Konu yok değerli kk üyeleri :)

Aynennn ne oldukları belli değil
ben bi zaman taaa lisede çok araştırmıştım yok içinden çıkılmıyor yani
ne gerek var öyle maceralara normal normal paşa paşa çalışır 3 kuruş kazanırım karnımı doyuruurm çok şükür
Aynen neyse buraya da taşimayalim fazla hirs iyi değildir ...

Ben biraz çalışıp geleyim sizi sevdim topiğimi buldum yihuu
size iyi sohbetler görüşürüz :KK53::KK53::KK53:

Tesekkur ederim cnm konunun konusuz olmasi iyi olmuş her telden:)))

Evet can sıkıntısından açtım dedim illa ki vardır yapacak bir şey bulamayan ben gibi konuşur vakit geçiririz dedim :KK1:

Aslinda yapacak çok şey varda kk dan yapamıyoruz ki tek zararli alişkanliğim:)))
Bağimlilik yapiyor ama yine iyi olmuş dert dinlemekten pdikolojimiz bozulacak arada böyle konusacagimiz yerler iyi oluyo

ayy kuran okuyorum bi yandan, bi yandan da burda neler konuşuyorlar acaba merakımdan geliyorum :KK1: Allahım sen beni affet :KK52::KK52::KK52::KK52:

ayyyyy alllah senin iyiyligini versin canımm yaaa =))))

Ben biraz çalışıp geleyim sizi sevdim topiğimi buldum yihuu
size iyi sohbetler görüşürüz :KK53::KK53::KK53:

hadi bakalaım cnım çalışta gelll :KK1:

Aslinda yapacak çok şey varda kk dan yapamıyoruz ki tek zararli alişkanliğim:)))
Bağimlilik yapiyor ama yine iyi olmuş dert dinlemekten pdikolojimiz bozulacak arada böyle konusacagimiz yerler iyi oluyo

aynnn yaa ben işyerindeyim ama burya gelmekten hiçbişey ypamıyorummm =)))

onu da yazıp kaçayım o zaman
ankara ben
ben de okuyorum üniversitede ama bir dersim kaldı bitecek inşallah bu dönem :)

hmmm anladım canım valla size tavsiyem kızlar okuyanlar aklınız varsa okuyun bebişlerim

Iyiyim tesekkurler sen nasılsın peki

alllaha şükür iyiyim bende

Yasoommm sende mi burdasin tatlim ne guzel bende kalkip bi okusam bu kk biraksada:)))

Esra sesin ciksin kiz...

öyle bi yazıp bırakmak yokkk kızlarrrr =))) artıkkk burssı bizim topigimiz:KK52:

X