Kullanmadığımız Parfümleri takas yapalım

Aa ayrıca bir de Jean Paul Gaultier Madame var 100 ml EDP çok güzel ve kalıcı bi koku, sadece 2-3 kez sıktım

jean paul a karşılık ne istersin canım? bende olanları yazmıştım önceden.bendekilerden istediğin bişey varsa takas yapabiliriz
parfümlerime ek olarak birde marks & spencer ve avondan banyo köpüklerim ve duş jellerim var tabiki bunlar hiç kullanılmadı.

gitti gidiyorda bu tip parfümler satışta ama ben bu forum üzerinden satışı doğru bulmuyorum.istismara açık.

sarah jessıca parker covet 90ml
valentıno absolu 90ml
celvın cleın secret obsessıon 30ml
body shop nerolı jasmın 50ml simli hıc kullanılmadı...
lanvın rumeur rose2 90ml takasta...... mademebathory nıght poison a karsılık ne ıstersın...bendekılerın hepsı orjınal....

orjınal..kardesım amerıkadan getırdı...body shop taksım beyoglu magazasından... ama sen 2 uru ne 1 urun mu takas ıstıyorsun...anlamadım...kesınlıkle orjınal...kutusu duruyor...bandrollu..ista

orjınal..kardesım amerıkadan getırdı...body shop taksım beyoglu magazasından... ama sen 2 uru ne 1 urun mu takas ıstıyorsun...anlamadım...kesınlıkle orjınal...kutusu duruyor...bandrollu..ista

Evet 2 ürüne bir ürün demiştim, çünkü fiyat olarak denk değil biliyorsun cnm, birde orjinallik kutu ve bandrolle belli olmuyo cnm artık kutulu bandrollü sahte parfümde üretiyolar, pek güvenemiyorm =/

amerıkadan magazadan alındı... guvenılır bı magaza.. sahte kullanıcak olsam burda alırım.. taa amerıkalardan yormam kardesımıı.. benım sıparıslerım ıcın bısuru ugrasıyor zaten....taksim de degısım yaparsak yuzyuze gorurssun hem parfumu...

Cacharel Amor Amor 100 ml sadece 1 kere sıkıldı sadece
Christian Dior Midnight Poison 100 ml EDP 1 kere sıkıldı
Chanel Coco Mademoiselle 100 ml EDP görüldüğü gibi sadece 30 ml kaldı
Jean Paul Gaultier Madame 100 ml 1 kere sıkıldı

i270.photobucket.com/albums/jj105/melancholienocturne/DSC_0049-3.jpg

linki browserınıza kopyala yapıştır yaparak resimlerine bakabilirsiniz parfümlerin

merhaba malice,
ya benim narciso arkadaşımda kalmıştı,aldım ondan bugün,baya bi gitmiş,siz isterseniz başka biriyle takas yapın olur mu?kusuruma bakmayın nolur

jean paul a karşılık ne istersin canım? bende olanları yazmıştım önceden.bendekilerden istediğin bişey varsa takas yapabiliriz
parfümlerime ek olarak birde marks & spencer ve avondan banyo köpüklerim ve duş jellerim var tabiki bunlar hiç kullanılmadı.

lolita lempicka parfüme deodorant var baskada takaslık bayan parfümüm yok canım.

kıslar merhaba.. ben daha çok yeniyim buyda.... benim de bişilerim var belki işinize yarar... yazayım da bi bakın.....body shop(hediye boyu 10 ml) , avon simple elements meadow dew birde avonun öneki zamanlardaki parfümlerinden ındıvıdual blue

X