kollardaki tyler iin nasl bir yntem kullanyorsunuz?

arkadaslar yaza yakın bende kuaforde ılk kez kollarımıaldrım sır agdaylaa dıyorum
normalde bıyıklarımı aldırırım pek acımaz
kadın 10 tl dedı cok uygun geldı benım de kollarımda tuyler masallah cok fazla beyaz tenlıolcam bı de:KK52:
zaten hormon bozuklugu varmıs bende
sımdı benımkollarda tuy fazlaya sır agdaylada aldırcam kafama taktım cunku yazın kısa kollu seyler gıyılmıyo bole olunce kotu duruyo :KK43:(
sızce cok canım yanarmı ya :KK43::2::2::2::2:

arkadaslar yaza yakın bende kuaforde ılk kez kollarımıaldrım sır agdaylaa dıyorum
normalde bıyıklarımı aldırırım pek acımaz
kadın 10 tl dedı cok uygun geldı benım de kollarımda tuyler masallah cok fazla beyaz tenlıolcam bı de:KK52:
zaten hormon bozuklugu varmıs bende
sımdı benımkollarda tuy fazlaya sır agdaylada aldırcam kafama taktım cunku yazın kısa kollu seyler gıyılmıyo bole olunce kotu duruyo :KK43:(
sızce cok canım yanarmı ya :KK43::2::2::2::2:

Kol derisi gergin olduğu için pek acımıyor. yalnız çıkarken dik dik çıkabiliyor eğer kalınsa tüylerin limon vb şeylerle inceltmeyi deneyebilirsin o bölgeyi

limon la incelirmiki ? benim kiler kalinlasti da ...

evet limon hem deriyi yumuşatıyor hem de tüyleri inceltiyor...masaj yapa yapa haftada bi kaç kez bile işe yarar aklına geldikçe yapabilirsin ben el-kolda faydasını gördüm...

evet limon hem deriyi yumuşatıyor hem de tüyleri inceltiyor...masaj yapa yapa haftada bi kaç kez bile işe yarar aklına geldikçe yapabilirsin ben el-kolda faydasını gördüm...

denemem sart ozellikle kaslarima cimbiz degdi degeli firca gibi oldu tuylerim

kızlar ben yakıyorum ya da şöyle diyim ütüyorum :)
ocağın en küçük gözünde ateşi kısıyorum, kolumu yukarıdan tutuyorum zaten anında yanıyor:) kolum da sıcak oluyor tabi ama kendimi yakmadım yani hiç. çevremde ağdadan sonra kabaran ya da sivilcelenme gibi olan çok kişi gördüm o yüzden daha hiç ağda yaptırmadım. normalde de çok kolumda tüy yoktur ama ayda 1 felan yapıyorum bu işlemi sanırım :) komik bir yöntem, annem çok gülüyor ama pratik ve acısız bir yöntem.

Ben ağdayla alıyorum zaten kollar hemen çıkmıyor 2 3 ayda bir ağda yapıorm:KK55:

Kol derisi gergin olduğu için pek acımıyor. yalnız çıkarken dik dik çıkabiliyor eğer kalınsa tüylerin limon vb şeylerle inceltmeyi deneyebilirsin o bölgeyi

cnm tuylerımın rengı acık renk ole sımsıyah degıl bı de kalın degıl cok ınce gerek yok dıye dusunuyorum ama cok uzun acaba dıyorum makaslar kessem bırazcık da ole mı gıtsem kuafore makasla kesıyodum ya da yakıyodum ben onceden :)))))))))

ocağın en küçük gözünde ateşi kısıyorum, kolumu yukarıdan tutuyorum zaten anında yanıyor:) kolum da sıcak oluyor tabi ama kendimi yakmadım yani hiç. çevremde ağdadan sonra kabaran ya da sivilcelenme gibi olan çok kişi gördüm o yüzden daha hiç ağda yaptırmadım. normalde de çok kolumda tüy yoktur ama ayda 1 felan yapıyorum bu işlemi sanırım :) komik bir yöntem, annem çok gülüyor ama pratik ve acısız bir yöntem.

benımde ılk bıyık bolgeme agdayla adırdıgım zaman sıvılce cıkmıstı ama ben hala ınatla agdayla aldıryorumalıssın dıye of kkolumda da cıkmaz ınsallah y aben kafaya koysum bu sefer bence bı kac kez cakmakla yakıyım dedım ama ben hıc tuy ıstemıyorum bı de yaktım bı kere korktum makaslşa kestım agda fıkrı de gecen bı bayan benım kuaforde aldırıyodu baktım cıllop gıbı olmus kolu canım cektı:KK52::KK52:ya ınsallah putur putur olmaz ben bı kız gormustum bı de kolu putur putur olmus agdayla aldırdıgı cok bellıydı bı de ben beyazım ama denıcem yıne de ya catlarım yoksa :KK52::KK52:

bende sir ağdayla aldırıyorum...
ama sonrasında ufak ufak beyaz sivilceler çıkıyor...:26:
bunu nasıl önlüyorsunuz pekiii?

cidden memnun musun??? pütür pütür olmuyo mu?? sonucta deriye kadar inmiyosun. yüzeyde kalıyodur dimi???

3 yıldır sirle alıyorum bazılarında azalma yada artma oluyomuş kişiyle alakalı galiba bende hiçbir fark yok ama uzayınca havaya kalkık duruyor bi türlü yatışmıyor:KK37: ama güzel yumuşacık oluyor. ilk seferinde yara yapmıştım sonra elim alıştı.. eğer beceremezsen kuaförlerde yapıyor :KK23:

cidden memnun musun??? pütür pütür olmuyo mu?? sonucta deriye kadar inmiyosun. yüzeyde kalıyodur dimi???

ben memnunum, hiç pütür pütür olmuyor. ama benim kolumdaki tüyler ince zaten. bazılarının sık ve daha kalın olabiliyor, onlarda kıl kökünden alınmadığı için sırıtabilir. benim hiç belli olmuyor. sir ağdanın kabartmayacağını bilsem onunla da kuaförde aldırabilirim şipşak alıyolar çok acıyacağını sanmam.

sir ağdayla alıyorum ince tüyler ama yinede rahatsız oluyorum kaymak gibi oluyor çıksada çok zayıf çıkıyor belli olmuyor pek.

lazer yaptırıyorum kollarıma yarın 5. seansıma gidicem ve inanılmaz bir sonuç resmen kolda kıl çıkmıyo yaa hem acısız bir işlem hemde uğraştırmıyo:KK52:

lazer yaptırıyorum kollarıma yarın 5. seansıma gidicem ve inanılmaz bir sonuç resmen kolda kıl çıkmıyo yaa hem acısız bir işlem hemde uğraştırmıyo:KK52:

cnm acısız demıssın basıları da acıyo bıraz ıgne ucu batar gıbı oluyo demıstı ( bı tanıdıgım ) kısıden kısıye fark mı edıyo acaba

arkadaslar bu ar​ada koltuk altını kuafore agdayla aldıran varmı :KK34: ??????

cnm acısız demıssın basıları da acıyo bıraz ıgne ucu batar gıbı oluyo demıstı ( bı tanıdıgım ) kısıden kısıye fark mı edıyo acaba

Canim bu lazer epilasyon icin kullanilan makineden makineye degisiyor.
Bir kac yontem var. Bazilarida acisiz.

Bende kollarimi epilasyon makinesiyle aliyorum.
Aycangulun verdigi tarihler sayesinde bazi yerlerde cikmiyor..

Canim bu lazer epilasyon icin kullanilan makineden makineye degisiyor.
Bir kac yontem var. Bazilarida acisiz.

Bende kollarimi epilasyon makinesiyle aliyorum.
Aycangulun verdigi tarihler sayesinde bazi yerlerde cikmiyor..

tesekkurler cnm ben vala mumkun degıl epılasyonla alcagımı sanmıyorum kollarımı :26:
lazere gıdıcem bakalım okul bıtsın de

X