Popüler Konu Lahana Çorbası Diyeti Deneyimlerimiz

71.8 ile bugün başlamış bulunmaktayım sabah 2 su bardağı içtim ama gün içinde nasıl dayanırım bilemiyorum mümkün olduğunca meyveye yüklenicem bakalım

Kizlar bugun 2. Gun ve 1700 gr gitti.. 74ten 72.3e dustum. Muhtemelen su ama iyi moral oluyor acikcasi..
Corbayi icmek gercekten cok zor. Bol emek ve sabir istiyor.

Ay bir Boz bir başla bu gün yine başlıyorum bakalım :) yalnız bu kerevizin saplarinimi yoksa kendisini mi kullanıyorum bilen birileri cevap yazarsa sevinirim

Ayy ben hayatimda bu kadar iğrenç bi koku almadim benki iradesi cok yuksek bi insanim bütün gün midem agzimda gezdim surekli koku burnuma geldi yapamadim :KK43:

Kizlar ben tamamladim ve 74ten 71e dustum.. 1 haftada sadece 3 kg gitti yani.. oyle 7 8 kg gitmiyor.. birebir uydum.

bu diyeti ilk kez bundan 1 ay önce denemiştim. çorbanın tadı berbat olduğu için içemedim, aç kalınca da dayanamadım diyeti bozdum. dün sabah başladım tekrar diyete. bu defa çorbaya kereviz sapı yerine kerevizin kendini ekledim ve ekstra olarak patates de ekledim. limon ve baharatla tatı cok güzel oldu. bu sabah tartıldığımda 64.9 kg çıktım. bakalım kaç kilo verebileceğim. sabah tartılınca yazarım

iyi günler , bende lahana diyetini uygulamaya başlayanlardanım ve ilk deneyimim 2. gün bitiyor . ilk gün 77.6 kg ile başladım 2.gün tartıldıgımda 76 kg olmustum :) bu benim için çok büyük moral oldu .. umarım 7 günün sonunda gözle görülür bir fark yaşarım , hedefim eski kiloma ulaşmak gerçi o biraz zor ama (52 kilo )en azından ağustosa kadar 57 kg olmak yani 20 kiloya veda etmek istiyorum , benim gibi sıkı diyetle hedefi büyük olan arkadaşlarımla yaşadıklarımızı paylaşmak ve güç almak istiyorummm
20 kilo şu an çok zor geliyor ama başarmalıyımmm

iyi günler , bende lahana diyetini uygulamaya başlayanlardanım ve ilk deneyimim 2. gün bitiyor . ilk gün 77.6 kg ile başladım 2.gün tartıldıgımda 76 kg olmustum :) bu benim için çok büyük moral oldu .. umarım 7 günün sonunda gözle görülür bir fark yaşarım , hedefim eski kiloma ulaşmak gerçi o biraz zor ama (52 kilo )en azından ağustosa kadar 57 kg olmak yani 20 kiloya veda etmek istiyorum , benim gibi sıkı diyetle hedefi büyük olan arkadaşlarımla yaşadıklarımızı paylaşmak ve güç almak istiyorummm
20 kilo şu an çok zor geliyor ama başarmalıyımmm
bugün 2. günüm. 1kilo 200gr vermişim. bu sadece ödem olsa da kendimi daha iyi hissediyorum. benim diyetim biraz zorlu geçiyor. çünkü annem sürekli kurabiyeler pastalar yapıp duruyor. ama çorbamı seviyorum. hedefim 8kg vermek (55kg olmak) umarım istikrarlı bir şekilde devam eder ve istediğimiz kiloya sahip oluruz :)

şok diyetler verdirdiği kiloları hızlı bir şekilde geri aldırıyor. bu yüzden diyetim bittikten sonra kendi hazırladığım kilo koruma diyet programını uygulayacağım. size de öneriyorum. şok diyet yaptıktan sonra mutlaka ardından direk normal yeme şeklinize dönmeyin.mutlaka 15 günlük bir kilo koruma diyeti uygulayın

bugün 2. günüm. 1kilo 200gr vermişim. bu sadece ödem olsa da kendimi daha iyi hissediyorum. benim diyetim biraz zorlu geçiyor. çünkü annem sürekli kurabiyeler pastalar yapıp duruyor. ama çorbamı seviyorum. hedefim 8kg vermek (55kg olmak) umarım istikrarlı bir şekilde devam eder ve istediğimiz kiloya sahip oluruz :)
benim 4 gün bitti 5. gündeyim sabah 74,5 kg olmuştum 4 günde 3 kilo azalmışım :) hedefim büyük stres yapyorum biran evvel eski kiloma dönmek elbiselerimi giyebilmek istiyorum .. senin çok fazla sıkıntın yok bence bu diyeti 2 defa uygulasan birde dikkat edip 1 saatlik yürüyüsünü yapsan hergün 8 kilo bişey değil yaniii ... kolay gelsinn cnm

şok diyetler verdirdiği kiloları hızlı bir şekilde geri aldırıyor. bu yüzden diyetim bittikten sonra kendi hazırladığım kilo koruma diyet programını uygulayacağım. size de öneriyorum. şok diyet yaptıktan sonra mutlaka ardından direk normal yeme şeklinize dönmeyin.mutlaka 15 günlük bir kilo koruma diyeti uygulayın
doğru diyosun ..bildiğin kilo koruma diyetin varmı?

Ya benimde vermem gereken 6 kilom var. Yaz tatilinden beri aldim. Bir ay tatilim var bu surede vermek istiyorum. Ama bu corba cok kotu sanirim baska bir sey deneyecegim.

Slm arkadaşlar bende bugün denedim tadı hoşuma gitti inş faydasını görürüm deneyip kilo verenler var mı günde ne kadar içiyosunuz ekstra bişeler yapıyo musunuz

X