eşinize sarkabilecek kadınlarda var önemli olan eşinizin karakteri eğer bir karakter sahibi ise zaten ne gerekiyosa onu yapar yapamıyorsa böyle adamla ne işiniz var.Siz her kadını eşinizden kıskanıyorsanız sorununuz kendinizle demektir biraz kendinize güvenin, güzel bir kadın görünce eşine tasma takıp yanından ayırmayan kadınlara benziyorsunuz.

E öyleyse mesele sadece yalan söylemesi değil. Dürüst olsa yine konuşacaksınız, tartışacaksınız. Adam da bu yolu tercih etmiş. Bozuk zihniyetinizle ancak böyle baş edebiliyor demek ki. Kırk yabancı bir kadın olsa neyse de arkadaşının sevgilisi, belki ileride eşi olacak kadını kıskanıyorsanız önce kendinizi, sonra kocanızı bir gözden geçirin.

Eşinizi başkalarının sevgilisinden mi kıskanıyorsunuz?
Resmen tuhaflık.
Niye görüntülü arama gereği duyuyorsunuz ki ne mantıksız
Habeirm olsaydı en Fazla bir kere görüntülü arar selam verirdim oradakilere uzatmazdım bu konuyu ruh hastası değilim

ben aramızdaki güven bu kadar güzelken aramıza yalan girmesi beni çok üzdü tertemiz bir sayfa gibi hissederken şimdi şüphe duymaya başlamak kötü hissettirdi ama tabi anlaşılmıyor pek
Ya konu sahibi şaka misin?
Aranızda güven namına ne var ki?
Sen demedin mi kocam beni çok sakınır, ben her hareketime çok dikkat ederim diye. Erkeklerle iletişimin minimum düzeyde değil mi?
Aynı şekilde çok kıskancım, kocamı görüntülü ararım diyen de sensin.
İliskinizde güven olsa ne o seni bunca kıskanır kısıtlar ne sen onu.
Bu hareketlerin temelinde sevgi değil, guvensizlik yatiyor. Benim ailem 35 yıllık evli, birbirlerini seviyorlar. Asla didiklemezler o kim, niye geç kaldın, kim vardı bilmemne diye. Güven böyle bir şey.
Benim sevgilime bir stajyer üni öğrencisi kıza mentörlük etme gorevi vermisler bugünlerde, tüm gün beraberler. Hiç gündüz darlamiyorum, kız hakkinda soru vs sormuyorum çünkü sevgilime güveniyorum. Eminim kızı insan olarak sevmiştir, guzel güzel sohbet ediyordur, hatta benden bahsetmistir, sehrime taşınacağını falan söylemiştir. Aklımda hiç şüphe yok.
Ya da geçen gün iş yerindeki oda arkadaşım olan erkek ile başka bir sevdiğim erkek iş arkadaşımın evine iftara gittik. Evime döndüğümde gece yarısını geçiyordu. Sevgilim bu kişiyi simaen tanıyor, beni almaya geldiğinde tanistirmistim. Tabii ki gitmeden laf etmedi, ben oradayken darlamadi. Neden gittin, neden geç kaldın demedi. Gecesinde güzel güzel konuştuk.
Bence güven böyle bir şey.
Bir insana bir b.ku yakıştırıyorsan o kiskanmaktir.
Sevgiden değil guvensizlikten gelir.
Kocan sana yalan söylemiş ama onu buna sen zorlamissin. Sanki gerçeği söylese kıyameti koparmayacakmis gibi "ama yalan soylediii" diyorsun

Siz darlayan ve kıskanç birisiniz
Eşiniz de sıkışınca rahatlıkla yalan söyleyen biri

Aileye bak
Yazık o ortamda büyüyecek olan bebeğe

Milletin kocası kıvanç kadar yakışıklı demek ki ondan biz anlamıyoruz. Bir yemek yiyip gezince nişanlıyı bırakıp peşine düşecek kadar aşka düşmesinden korkuyor ondan
Bi kere bana da bu muamele yapılmıştı delinin biri tarafından. Ne zaman böyle bir konu görsem şey derim: O kızlar da sizin kokmuş kocalarınıza meraklıydı zaten. 🤣

Bi kere bana da bu muamele yapılmıştı delinin biri tarafından. Ne zaman böyle bir konu görsem şey derim: O kızlar da sizin kokmuş kocalarınıza meraklıydı zaten. 🤣
Ayy ben de yaşamıştım. Çok eskiden yeni mezunken çalıştığım iş yerinde dış göreve gittiğimde ulaştırma şefine gider araç isterdim. Dışardaysam da şefi arar adres verir araç isterdim. Bir gece evdeyken bir numara aradı beni. Şefin karışıymış. Neden hep eşimi arıyorsunuz dedi. Ben de şaşırdım kim eşiniz? Kimi aradım dedim. İnsan kendini de kötü hissediyor o an algılayamıyor. Eşinin adını verdi. Ben araç istemek için kimi arayacaktım deidm kapadım telefonu. Ertesi gün müdürüme iletmiştim bu durumu bir çözüm bulun madem şirket hattı verin diye. Adam çok utanıp karısı adına özür diledi. Müdür de adama epey ters konuştu.
Adam da nasıl zayıf böyle asla bakılmayacak bir tip ama görmen lazım.
Ne oldu? Adamı rezil etti, özür diletti, milletin diline düşürdü.
Hala utanç verici bir durum olarak hatırlarım bunu

Ayy ben de yaşamıştım. Çok eskiden yeni mezunken çalıştığım iş yerinde dış göreve gittiğimde ulaştırma şefine gider araç isterdim. Dışardaysam da şefi arar adres verir araç isterdim. Bir gece evdeyken bir numara aradı beni. Şefin karışıymış. Neden hep eşimi arıyorsunuz dedi. Ben de şaşırdım kim eşiniz? Kimi aradım dedim. İnsan kendini de kötü hissediyor o an algılayamıyor. Eşinin adını verdi. Ben araç istemek için kimi arayacaktım deidm kapadım telefonu. Ertesi gün müdürüme iletmiştim bu durumu bir çözüm bulun madem şirket hattı verin diye. Adam çok utanıp karısı adına özür diledi. Müdür de adama epey ters konuştu.
Bana da vakıftan abi diye hitap ettiğim birinin eşi mesaj yazmıştı Facebook’tan. Samimiyetim de yoktu, ne alakaysa. Adam gündemimde bile yer alamazdı, öyle bir hiçlikte benim için ama tartışma konusu olmuşum haberim yok. 🤣

Bana da vakıftan abi diye hitap ettiğim birinin eşi mesaj yazmıştı Facebook’tan. Samimiyetim de yoktu, ne alakaysa. Adam gündemimde bile yer alamazdı, öyle bir hiçlikte benim için ama tartışma konusu olmuşum haberim yok. 🤣
Bu konudaki kadında eminim üf keşke gelmeseydi de yalnız olsaydık sevgilimle demiştir. Kim eşinin sevgilisinin arkadaşına bayılır ki? Kadın duysa güler

Arkadaşlar lütfen cevap verin içim daraldı abartıyormuyum bilmiyorum eşim burdan üç saatlik bir yola gideceğini söyledi dün bir arkadaşıyla üç dört gün öncede o çocuğun yanına evleneceği kızın gelip kaldığını felan söylemişti neyse bu benim aklımdaydı ona giderken ikiniz mi diye sordum kaç kere söylemedi bana iki kişi dedi akşam gelince aşkım şöyle gezdik felan bende dedim onun sevgilisi neredeydi diye arkadaşımın yanındaydı diyor ne diyorsun sen ya dediğimde benim yanımda değil arkadaşımla onun evleneceği insan sonuçta diyor bunu başından beri bana söylemedi oraya gitmesi lazımdı bende kıskancım diye benden gizledi bana yalan söyledi ben buna çok bozuldum benim için güven herşeydir sizce tepkim nasıl olmalı lütfen akıl verin.
Ben anlamadım ne için nereye gittiler? Eğer arkadaşının eşi/ nişanlısı varsa eşli bir buluşma olduğu için sizinde gitmeniz gerekmez miydi?

Herkes sizi haksız bulmuş ama madem eşinizin arkadaşının sevgilisi yanlarındaymış o halde eşiniz sizi de davet edebilirdi. Uzatılacak bir konu değil ama bende davet edilmediğim için bozulabilirdim

Sadece kendisi kiskanc diye bana biri sürekli baski kursa bende bi zaman sonra ayrilmasam sirf kafam rahat olsun diye yalan söylerdim heralde. Adam huyunuzu biliyordu. Kadin var diye olay cikacaksa ondan söylememistir

Herkes sizi haksız bulmuş ama madem eşinizin arkadaşının sevgilisi yanlarındaymış o halde eşiniz sizi de davet edebilirdi. Uzatılacak bir konu değil ama bende davet edilmediğim için bozulabilirdim
oruçlu ve bebekliyim diye gitmedim demiş ama. Gelmeyeceğini söyleyince adam saklamış gibi geldi bana da

Bunun neresi normal? Arkadasinin sevgilisiyle geziyorlar sorun yok madem kendi eşini niye istemez ki bir insan? En azindan davet etmeliydi.
Aldatmasi konu degil, aldatmamis olabilir ama duygusal olarak esine bağli gelmiyor boyle davranislar sergileyen adamlar. 🙄

Kıskançlık bana inanılmaz varoş geliyo bir de. Noldu yani neyi kıskanıyoruz. 16 yaşında değilsek cidden tahammül edilesi değil. Ayrıca didikledikçe gözünüze batan şeyler çıkar hep ve karşı tarafı sürekli size yalan söylemek zorunda bırakırsınız.

Görmemişin bir kocası olmuş, tutmuş koparmış hesabı. Sevgiyi ifade edebilen ailelerde büyümeyen kişiler böyle davranışları sevgi göstergesi olarak lanse ediyorlar yazık.

Neden herkes kadının ustune gıtmıs? bazen sızı hıc anlamıyorum sevgılı kadınlar!
böyle bir durumda coğunuz ortalıgı velveleye verırsınız burda cogunuz özgüven abidesi olarak ahkam kesmişsiniz.
Cogunuzunda konuları belli :KK70: Cok garip valla ya :KK70: Kadın dıyor kı kız arkadası var ama bana söylemedi bu kadar acık konu? kadının ne varoslugu kalmıs ne özgüvensizliği kalmış ne kıskanclıgı ne ruh hastalıgı. Hoş değil. sorsak kadın kadının yurdu deriz. ama öyle yorumlar yapıyorsunuz ki kadın kadının yurdu değil kurdu oluyor .

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X