Kv oğluna manipülasyonlarını

Evliliği ne kadar zorlaştırıyorlar değil mi ? Bu hasta ruhlu erkek anneleri ve sütten kesilmemiş oğulları yüzünden gül gibi kadınlar stres hastalık sahibi oluyor.

Verin verin gönderin konuşmasın umursamayın birlikte sarılıp ağlayabilir ana oğul :KK70:

Bu anneler niye böyle, bi rahat bırakın evlatlarinizi ya. Bide aynı apartmanda oturuyorsunuz. Eşinizle konuşun büyükler diye herseyi söyleme haklarına sahip değiller.
Eşiniz annesinin ağzıyla konuşuyor sizinle, kayinvalide muhtemelen aynılarını söylemiş o da gelip kendi düşüncesi gibi söylüyor. Klasik ana kuzusu

Ben hep diyorum lohusa döneminde anneden çok kayınvalideler lohusa oluyor. Kayıvalideler doğumlarda kapatılsın. 😬
Bu yaşadığınızı hayatınız boyunca unutmayacaksınız şahsen ben 2 yıl geçti lohuslık dönemimde bana yapılanları unutamıyorum. Kocam sonradan yediği haltı anlasada çare olmuyor yaşanmış bişeyi değiştiremiyorsun.
Şuanlık sadece bebeğinle ilgilen kendini herkese kapat ,ne demiş ne yapmış kocanda dahil duyma. Kendini toparladıktan sonra icabına bakarsın. Şuan için sen ve bebekten önemli hiç birşey yok.

Madem bu kadar kolay manipule oluyor sizde deneyin bakalim duygu somurusu. olmuyorsa bu sefer sert davranin sizin babaniz anneniz aynisini yapsa ne olurmus o kendisini sizin ailenin icinde hissediyor muymus? Cekirdek aile olmanin bilincine ulasamamis anneci erkek sinir bozucu.

Esinizin kendini bizim aileden gormuyorsun demesi sacma siz onun kök ailesine katilan ve onlari kendi ailesi gormesi gerekn biri degilsiniz esiniz ve siz yeni aile kurmussunuz esinizin sizi ve cocugunuzu aile gormesi gerek
Bu zihniyet ne zaman degisir insanlar ancak o zaman aile olabilir bizim ulke erkeginde is yok yine goruluyor

X