Popüler Konu Lahana Çorbası Diyeti Deneyimlerimiz

B
İnşallah Lookinside, post: 40518943, member: 667954"]Insallah verirsin tabi canim ama boyle sok diyete bel baglama genel olarak kararli ol normal zamanlarda da diyet yap kendini 60 kiloyken hayal et bu kilodayken neleri giymek isteyip giyemedigini kendink belki de kotu hissettigini dsun hep ki kararli olasin :))) cok zoram aslinda okadar da zor degil iradeli kadinlariz insallah basaracagix:) <3 kolay gelsn cnimm
Tesekkur ederim mesajin icin canim haklisin ama ben 10 gun sonra bi kez daha yapacam o kadar lahana diyrtini.bugun altinci gunum yarin tartilacam bakalim kac olmusum ama ben kacamakta yaoiyorum yoksa cok zor dayanmak bu arada evlimisin ben evliyim iki tanede cocugum var[/QUOTE]
Hayir bekarim 22 yasindayim insalah istedigimz kilolara kavusuruz canim :)[/QUOTE]
İnsallah canım yaa senin kilon iyi cnm 55 olsan super olursun eminim birazda bölgesel calistinmi oo miss:KK49:[/QUOTE]
Benim yol uzun

S.a bugün lahana diyetimin 6. Günü sabah tartildim ve 71.5 kiloyum 74 bucukla başlamıştım 3 kilo vermisim çok kaçamak yaptığım halde 3 kilo çok iyi bence haftaya perşembeye 70 olurum inşallah ama bu haftayı az ve sık beslenerek geçireceğim inşallah buradaki bayanlar bana destek olursa çok mutlu olurum herkese iyi zayiflamalar

merhaba bende lahana diyetini uygulamak istiyorum ama bıraktıktan sonra saç döküntüsü yaptığı söyleniyor.böyle bir şey yaşayan varmı yani yan etkisi varmıdır.bilgilendirirseniz sevinirim.

Fatmasah arkadaşım benim yarin son günüm sana kendi görüşlerimi söyleyin öncelikle bir hafta lahana diyetinin sağlıksız olduğunu kesinlikle düşünmüyorum hatta bence herkesin belli aralıklarla yapması lazim çünkü diyetten cok detoks bence zaten meyve sebze et sut herşey var ayrıca ben normalde çık halsizlik yasayan biriydim ama inanın bir haftadır o kadar dinç im ki cildin bile guzellesti bagirsaklarim cok güzel çalışıyor bir haftadır ama yapıp yapmamak sana kalmis tabiki ama ilk gün çok basım agridi sonraki günler çok rahat geçti ayrıca sacimda dökülmede oolmadi ayy ne uzun oldu:))

benimde lahana diyetinde yarın son günüm. 5 günde 4 kg verdim. Bakalım pazar sabahı tartılınca 1 haftada kaç kğ verdiğim belli olacak. Hiç kaçamak yapmadım Gerçi çorbayıda pek içemedim.

yaklaşık 1 yıldır ne yaptıysam kilo veremedim ancak bi kaç gün önce karşıma lahana diyeti çıktı bu sabah uygulamaya başladım sabah tartıldığımda 81.7 kg civarındaydım bütün gün sadece lahana çorbası 1.5 lt su ve meyve yedim biraz önce tartıldığımda gördüğüm şey inanılmazdı 79.6 kg olmuştum bu durum gerçekten inanılmazdı kararlıyım 1 hafta boyunca bu diyeti uygulayacağım sonuçları paylaşmak için can atıyorum :)

Lahana diyetim dün akşam bitti. bir haftada 4.3 kg verdim. Gerçi çorbayı çok içemedim ama asla tek bir lokma bile kaçamak yapmadım.

selam kızlar yarın çorbayı bende yapmayı düşünüyorum, pazarda lahana var mı dır acaba. yarın pazar var alacam bakalım. ben geçen sene diyetle 3 ayda 13 kilo verdim. ama bu sene ne diyet ne spor yapasım var motive edemedim kendimi. 8 kilo fazlam kaldı onuda ara ara lahana diyetiyle kaybetmeyi düşünüyorum, hadi bakalım hayırlısı.

bugün başladım çorba diyetine sabah 65,4 tartıldım. bakalım 1 haftanın sonunda ne olacak. amacım en az 60 olabilmek.ilk 2 günü atlattıktan sonra gerisi daha kolay gelir diye düşünüyorum.

Kızlar Merhaba, bende bu diyete yarın başlamayı planlıyorum, alışverişimide yaptım, hazırım yani :) İnternette baya bi araştırdım, bu diyetin farklı bi yorumu daha var, sabah normal bi kahvaltı, sonraki öğünlerde sadece çorbayı veriyor. Ben bunu yorumu denemeye karar verdim çünkü kahvaltı benim için çok önemli bi öğün ve çok tutuyor beni. Günde normalde sabah ve akşam olmak üzere 2 öğün yiyorum normalde zaten, ekmekle aram yok sadece sabah kahvaltılarında küçük bi parça bazlama yiyorum, yumurtamı eksik etmiyorum ve doğal olmayan işlenmiş hiç bir ürünü evime almıyorum.

Sabah doğal bi kahvaltı sonrasında da sadece çorba tüketerek bakalım kaç kilo verebilicem, ben gün olarak kafamda 10 gün planladım, yani 1 mayısa kadar bakalım kaç kilo verebilicem. 55 kiloyum, 49 hedefim, 50 yede hayır demem tabiki:))

Hergün 1 saat yürüyüş yapmayı düşünüyorum ama yarında hava soğuyacakmış , bakalım nekadar yapabilicem, hergün durumu sizinle paylaşıcam. Diyet yaparken destek çok önemli, burda birbirimize destek olarak hedefimize ulaşabiliriz bence, başarmak kafada biter en nihayetinde.

Hayatımızın en fit yazına hazırlanmaya başlayalım ozaman :)))

Merhabalar elimde !!domates kuru sogan beyaz lahana yesil sivri biber ve maydonoz var!! .. Kerevizdi zencefildi havuctu herkes ekstra baska bir seyler yazmis sizce elimdeki malzemeler yeterli mi bu yag yakici corba icin ? En kisa surede bunu uygulayip sonuc alan bilen bir kisi cevap verirse cok cok memnun olurum cnku pisirmeye baslayacagim :oops: tesekkurlerr :KK19:

Kızlar bende bugün başladm tadı iğrençti ama limon kimyonla on numara 5 * oldu :) 1 gün bitti bakalım neler olacak allah yardımcımız olsun :))

Kızlar az önce tartıldım inanmıyorunmmm :-O 700 gram vermişim :-O ideal kiloya gelene kadar devam inşallah ayy çok mutluyum maşallah :)

Kizlar bir aydir normal bir diyetteyim sadece 3 kilo verebilmisim moralim cok kotu :KK43: boyum 160 cm diyete basladigmda kilom 62 ydi simdi 59 bu lahana diyetini yapim diyorm ama cesaret edemiyorum cope dokersem diye pisirmeye :KK43: of cok mutsuzum ben nezaman 45 kilo olucam zayif alimli bi kadin olucam :KK43: diyet daha 1.aydan yordu beni :KK43: bu lahana diyetiyle verilen kilo sudan mi gidiyor yagdan mi normal diyete devam etsem bu bitince kilolar geri gelir mi kafamda deli sorular :KK43:((

Kizlar bir aydir normal bir diyetteyim sadece 3 kilo verebilmisim moralim cok kotu :KK43: boyum 160 cm diyete basladigmda kilom 62 ydi simdi 59 bu lahana diyetini yapim diyorm ama cesaret edemiyorum cope dokersem diye pisirmeye :KK43: of cok mutsuzum ben nezaman 45 kilo olucam zayif alimli bi kadin olucam :KK43: diyet daha 1.aydan yordu beni :KK43: bu lahana diyetiyle verilen kilo sudan mi gidiyor yagdan mi normal diyete devam etsem bu bitince kilolar geri gelir mi kafamda deli sorular :KK43:((
yağdan gidiyor canm geride gelmiyor ben çorbayı yiyemedim blendıra çektim ve limon la kimyon ekledim yiyeceğim tabağa o zaman bi harika oluyor ben dün başladım ve bugün tartıldım 1 buçuk kilo vermiştim inşallah böyle devam eder :))

yağdan gidiyor canm geride gelmiyor ben çorbayı yiyemedim blendıra çektim ve limon la kimyon ekledim yiyeceğim tabağa o zaman bi harika oluyor ben dün başladım ve bugün tartıldım 1 buçuk kilo vermiştim inşallah böyle devam eder :))
Sizin kilonuz boyunuz nedir bu arada tsk cevap icin :)

kızlar bende bugün başladım 22. nisan da başlayanlar birbirimize destek olalımmı hergün nasıl gittiğini yazalım
benim yanımda olacaklar adını yazsın, hergün tablo oluşturalım ne kadar gittiğini yazalım.

ben sabah içtim birde şimdi içtim 1 elma 1 havuç yedim.
2 lt.de su içtim
akşam 1 kase daha içecem

ben çorbama lahana, havuç, kabak, biber, 1 konserve domates, sarımsak, 2 tavuk bulyon, 3 diş sarımsak, 3-4 küçük acı biber, baharat ve tuz koydum, eşimde çok beğendi oda akşamları sadece onu içecekmiş. bol limonla harika gidiyor.

hadi bakalım gelecek cumaya kadar benimle yarışacak arkadaşlar adınızı bana bildirin tablo yapacağım

kızlar bende bugün başladım 22. nisan da başlayanlar birbirimize destek olalımmı hergün nasıl gittiğini yazalım
benim yanımda olacaklar adını yazsın, hergün tablo oluşturalım ne kadar gittiğini yazalım.

ben sabah içtim birde şimdi içtim 1 elma 1 havuç yedim.
2 lt.de su içtim
akşam 1 kase daha içecem

ben çorbama lahana, havuç, kabak, biber, 1 konserve domates, sarımsak, 2 tavuk bulyon, 3 diş sarımsak, 3-4 küçük acı biber, baharat ve tuz koydum, eşimde çok beğendi oda akşamları sadece onu içecekmiş. bol limonla harika gidiyor.

hadi bakalım gelecek cumaya kadar benimle yarışacak arkadaşlar adınızı bana bildirin tablo yapacağım
tatlım o çorba bildiğin yemek olmuş :)) deli kız ben pazartesi başladım şuan sen yazdım DİE bir daha tartıldım şuan 2.400 gram vermisim müthiş ilerliyo bence internette olan çorbayı birebir yap yenilmio pek ama ben limonla kimyonu ekledim müthiş bir lezzet oldu ve o diyet listesini tam uygula bebeim

tatlım o çorba bildiğin yemek olmuş :)) deli kız ben pazartesi başladım şuan sen yazdım DİE bir daha tartıldım şuan 2.400 gram vermisim müthiş ilerliyo bence internette olan çorbayı birebir yap yenilmio pek ama ben limonla kimyonu ekledim müthiş bir lezzet oldu ve o diyet listesini tam uygula bebeim

Eklentiler

• Screenshot_2015-04-20-08-04-40-1.png
    Screenshot_2015-04-20-08-04-40-1.png
    158,2 KB · Görüntüleme: 462
  • Screenshot_2015-04-20-08-04-37-1.png
    Screenshot_2015-04-20-08-04-37-1.png
    188 KB · Görüntüleme: 272
  • Screenshot_2015-04-20-08-04-32-1.png
    Screenshot_2015-04-20-08-04-32-1.png
    198,8 KB · Görüntüleme: 230
X