Küçük ev mi seversiniz,büyük ev mi?

hayalim 6 odalı + yatak odasında giyinme odasınında olduğu bir ev...

Ben büyük ev isterdim ama öyle han gibide değil ...6 oda artı giyinme odası ebeyn banyosunun bulunduğu salonun geniş eşyaların ferah görüneceği diğer odalarının normal büyüklükte oldugu bir evim olsun daha ne isterim ... Mobilyaları herkesin aksine koyu isterim zaten koyuda kaydirigubbakcemile3 evet çok tozlanıyor ama açık renk sevmiyorum napim küçük evde eşyalar tıkış tıkış duruyor her ne kadar kutu gibi v.b ifadelerle şirin gösterilsede hiç hoşuma gitmiyor benim şimdiki evim 165 m kare çok küçük geliyor eşyaların çoğu balkonda fazla eşyaları koyabileceğim bi odam bile yok büyük evim olsunda ben temizlerim ya sorun temizliği olsun sempatiksalakcinni

büyük ev çok sevmiyorum
temizliğide çok zor oluyor
oturduğum ev130 m2
çok şükür planıda güzel yatak odaları arka tarafta girişte mutfak ve salon var
dumleks evleri bende sevmiyorum

bahçeli küçük bi evim olsun isterimmm:Saruboceq:

istediğim eşyalar eve sığsın
şekli şemali düzgün olsun en az bi balkonu olsun
mümkünse arakat olsun
hakkıyla olcaksa 90 m2 de olur
çok büyük ev bana fazla gelio şuan iki kişi için
ama ilerde çocuklarla falaln 130 m2 civarı en az gerek gibi
hayalimdeki eve gelirsek bahçesi olan müstakil bi ev bahçesinde havuzu e salıncağı olsun
inşallah Allahım nasip eder

şu an ki evim 125 m2 kare iki kişiye anca yetiyo çocuk olsa ve küçük vede otursam ne yaparım bilmem
ama şöle üst dublex üst katındada şöle manzaralı b tersaım olsun isterdim yaniiii sempatiksalakcinni

Kirada oturduğum evler hep 120 metre kareydi. temizlemek zordu yahu akşama dek işin bitmezdi. Dua ettim Allah'ım bir evim olsun ama kutu gibi. Allah dualarımı kabul etti. 80 metre karelik minnacık bir evim oldu.ışim en fazla 3 saat sürüyor ohh . Ama hayalim müstakil bir ev hanımlar. Hayvanları ve bahçeyi çok severim ben.kendi sebzemi kendim üretmek isterdim :KK43:(Allah herkesin gönlüne göre versin.Kiracılık zor. Kirada olan arkadaşlarım varsa Allah yardımcınız olsun.

vallah kac gündür bende bunu düsünüyorum nisanliyim, nisanlimin ailesi beni basta ayni eve istemisdi babamlarda bende karsi cikdik olmaz dedik, nisanlimla senelerce sabrettik bir evimiz olsun diye hayaller kurdukk simdi allaha sükür evimizi yapiyolar ama aklimi karistiran sifirdan ev yapcaklar iki kisiyiz 150 m 2 yapmaya karar verdiler bende dedim bari ozaman 4 arti 1 yapin hani en azindan odalar genis olsun nisanlim diyor 5 1 cikar ordan ay ben napim okadar büyük evi kutu gibi olsun simsicak bir yuvamiz olsun yeter gerci allahima sükürler olsun ilerde cocuklar olunca rahat olur ama simdi bn o fazla odalari neyle doldurcam :d

Tabii ki buyuk ev.
Ev kucuk olunca salona klima takmaya gelen gorevli bile soruyo "abla bura evin salonu mu ?" diye.

ah para olsa biliyorum nasıl bi olacağını ama kız hi küçük ev sevilirmi ev dediğin şöyle ferah geniş olmalı

X