Lağım nasıl eve basar?

nurkz

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2023
38
5
20
Selam kadınlar yeni eve taşındım 1. Kattayım daha önce hiç giriş katta oturmadım hep yüksek katlardaydım çocuğumun okulu için yakına geldim taşındım ama binanın altında kuyu varmış tabi alırken bilmiyorduk birde geçen gün karşı komşuyla tanıştık dediki geçen eve lağam bastı parkeleri şişmiş yani hiç yaşamadığım için bilemiyorum lağam nasıl basıyor yukardan mı birşeyler atıyorlar ilk giriş kata basıyor neden yukarılara basmıyor bileniniz var mı?

Alt yapı ile alakalıdır dar boru eksik eğim verilmesi hepsi etkiler 2 katlı evin zemin katında tuvaletin tamamen coktugune şahit oldum üst katlarda kağıt vs atıklar kaldırmayabilir neden şaşırdınız hiç duymamismiydiniz

Yıllarca 1.katta oturdum yukarı katlarin borulari tikanirdi sular bizim banyodan tuvaletten vs çıkardı çünkü yukarı kattakinlerin attiklari yüzünden tikaniyordu yaptirincaya kadar akla karayı seçtik çünkü borularda hasar görmüştü lağım yerinden ped vs bir sürü şey çıktı atılan tuvalet kağıtları bile tıkıyor aslında.

Yıllarca 1.katta oturdum yukarı katlarin borulari tikanirdi sular bizim banyodan tuvaletten vs çıkardı çünkü yukarı kattakinlerin attiklari yüzünden tikaniyordu yaptirincaya kadar akla karayı seçtik çünkü borularda hasar görmüştü lağım yerinden ped vs bir sürü şey çıktı atılan tuvalet kağıtları bile tıkıyor aslında.
1.kattayım üstümdeki 2. Kat peçete bez vs atıyor onun borusundan geçiyor mu bunlar yoksa yukarılar da tıkanır mı yukarılara basar mı direk ilk kata mı basıyor ? borularda önceden yenilenmiş alçı yapılmış yani borular geniş olsada oluyor mu?

Alt yapı ile alakalıdır dar boru eksik eğim verilmesi hepsi etkiler 2 katlı evin zemin katında tuvaletin tamamen coktugune şahit oldum üst katlarda kağıt vs atıklar kaldırmayabilir neden şaşırdınız hiç duymamismiydiniz
Yani üst katlara su basmıyor onlar tıkıyor ve direk 1. kata basıyor yani her zaman böyle mi olur yoksa üstlere basar mı onu çözemedim?

1.kattayım üstümdeki 2. Kat peçete bez vs atıyor onun borusundan geçiyor mu bunlar yoksa yukarılar da tıkanır mı yukarılara basar mı direk ilk kata mı basıyor ? borularda önceden yenilenmiş alçı yapılmış yani borular geniş olsada oluyor mu?
Yukarı kattan atılan varsa ama üzgünüm yakında tıkanır borular ve sular sizin evden çıkar yani anlamıyorum çöp bidonu koymak çok mu zor bez vs için.

Yukarı kattan atılan varsa ama üzgünüm yakında tıkanır borular ve sular sizin evden çıkar yani anlamıyorum çöp bidonu koymak çok mu zor bez vs için.
Ay anam millet köpek gibi adam yiyo cimri olmuş bende çözemedim saldırganlaşmışlar tövbe ya şimdi yukardaki herhangi bi kat kim varsa peçete kağıt atarsa onlara gitmez bize mi gelir sadece tüh vah vah şansıma bizim taraftaki borular geniş gözüküyor ama bilemedim.

X