Popüler Konu Lahana Çorbası Diyeti Deneyimlerimiz

Azmine hayran kaldım maşallah sana ben sabah normal kahvaltı öğlen den yatana kadar corba,su,sekersiz cay,nescafe ile devam ediyorum ekstra ip atlıcam daha iskerim yeni bitti nescafe mi aldim dinleniyorum

Evet bir nescafe olabilir şuan hala iyiyim ama kilolarımdan artık bıktım hamilelikle kaldı gitmiyor üzerimden her şeyi yazıcam yazmak ayrı motive ediyor çünkü şuan eşim kurufasulye pilav ve sütlaç yiyecek buna direnmeliyim

Bencede diren benim esimde elinde tatliyla gelmiş ama yeminliyim günlük yemin ediyorumki nefsime yenilmemek icin zaten kısa sureli umarım yarın kilo vermis oluruz corba cok sisiriyor suan cok sis hissediyorum az once ictim ondan sanirim

Kurufasulye pilav faslı bitti birde şu sütlaçı atlatayım tamamdır bugün bakalım bir günde bişey farkedecek mi yrn yine tartı başına birde benim bebeğim var gece ona kalkıyorum beslemek için umarım çok açlık bastırmaz suyumda nerdeyse 2 lt olmak üzere

Bencede diren benim esimde elinde tatliyla gelmiş ama yeminliyim günlük yemin ediyorumki nefsime yenilmemek icin zaten kısa sureli umarım yarın kilo vermis oluruz corba cok sisiriyor suan cok sis hissediyorum az once ictim ondan sanirim
Senin kaçıncı günün

Senin kaçıncı günün
İkinci günüm benim çorba su vs faslı bitti oğlumu 8 gibi uyutmustum 1 saat once huzursuz yanakları kırmızı uyandı uyutmaya çalışıyorum ayağım da sallıyorum aslında saclarimla oynayarak uyurdu ama cok huzursuz bi kasik peditus verdim inşallah biseyi kalmaz gecede emzik veriyorum

Ne kadarlık bebişin geçmiş olsun sebze günüydü ne yedin
Pardon dunörmemişim yazdığını dun de ayniydi kahvaltı +çorba+çorba oglum 14 aylık ben çorba icince emzirdikten sonra karnı ağrıdı diye tahmin ediyorum lahana gaz yapıyor

Günaydın, bugünkü kilom 82,6 maşallah baaa 1.2 gitmiş bugün sabah kahvaltı yarım dilim ekmek,1 dilim peynir,cokelek,yumurta,dun esimin getirdiği şöbiyet 1 adet ve 1 dilimde kek fazlam oldu aklımda kalmamış oldu kilo veremem sanırım bugun o yüzden 30 dk kosucam evde oldugum yerde dun cok su içmiş tim ve cay alıştım bu diyete lahana bitince bunu normal çorbayla da yapabilirim yağsız sebze çorbası,Yayla çorbası gibi diyette olmasam bile bir öğünde cok yedigimde diğerinde dengelemek icin simdilik bu kadar oğluşumla 1-2saat uyumam lazım gece uyku tutmadı sinir oldu

Emziriyorsan evet lahana rahatsız etmiştir benim bugün sebze günü 92.1den 91.5 olmuşum bakalım yrn da aynı gidecekmi çorba 3 elma 1 havuç 1 dilim domates 3 lt su bugün ben patateste yemeyi düşünüyorum oda sebze haşlayıp marul domates patates çiğ lahana yicem sana iyi uykular

Günaydın
Çok fena grip oldum,başımı tutamıyorum o derece ama devam edeceğim. Kendimi topatlayonca gelirim aranıza
Cok geçmiş olsun birlikte yapalım gelince benimkide tam diyet sayilmadi bugun kizim 1 catal pasta bi isirikta gofret verdi yarim saat bebek arabasiyla yürüyüş+spor aletlerinden biraz yaptım pztsi dis doktoruna gidicem salu badlarim 5 gunde 5 kilo diyetine
Emziriyorsan evet lahana rahatsız etmiştir benim bugün sebze günü 92.1den 91.5 olmuşum bakalım yrn da aynı gidecekmi çorba 3 elma 1 havuç 1 dilim domates 3 lt su bugün ben patateste yemeyi düşünüyorum oda sebze haşlayıp marul domates patates çiğ lahana yicem sana iyi uykular
Oo maşallah ne güzel diyetine sadiksin keşke bende öyle olsam ama kahvaltı yapmayinca gunum kotu halsiz geciyo esim asla kabullenmez asik suratliyi

Bugün uyamadım hemde hic artik 5 gunde 5 kilo diyetine sali başlıcam inşallah

merhaba kizlar bu gun basladim ben de diyete corbam icilemeyecek gibi degil tuz eklemek zorunda kaldim sabah tarti 104.2 gosterdi. yorumlariniz beni cok motive etti. hala birileri devam ediyor mu diyete bilmiyorum ama her gun ben de ne kadar degisiklik oldugunu buraya yazacagim opuldunuz... :)

Kızlar merhaba. ben de 105 kiloyum:KK43: Cuma akşamı lahana çorbası yaptım. 3 gün içtim ama bugün tartıldım kilo vermemişim. Acaba çorbanın yapılışında bi hata mı yaptım. Ben içip içmeyeceğimi bilmediğim için yarım ölçü yaptım. Şöyle ki:
Yarım lahana- yarım demet maydonoz- bi bağ kereviz sapı- 3 soğan-3 yeşil biber- 2 domates- kokusunu alması için de 2 defne yaprağı koydum. bu malzemelerin üzerini geçecek şekilde de suyunu koydum. Kaynadıktan sonra 10 dk daha kaynattım. sonra blenderdan geçirdim.
sabah midem bulandığı için içmiyorum meyve gününde meyve sebze gününde sebzemi yedim. Ondan sonra akşama kadar termosa koyup içtim 1.5 litreden fazla yani 10-15 kepçe oluyor. ama verememişim. Nerde hata yapmışım bana söyleyin lütfen acil kilo vermem gerek:KK43:(((((

Arkadaşlar lahana çorbası diyetini biri bana yazabilir mi.?....kaç günlük miktarı ölçüleri içindekiler ve nelere dikkat edeceğimizi.....Hepinize kolay gelsin teşekkür ediyorummm

Kızlar merhaba. ben de 105 kiloyum:KK43: Cuma akşamı lahana çorbası yaptım. 3 gün içtim ama bugün tartıldım kilo vermemişim. Acaba çorbanın yapılışında bi hata mı yaptım. Ben içip içmeyeceğimi bilmediğim için yarım ölçü yaptım. Şöyle ki:
Yarım lahana- yarım demet maydonoz- bi bağ kereviz sapı- 3 soğan-3 yeşil biber- 2 domates- kokusunu alması için de 2 defne yaprağı koydum. bu malzemelerin üzerini geçecek şekilde de suyunu koydum. Kaynadıktan sonra 10 dk daha kaynattım. sonra blenderdan geçirdim.
sabah midem bulandığı için içmiyorum meyve gününde meyve sebze gününde sebzemi yedim. Ondan sonra akşama kadar termosa koyup içtim 1.5 litreden fazla yani 10-15 kepçe oluyor. ama verememişim. Nerde hata yapmışım bana söyleyin lütfen acil kilo vermem gerek:KK43:(((((

tarifin dogru arkadasim ben de senin gibi yaptim tek farki defne yapragi... dun ictim bu gun gitmis bile 1 kilo 104.2 ile basladim. ama ben senin kadar icemedim 15 kepce ne yauuu 3 kepce icebildim dun

X