Konya'da Hastane ve Kadın Doğumcu Arıyorum

gelinciK8787 tşekkürler cevabın için, henüz özel msj yazamadığım için :) buradan yazıyorum. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bebeğini...

ben başkente karra verdım..cok mükemmel değil amatıp fakültesı ayarında sonuçta

Ben hamile olduğumu öğrendiğimden beri Farabi hastanesinde Mehmet BARDAKÇIya gidiyorum. Kibar ve ilgili bi doktor... Özel hastane olduğu için normal doğum konusunda tutumundan korkuyordum ama son gittiğimde bana böyle giderse normal doğum yapabileceğimi ve genelde zayıf bayanların daha rahat normal doğum yaptığını söyledi. Tavsiye ederim:)

ben iki çocuğumuda özel büyükşehir hastanesinde dünyaya getirdim.
birinci doğumumu nihal demirköprülü hanımla ikinci doğumumu ayşe gönenç hanımla yaptım, iki doğumda da ne hastane nede doktorlarla ilgili en ufak bi sorun yaşamadım. doktorların ve hastane personelinin ilgisi gerçekten mükemmel kesinlikle tavsiye ederim...

merabalar ben konyada yaşıyorum
bir yıldır bebek için tedavi görüyorum. konya hospitalda aysel hanıma gidiyodum . doktorumdan memnundum. bu ay benden rahim filmi istedi fakat bizim cihaz yok başka hastanede çektir bana getir dedi. iki haftadır konyadaki bütün özel hastaneleri arayıp randevü almaya çalıştım. bir türlü olumlu cevap alamadım. en son dedim ki doktoru hastaneyi değiştireyim. özel selçukluda güler hanıma gittim. beni muayene etti tahlil falan yapmadı. bana serophone dostinex falan yazdı. üç ay bunları kullan üç ay sonra gel dedi.ne bir tahlil ne bir kontrol istedi. ilaçları nasıl kullnacağımı tarif ederken odaya iki kişi geldi. onlarla sohbet etti. alışveriş yaptı. onları uğurladı sonra bana döndü... ben tabi ki ilaçları almadım.
medline da sema hanıma gitmeye karar verdim artık.

merabalar ben konyada yaşıyorum
bir yıldır bebek için tedavi görüyorum. konya hospitalda aysel hanıma gidiyodum . doktorumdan memnundum. bu ay benden rahim filmi istedi fakat bizim cihaz yok başka hastanede çektir bana getir dedi. iki haftadır konyadaki bütün özel hastaneleri arayıp randevü almaya çalıştım. bir türlü olumlu cevap alamadım. en son dedim ki doktoru hastaneyi değiştireyim. özel selçukluda güler hanıma gittim. beni muayene etti tahlil falan yapmadı. bana serophone dostinex falan yazdı. üç ay bunları kullan üç ay sonra gel dedi.ne bir tahlil ne bir kontrol istedi. ilaçları nasıl kullnacağımı tarif ederken odaya iki kişi geldi. onlarla sohbet etti. alışveriş yaptı. onları uğurladı sonra bana döndü... ben tabi ki ilaçları almadım.
medline da sema hanıma gitmeye karar verdim artık.

Sakın güler hanıma gitme aynısını banda yaptı hiçmi hiç ilgisiz
sema hanıma git o benimde eski doktorum bende yıllardır bebek sahibi olamadım
sema hanım biraz sert ama işini iyi yapıyor
eğer nasip olursa bayramdan sonra ben yine başlayacağım inşallah bi aksilik olmasa
belki görüşürüz orada:KK1:

Sakın güler hanıma gitme aynısını banda yaptı hiçmi hiç ilgisiz
sema hanıma git o benimde eski doktorum bende yıllardır bebek sahibi olamadım
sema hanım biraz sert ama işini iyi yapıyor
eğer nasip olursa bayramdan sonra ben yine başlayacağım inşallah bi aksilik olmasa
belki görüşürüz orada:KK1:

sema hanıma ben doğum evindeyken de gitmiştim. bence sert değil. beni rahatlattı sağolsun. hem işini iyi yaptıktan sonra canım cicim demese de olur. inşallah sana bana isteyen herkese Allah nasip etsin evlat sahibi olmayı:emir_bebek:... belki görüşürüz güzel olur:KK3:

Son düzenleme:
sema hanıma ben doğum evindeyken de gitmiştim. bence sert değil. beni rahatlattı sağolsun. hem işini iyi yaptıktan sonra canım cicim demese de olur. inşallah sana bana isteyen herkese Allah nasip etsin evlat sahibi olmayı:emir_bebek... belki görüşürüz güzel olur:KK3:

evet bende doğum evindeyken gitmiştim iyi bi kadın güler den kat be kat iyi:KK1:
şimdi yani yakın zamanda eğitim araştırmda zeynep hafiza inal e gidiyordum
bi bak şekerim canım cicim bidaha bak afedrsin bi kö..k kesiliyo çok yoğun ama baştan sağma iş yapıyor
ama oradaki endokrin bölümü hocamdan çok memnunum cevdet beyden :KK24:
ben ilçesinden geliyorum aramız arabayla yolcu arabasıyla 45 dakika oradan öteyede 2 dolmuşla gidiyoruz
allahım bu yolda emeklerimizi boşa çıkarmaz inşallah tüm isteyenlere verir
sen kaç yıllık evlisin hiç gebe kaldınmı ?

Merhaba
Kızlar bende güler Hanım'a gittim hemde tavsiye üzerine
Gebeliği düşünüyordum ozaman ilk tahlil kontrollerimi o yaptı
Bana süt hormonun yüksek dedi tahlil sonucunda gerçekten yükselmiş ama
Bu hormon herzaman ölçülmemiz adetliyken ölçülmesi lazım dedi şimdiki doktorum
Hemen bırak dedi ağrı kesici bile kullansan korun dediki hormon ilacı daha ağır ilaç düşünün artık
Bende memnun kalmadım anlayacağınız ama giden ve memnun kalan var ona bişey diyemem

evet bende doğum evindeyken gitmiştim iyi bi kadın güler den kat be kat iyi:KK1:
şimdi yani yakın zamanda eğitim araştırmda zeynep hafiza inal e gidiyordum
bi bak şekerim canım cicim bidaha bak afedrsin bi kö..k kesiliyo çok yoğun ama baştan sağma iş yapıyor
ama oradaki endokrin bölümü hocamdan çok memnunum cevdet beyden :KK24:
ben ilçesinden geliyorum aramız arabayla yolcu arabasıyla 45 dakika oradan öteyede 2 dolmuşla gidiyoruz
allahım bu yolda emeklerimizi boşa çıkarmaz inşallah tüm isteyenlere verir
sen kaç yıllık evlisin hiç gebe kaldınmı ?

ben de ilçede oturuyorum. ben de medline a gitmek için tramvay artı dolmuş kullanıyorum ama şimdiilik sema hanımda karar kıldım.
ben iki yıllık evliyim hiç gebe kalmadım. bi yıl korundum... öyle işte. sen hiç gebe kaldın mı

merhaba
kızlar bende güler hanım'a gittim hemde tavsiye üzerine
gebeliği düşünüyordum ozaman ilk tahlil kontrollerimi o yaptı
bana süt hormonun yüksek dedi tahlil sonucunda gerçekten yükselmiş ama
bu hormon herzaman ölçülmemiz adetliyken ölçülmesi lazım dedi şimdiki doktorum
hemen bırak dedi ağrı kesici bile kullansan korun dediki hormon ilacı daha ağır ilaç düşünün artık
bende memnun kalmadım anlayacağınız ama giden ve memnun kalan var ona bişey diyemem

bende bu ay konya ya taşınacağım .kime hangi doktora gideceğimi bilemiyorum .buradaki yorumların faydası çok ama kafam da karışmadı değil .bana da yardımcı olursanız çok sevineceğim .normal istiyorum ,bir de hastane çok temiz olmalı en önemli kriterlerim bunlar :KK43:

ilk hamilelğimde doktorum Ali Acar'dı..çoook memnun kalmıştım...benim bazı sebeplerden ötürü sezeryan oldu... ameliyatıımın ertesi günü hastaneden çıktım..çok rahattım..çıktığım gün evde dolanmaya başlamıştm..Ali Acar'ın muayenehanesi sürekli kalabalık,ve kontrolden sonra doktoru dinlemek için beklemekte bir o kadar zor...Ali Beyde çok sıra bekleme olduğu için gitmeye üşeniyorum şimdilik..
şuan Farabi'de Suna Hanıma gidiyorum.. Henüz iki kere gittim şimdilik memnunum çok şükür, bakalım hayırlısı..
Farabi muayene ücreti 40tl.
Ali Acar'ı 130 olduğunu duydum ama emin değilim sadece duydum..

bende bu ay konya ya taşınacağım .kime hangi doktora gideceğimi bilemiyorum .buradaki yorumların faydası çok ama kafam da karışmadı değil .bana da yardımcı olursanız çok sevineceğim .normal istiyorum ,bir de hastane çok temiz olmalı en önemli kriterlerim bunlar :KK43:

Ben başkent hastanesine gidiyorum odaları temiz ama benimde ilk doğumum olacak inşallah oyüzden başkenti tavsiye edebilirim
Sana en azından ilgileniyorlar hemşireler bile ilgili şimdilik memnunum

merhaba arkadaşlar foruma yeni üye oldum. 5 haftalık hamileyim. konyada oturuyorum ve selçuklu hastanesinden nil hanıma muayene oldum. doktorum iyi ama hastane pahalı geldi. başka hastaneleri araştıracam sizlere de danışmak istedim konyadan bildiğiniz iyi bir kadın doğumcu var mı? başkent, konya hospital, vakıf , büyükşehir hastaneleri hakkında bilgisi olan var mı?

meraba ben 17 haftalık hamileyim konyada cok hastane araştırdım kafam çok karıştı arkadaş tavsiyesiyle şimdi özel binkonut tıp merkezinde hayrinisa hanıma gidiyorum dokturumdan memnunum ayrıca muayene ücreti 20tl fiyatı uygun çok ilgili güler yüzlü cana yakın biri gitmek istersin belki

Ben başkent hastanesine gidiyorum odaları temiz ama benimde ilk doğumum olacak inşallah oyüzden başkenti tavsiye edebilirim
Sana en azından ilgileniyorlar hemşireler bile ilgili şimdilik memnunum

meraba cok hastane araştırdım bende söyledigin hastane bana cok yakın olmasına ragmen ama gitmedim başkent hastanesini hic iyi duymadım akrabam ceylan hanıma gitti memnun kalmadı çok da pahalı ayrıca bilgin olsun

ben de ilçede oturuyorum. ben de medline a gitmek için tramvay artı dolmuş kullanıyorum ama şimdiilik sema hanımda karar kıldım.
ben iki yıllık evliyim hiç gebe kalmadım. bi yıl korundum... öyle işte. sen hiç gebe kaldın mı

Benim tickerimda yazdığı gibi 7yıl 10 ay 21 günlüğüm kuzum
kusura bakma yazını yeni gördüm:KK14:
evet geçen sene bi tane düşüğüm oldu :KK59::KK59:
doktora gittiğimde yani güler hanıma gittiğimde gebeymişim ama işte ilgisizlik var ya hani:63:63:
işte böyle inşallah seninde benimde tüm isteyenlerin olur hayırlısı ile:emir_bebek::emir_bebek:

X