Kullanmadığımız Parfümleri takas yapalım

selam kızlar... jadore var bende.. 30 ml. daha kutusunu bile açmadım... eşim daha önce almıştı hediye olarak... ben sevemedim kokuyu bitürlü.. k.pederim yurtdışından almış aynı kokuyu... çok üzüldüm gerçekten... ya birisine hediye etcem yada burda takas yaparım bilmiyorum. yazık günah bozulmasın ya birisinin işine yarasın bare... 53 euro yazıyo kutunun üstünde.. hypnotic posien, amor, eden olabilir.. eden i kullanmadım ama bi arkadaşım versiyonunu kullanıyodu seneler önce hoş bi koku diye hatırlıyorum... neyse bişey çıkacağını pek zannetmiyorum ama yinede yazim dedimm. haa bu arada kokular kesinlikle orjinal olmalı tabii...
çok tutucusun canım ya... o saydıklarının dışındakıler olmazmı yanı takas ıcın.. hem umutsuz olma cıkar bıseyler...vereliniortak

valentıno nası bı koku... gecen gun denedım ama tam anlayamadım.. cok koku denedıgım ıcın.. baharatlı cıcek dedı gorevlı... ındırımdeydı

çok tutucusun canım ya... o saydıklarının dışındakıler olmazmı yanı takas ıcın.. hem umutsuz olma cıkar bıseyler...vereliniortak

canım tabiki olabilir ama kokuyu bilmem lazım... hoşuma gitmeyen bi koku olmasını istemem doğal olarak... burda yazan kokuları not alıcam. dışarı çıktığım zaman parfümeride kokularına bakarım:)

melix naapıorz şimdi... 212 nin kapagı yok ama... cunku onlar ıkılı satılıyor ya 50 50 ml 2 sıse.. arkadasla bolusmustuk sıselerı 2 tane oldugu ıcın.. kapak .. daha doorusu yva gıbı bı bolmesı var 2 taraflı... ıste o kısım yok.. tamam dersen bende gonderme ıslemlerıne baslarım... tel numaranı ozele yazarmısın tekrar..bide postanenın adı cemalpaşaydı sanırım... orasımı olsun...

şişşş kızlar bendeki pink sugarı unutmayınız lütfen zemuszemus bir de ek olarak Yves Rocher-dağ çileği kokusu var o da 100 ml ydi kalan 70 ml:roflol:

canımcım özel mesaj kutun doluymus gıtmedı yaww bi temizlik yap bacım mesaj kutundayerimseniben

yaptım temızluk..... tehlıkelıymıs senın koku.. arı falan :))))) ben hala avatar yazısını koyamadım... resım koyamadım.. oy oy oyy

canım valla bildiğin çilek kokusu canm,hiçbi katkı yok içinde,hatta 1-2 defa sıktım dışarı çıktım arılar üşüştü:roflol:

oooo harbi tehlikeli arımı dedin hemide ben gibi alerjik birine ıykkk yok almıyım kalsın sokulmak istemiomm bennnkaydirigubbakcemile3

forumda çok kişi var ... ama kimse bişey yazmıyo bazen hiçbir topiğe...okuyup kaçıomusunuz millet..

forumda çok kişi var ... ama kimse bişey yazmıyo bazen hiçbir topiğe...okuyup kaçıomusunuz millet..:eek:lmaz:

X