kürtajdan sonra hemen hamile kalanlar ve kalmak isteyenler

O ilacı bende kullanmistim üç gun kullanip biraktim. Rahimdeki kalintilari atmaya yariyor rahmi temizliyo kisacasi.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Prospektusunde hem kanama durdurucu hemde rahim kasilmasina yardimci deyince kafam karisti bende 3 gun kullanip birakicam insallah normale donerim bende en kisa zamanda

Kizlaaaar :KK43: ben cok hastayim yaaa yaz nezlesi olddum. Oksuruk bogaz agrisi burun akmasi hapsirik goz yasarmasi heeepsi var. Kafami kaldiramiyorum valla ne yapicam ben.????

Gecmis olsun canim,bol bol dinlen c vitamini al olmadi doktora git mutlaka,bende merak etmistim yoksun diye.

Kizlar sogan kuru cidden faydali cildim parladi akintilarim kesildi temizlendi resmn seffaflasti bugunde ovulasuon testi yaptim cift cizgiyi yakaladim bu iki gunu iyi degerlendirmm gerek rabbim yardimcimiz olsun bna dua edin nokur su mubarek gunlerde

Kizlar sogan kuru cidden faydali cildim parladi akintilarim kesildi temizlendi resmn seffaflasti bugunde ovulasuon testi yaptim cift cizgiyi yakaladim bu iki gunu iyi degerlendirmm gerek rabbim yardimcimiz olsun bna dua edin nokur su mubarek gunlerde

Canım inşallah önümüzdeki ay iyi haberlerini alırız. Allah hayırlısıyla sağlıklı Bir bebek hepimize nasip etsin. Aslında bende soğan kürünü yapmayı düşünüyorum ama uğraştırıyor gibi geldiği için henüz başlamadım :)

Yok canim olmadim 27 haziran gecesi oldum kurtaj simdiye kadar kanamam devam etti dun ve bugun kesilir gibi oldu verdigi ilctanmidir anlamadim ismi METILER kullanan varmi kizlar anlamadim bu ne ilaci

bana sadece antibiyotik ve ağrı kesici verdi canm ağrım olmadıgı için onu hiç kullanmadm antibiyotik 5 günlüktü ve kanamam hiç yok 2 gün söktürücü ilac verdi o da azıcık bişi söktürdü artık adetle sökülür heralde anlamadm bende

bana sadece antibiyotik ve ağrı kesici verdi canm ağrım olmadıgı için onu hiç kullanmadm antibiyotik 5 günlüktü ve kanamam hiç yok 2 gün söktürücü ilac verdi o da azıcık bişi söktürdü artık adetle sökülür heralde anlamadm bende

Allahim ne zor bir durummus ya olmsi dert olmamasi dert :KK43:

Akinti artisi yapiskanli uzayan sekilde ve yumurtmama testiyle anlaybiliriz arti gogus dolgunlugu oluyo ve tek tarfli kasik agrisi bende ole olmustu

Bendeki belirtilerle boyle oluyo canim elimizden geldigince dikkt edip değerlendirme ye calisiyrum

benim de gogsum acimiyor canim ayni senin anlattığın gibi. Ama kanda cikiyor diye biliyorum ben 2 icinde olmazsam bende test yaptiracagim canim cok merak ediyorum. Canim benim idrarsa bile 0 lanmis. Kanda %100 cikar diye düşünüyorum. Aklına hic kotu seyler getirme stres yapma bence, insallah vardir ama yoksa da hakkimizda hayırlısı. Gelecek ayi bekleriz en kisa zamanda kavusuruz bebeklerimize insallah

Merhaba tatlim sana bir kac sey sormak istiyorum bugun 27 gun benim kurtaj olali,regli oadim hala goguslerimde hassasiyet yok regl olurken bile hassasiyet olurdu,sadece kasik larimin alt kisminda bir kimilti kucuk kucuk batmalar var onceki hamileligimdeki gibi,Hayirlisini istiyorum Allahimdan tabiki bebekte istiyorum,sendeki belirtiler nelerdi kurtaj sonrasi hamilelikte?

Yok canim olmadim 27 haziran gecesi oldum kurtaj simdiye kadar kanamam devam etti dun ve bugun kesilir gibi oldu verdigi ilctanmidir anlamadim ismi METILER kullanan varmi kizlar anlamadim bu ne ilaci

Merhabalar, eger yanlis anlamazsaniz ve aciniz tazelenmezse size birsey sormak istiyorum. Kurtaj oncesinde kanamaniz oldu mu? Yoksa doktorunuz mu karar verdi. Benim 5 gundur kanamam var, son iki gundur regl agrisina donustu. Dr kontrolum ayin 31inde, kendisi kurtaja karar verecek ama bu surede bunu vucudun atma ihtimali nedir acaba? Sizin bu sureci nasil yasadiniz. Eger cok ozel olmayacaksa benimle patlasabilirseniz cok sevinirim. Tekrat gecmis olsun. Allahim en kisa zamanda bebeginize kavustursun.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhabalar, eger yanlis anlamazsaniz ve aciniz tazelenmezse size birsey sormak istiyorum. Kurtaj oncesinde kanamaniz oldu mu? Yoksa doktorunuz mu karar verdi. Benim 5 gundur kanamam var, son iki gundur regl agrisina donustu. Dr kontrolum ayin 31inde, kendisi kurtaja karar verecek ama bu surede bunu vucudun atma ihtimali nedir acaba? Sizin bu sureci nasil yasadiniz. Eger cok ozel olmayacaksa benimle patlasabilirseniz cok sevinirim. Tekrat gecmis olsun. Allahim en kisa zamanda bebeginize kavustursun.

Merhaba bence doktoruna gitmelisin hemen,dusuk yapmak sancili ve uzun surebilir,pisikolojin icin kurtaj en mantiklisi yada doktorun ne uygun gorurse,dusukten sonrada kurtaja alabiliyolar parca kalma ihtimaline karsi yani kurtaj olman gerekebilir dusukten sonra,benim 20 gun once belliydi alinacagi kalp atisi alamadik ama direttim ben kalp atisi alabiliriz diye bekledim,son iki gun lekelenmem baslamisti ve karar verdim kurtaj olmaya kurtaj deyince korkma sakin kalem buyuklugunde bi cihazla aliyolar ve uyutuluyorsun tabiki sor herseyi doktoruna oncelikle,Allah sabir versin gecmis olsun cok.

Merhaba bence doktoruna gitmelisin hemen,dusuk yapmak sancili ve uzun surebilir,pisikolojin icin kurtaj en mantiklisi yada doktorun ne uygun gorurse,dusukten sonrada kurtaja alabiliyolar parca kalma ihtimaline karsi yani kurtaj olman gerekebilir dusukten sonra,benim 20 gun once belliydi alinacagi kalp atisi alamadik ama direttim ben kalp atisi alabiliriz diye bekledim,son iki gun lekelenmem baslamisti ve karar verdim kurtaj olmaya kurtaj deyince korkma sakin kalem buyuklugunde bi cihazla aliyolar ve uyutuluyorsun tabiki sor herseyi doktoruna oncelikle,Allah sabir versin gecmis olsun cok.

Paylasimlariniz icin cok tesekkur ederim. Doktorum ile telefon ile konustum. Hayatimi etkileyecek ve bayiltacak kadar bir kanamam olmadigi surece 31 ine kadar bekleyebilecegimizi soyledi. Surec dedi, progestana devam etmemi beni rahatlatabilecegini soyledi. Sanirim bayram donusu dediginiz gibi yapacagim. Size de sabirlar ve en kisa zamanda guzel haberler almanizi dilerim.

Kizlaaaar :KK43: ben cok hastayim yaaa yaz nezlesi olddum. Oksuruk bogaz agrisi burun akmasi hapsirik goz yasarmasi heeepsi var. Kafami kaldiramiyorum valla ne yapicam ben.????

slm bende geçen perşembe kürtaj olmak zorunda kaldım ilk gebeliğimdi boş gebelik dedi doktor tekrar hemen hamile kalmak istiyorum korunmak istemiyorum kürtajdan sonra gebe kalmak zorlalşıyor mu

Yok cnim ne demek tabikide sorabilirsin bu arada cook gecmis olsun canim benim hic kanaamam olmdi kurtjdan once kalp atisi duyulmdi benim bebeklerimin onceki kontrolumde duymustum sonrasinda durdugu icin hemen kurtja aldilar hic beklemedim cunku ikiz olduklri icin beni zehirleme ihtimalim vardi :KK43: senin dusuk belki basldigi icin kendiliginden atmani bekliyodur parca kalirsa kurtaja alir ama canim anestezisiz sakin kurtaaj olma sallanirsin can acimasiylaa rahmine zarar verebilir insaallah tez zamaanda hepimiz kavusuruz canim yvrularimiza

Yok cnim ne demek tabikide sorabilirsin bu arada cook gecmis olsun canim benim hic kanaamam olmdi kurtjdan once kalp atisi duyulmdi benim bebeklerimin onceki kontrolumde duymustum sonrasinda durdugu icin hemen kurtja aldilar hic beklemedim cunku ikiz olduklri icin beni zehirleme ihtimalim vardi :KK43: senin dusuk belki basldigi icin kendiliginden atmani bekliyodur parca kalirsa kurtaja alir ama canim anestezisiz sakin kurtaaj olma sallanirsin can acimasiylaa rahmine zarar verebilir insaallah tez zamaanda hepimiz kavusuruz canim yvrularimiza

İnsallah en kisa zamanda kavusuruz :) benim en son Dr. kontrolumde ilk defa kalp atis hareketlerini gorduk :KK43: fakat ayni gun lekelenmelerim cok artti ve kanamam oldu. Ben ilk gunden beri gunde toplam 600 mg progestan iciyordum. Yani kanama olmamasi bekleniyordu :KK43: Dr bu halde kurtaj yapamam dedi, cok az da olsa bir sansi olabilir dedi. Ama :KK43:( maalesef daha da artarak benim kanamalar devam etti. Herseyin hayirlisi diyerek dua ediyorum. Hepimiz icin hayirli ve saglikli evlatlar diliyorum.

İnsallah en kisa zamanda kavusuruz :) benim en son Dr. kontrolumde ilk defa kalp atis hareketlerini gorduk :KK43: fakat ayni gun lekelenmelerim cok artti ve kanamam oldu. Ben ilk gunden beri gunde toplam 600 mg progestan iciyordum. Yani kanama olmamasi bekleniyordu :KK43: Dr bu halde kurtaj yapamam dedi, cok az da olsa bir sansi olabilir dedi. Ama :KK43:( maalesef daha da artarak benim kanamalar devam etti. Herseyin hayirlisi diyerek dua ediyorum. Hepimiz icin hayirli ve saglikli evlatlar diliyorum.

Bende progestan kullniyodum gunde 600 mg benim hic kanamam olmdi iste belki o yuzden olmmistir:KK43: kanaman bsldiktaan sonraa tekrar ultrasyonaa girdinmi bebegin hayattami ?

Canım ben kürtaj olmadım ama 5 haftalık düşük yaptım bende hiç korunmadım bence insan kendini iyi hissettiği an korunma bitmiştir senin ruh halin daha önemli 4 Mayıs'ta düşük yaptım 11 Haziran'da regl henüz gelmediği in Dr gel dedi bi gittim ki 5+5 hamileyim şaşırdım ama ruh Halim çok hazırdı huna bence kişi kendi kendinin doktoru yinede sen bilirsin Allah tez zamanda kavuştursun şimdi 8. Haftadayım Allah yardım ediyo kuvvet veriyo sen bilirsin canım ben yaşadığımı anlattım

konuyu şimdi gördüm.böyle olumlu hikayeleri okuyunca umutlanıyorum.bende 5haftalıkken düşük yaptım sonra kürtaj.2ay ara verin dedi tamm dedik 2hafta ilişki yasaktı zaten.sonra araştırdım düşündüm falan 1regl bekleyim dedim en son bir iki kez korunmasız oldu daha adet olmadım 36.günüm..tabi korkum var ama umutluyumda.allah tamamına erdirsin inşallah

Bendeki belirtilerle boyle oluyo canim elimizden geldigince dikkt edip değerlendirme ye calisiyrum

Benim kanamam bitti ve suan bugun fark ettim akintimd artis oldu hafif goguslerimde sizlamalar basladi evimde degilim evimde olsam ovulasyon testim vardi birsuru yapicktim amaa yaapamiyorum :KK43: esimde abisine yardim ediyo iliskide olamiyo pek hadi hayirlisi dualarim calismaya baslayan arkadaslar icin :)

Bende progestan kullniyodum gunde 600 mg benim hic kanamam olmdi iste belki o yuzden olmmistir:KK43: kanaman bsldiktaan sonraa tekrar ultrasyonaa girdinmi bebegin hayattami ?

İlk kanamanin gerceklestigi gun zaten Dr. Randevum vardi. Bebegin kalp atisini gorduk ama devamindaki kanamalarda ultrasona girmedim ama boyle bir kanamada sanirim bebegim artik benimle degil :KK43:

X