Konya'da Hastane ve Kadın Doğumcu Arıyorum

Merhabalar,
Konyadayım bebek istiyoruz Bekarken Ayla Hanıma gidiyordum Başkent hastanesinde. Şimdi doktorum Antalyaya gitmiş. Polikistikover teşhisi konmuştu. Konyada, bayan kadın doğum doktoru tavsiyelerinize acil ihtiyacım var. Son reglim 10 Marttı şimdi 5 gün geçti ama paket test negatif çıktı.
Acil önerilerinizi beklemekteyim.
Teşekkürler

Slm.15 haftalık gebeyim.medicana ya gidiyodum ama dr değiştirmeye karar verdim.hemşireyim ve pek çok arkadaşım medline da fuat beyi önerdi.dün gittik çokta memnun kaldık.kafama takılan en büyük soru doğum servisi.medicana konforlu bi hastane ama medline daha eski geldi bize.medline da doğumla ilgili bilgisi olan var mı?

bayanlar merhaba:KK31: bnde konya medline fuat demir'e gidiyorum, doktorumdan çok memnunum ancak normal doğum konusundaki yaklaşımını merak ediyorum. Benim için çok erken biliyorum onun içinde kendisine soramadım,ama fuat demire gidip normal doğum yapanlar var mı? yani Allah izin verirse normal doğum yapmayı istiyorum. Sizlerden bilgisi olanlar varsa yardımcı olursa sevinirim.....
Siz doğum yaptınız mı bende fuat beye gittim

Merhaba, hayır daha gerçekleşmedi doğumum, başlamasını bekliyoruz bakalım.
Hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin rabbim.dün en üst kata çıkıp baktık.2 tane sancı odası birde doğum odası gördük.odalara girmedik tabi.siz araştırdınızmı.dr bey doğumlara geliyo dendi doğrumu

Hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin rabbim.dün en üst kata çıkıp baktık.2 tane sancı odası birde doğum odası gördük.odalara girmedik tabi.siz araştırdınızmı.dr bey doğumlara geliyo dendi doğrumu
Amin, cümlemiz bebişimize sağlıkla kavuşalım inşallah.☺️ Ben 31.haftadan beri erken doğum riski taşıyordum ki çok şükür o dönemi atlattık. 31+5de 3gün hastanede yattım.Evde kasılmalarım başlayanca, cepten telefonla doktoruma ulaştık ve hastaneye geçin nst çektirin gelirim hemen dedi ve geldi. Kendi muayene etti, isterden seni sevk edeyim dedi. Çünkü kasılmalarım doğum Sancısı gibiydi ve durdurulmama ihtimali vardı.sevk etme isteği ise bebek yoğun Bakım ünitesi olmamasıydı. Ama ben Tevekkül ettim ve tedavi olalım olası durumda düşünürüz dedim.çünkü Fuat bey gerçekten bana benim için Endişe ettiğini hissettiren ve bunun için elinden geleni yapacağına güvendirdi beni. Tabi bu benim görüşüm tamamen. Ayrıca genelde hep iyi Şeyler duydum Dr. Hakkında. Doğumlara eğer şehir dışında değilse tabi ki kendi giriyor. Burada yatış süremde Hastanedeki herkesin çok nazik ve ilgili OLDUĞUNU gözlemledim. Evet medicana ya göre eski bir hastane ama olanakları gayet iyi. Doğum haneyi ve Sancı Odası'nı gördüm yani daha önce görmediğim bi yer olduğu için bana gayet normal geldi.umsrım yardımcı olmuşumdur. Bende çok araştırdım iyikide ona gitmişim dedim.aklınızda başka soru varsa elimden geldiğince cevap veririm.

Amin, cümlemiz bebişimize sağlıkla kavuşalım inşallah.☺️ Ben 31.haftadan beri erken doğum riski taşıyordum ki çok şükür o dönemi atlattık. 31+5de 3gün hastanede yattım.Evde kasılmalarım başlayanca, cepten telefonla doktoruma ulaştık ve hastaneye geçin nst çektirin gelirim hemen dedi ve geldi. Kendi muayene etti, isterden seni sevk edeyim dedi. Çünkü kasılmalarım doğum Sancısı gibiydi ve durdurulmama ihtimali vardı.sevk etme isteği ise bebek yoğun Bakım ünitesi olmamasıydı. Ama ben Tevekkül ettim ve tedavi olalım olası durumda düşünürüz dedim.çünkü Fuat bey gerçekten bana benim için Endişe ettiğini hissettiren ve bunun için elinden geleni yapacağına güvendirdi beni. Tabi bu benim görüşüm tamamen. Ayrıca genelde hep iyi Şeyler duydum Dr. Hakkında. Doğumlara eğer şehir dışında değilse tabi ki kendi giriyor. Burada yatış süremde Hastanedeki herkesin çok nazik ve ilgili OLDUĞUNU gözlemledim. Evet medicana ya göre eski bir hastane ama olanakları gayet iyi. Doğum haneyi ve Sancı Odası'nı gördüm yani daha önce görmediğim bi yer olduğu için bana gayet normal geldi.umsrım yardımcı olmuşumdur. Bende çok araştırdım iyikide ona gitmişim dedim.aklınızda başka soru varsa elimden geldiğince cevap veririm.
Çok tşk ederim.

kesinlikle Fuat hocayı tavsiye ederim ilgili bir doktor.ben de bu hafta sezeryanla doğum yapacağım.doktorun peşini bırakmayın derim :)

Kızlar Merhaba Konya da devlet hastanelerinde epidural normal dogum yapan varmı????

İstanbul Kadıköy Devlet Hastanesi'nde yapılıyormuş, Google'da epidural doğum neymiş diye aratınca Kadıköy Devlet Hastanesi'nin reklamı çıkmıştı en üstte :) Ordan okumuştum. Konya'da ben de bilmiyorum ama duyarsam haber veririm burdan.

Merhaba arkadaslar bende özel selcukda rengin hanıma gidiorum cok tatlı ve ilgili bi bayan.kafamı karıstıran sey hastane ortamı.küçük olduğunu biliorum ama temizlik konusunda bilgim yok. Fikri olan varmı?

X