KOCAMIN YALANI

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden herkes kadının ustune gıtmıs? bazen sızı hıc anlamıyorum sevgılı kadınlar!
böyle bir durumda coğunuz ortalıgı velveleye verırsınız burda cogunuz özgüven abidesi olarak ahkam kesmişsiniz.
Cogunuzunda konuları belli :KK70: Cok garip valla ya :KK70: Kadın dıyor kı kız arkadası var ama bana söylemedi bu kadar acık konu? kadının ne varoslugu kalmıs ne özgüvensizliği kalmış ne kıskanclıgı ne ruh hastalıgı. Hoş değil. sorsak kadın kadının yurdu deriz. ama öyle yorumlar yapıyorsunuz ki kadın kadının yurdu değil kurdu oluyor .

Konuya asiri kiskanc biriyim diye talihsiz sekilde basladigi icin yorumlar x10 olmus olabilir aslinda. 😀
Asiri kiskanc biriyim diyen biri her türlü abartiyor olur cunku.
Ben kiskancliktan bagimsiz olarak yorumladim mesela.

Esimin abisi mesela kahvaltiya davet ederiz, gezeriz vs eşini getirmez cogunlukla.
Bir sey oldugundan degil tabi ki ama hiç hoş durmuyor. Kadin da gezmek istiyor cunku anca kvnin evine getiriyor kadini, eltim de yine kvnin evindeyken yemek yemeye şuraya gidelim vs demisti bi defa toplu sekilde. Otur işte evde mangal neyine yetmiyor diye azarlamisti kadini. Aklima bu tür seyler geldi benim nedense. 🙄

Arkadaşlar lütfen cevap verin içim daraldı abartıyormuyum bilmiyorum eşim burdan üç saatlik bir yola gideceğini söyledi dün bir arkadaşıyla üç dört gün öncede o çocuğun yanına evleneceği kızın gelip kaldığını felan söylemişti neyse bu benim aklımdaydı ona giderken ikiniz mi diye sordum kaç kere söylemedi bana iki kişi dedi akşam gelince aşkım şöyle gezdik felan bende dedim onun sevgilisi neredeydi diye arkadaşımın yanındaydı diyor ne diyorsun sen ya dediğimde benim yanımda değil arkadaşımla onun evleneceği insan sonuçta diyor bunu başından beri bana söylemedi oraya gitmesi lazımdı bende kıskancım diye benden gizledi bana yalan söyledi ben buna çok bozuldum benim için güven herşeydir sizce tepkim nasıl olmalı lütfen akıl verin.
siz neden gitmediniz davet etmiş miydi eşiniz.

Neden herkes kadının ustune gıtmıs? bazen sızı hıc anlamıyorum sevgılı kadınlar!
böyle bir durumda coğunuz ortalıgı velveleye verırsınız burda cogunuz özgüven abidesi olarak ahkam kesmişsiniz.
Cogunuzunda konuları belli :KK70: Cok garip valla ya :KK70: Kadın dıyor kı kız arkadası var ama bana söylemedi bu kadar acık konu? kadının ne varoslugu kalmıs ne özgüvensizliği kalmış ne kıskanclıgı ne ruh hastalıgı. Hoş değil. sorsak kadın kadının yurdu deriz. ama öyle yorumlar yapıyorsunuz ki kadın kadının yurdu değil kurdu oluyor .
dimi belki onlarda başka kız arkadaşlarını çagırmıştır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X